Şimdi Ara

AYIPTIR TRENDLINE PASSAT 142.700 TL !!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
497
Cevap
4
Favori
34.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: canakkaleli17

142 bine passat pahalı 138 e talisman ucuz mu

Renault fanlarına göre bedava
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Orası öyle tabi ama otomobil dünyasından bile anlayabilirsiniz ülkenin gidişatını. Vergi ala ala insanların iliğini sömürdüler. Keşke değse karşılığında bişeyler görse bu millet ama oda yok. Hayırlısı olsun diyecek çok şey varda konu dışına fazla çıkmayalım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya şu zamları markalara atmaktan ne zaman vazgeçeceksiniz ? Markalar zam falan yapmıyor kardeşim senin paran artık pul oldu puul... Zaten üzerindeki vergi malum ama halen daha suçlu marka
  • quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

Kafanıza silah dayıyorlarmış gibi davranmanıza anlam veremiyorum2-3 Büyük şehir harici Güzel Türkiyemin her yerinde o fiyata daire alabiliyorsunuz.Daire fiyatına Das Auto almayı bırak düşündüğümüzü görseler Alamanlar mıçlarıyla güler bize

Vallahi ne güzel dedin hocam :) lüksün sınırı yok. Ama gerek de yok. Araca 2 bin lira masraf yaptım alt takımı sıfır gibi yaptım. Şimdi arabayı sürerken içim gidiyor şu yollarda. Çok geçmeden dağılacak yine. Köstebek yuvası gibi her yer. Çevreyolunda çukura düştü teker yani daha ne diyeyim ki yazık günah verilen o paralara..

İmzanızda yazan 2009 Laguna'ya biniyorsanız fıstık gibi arabanız var hocam temiz temiz binmeye devam edin paranızı yatırım yapın hiçbirşey yapmassanız ailenizle eşinizle çatır çatır yiyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul_540 -- 31 Mart 2017; 0:50:27 >

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Hiç satılmayan 4 çeker kadjsr için Max 1000 tl indirim yaptılar hiç bir bayi 15 20 bin indirim yapmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: metesserdar

Hiç satılmayan 4 çeker kadjsr için Max 1000 tl indirim yaptılar hiç bir bayi 15 20 bin indirim yapmıyor

Pazarlık yapmayı bilmiyorsanız 1000 TL bile yapmaz bayiler.Önemli olan pazarlık yapmayı bilmek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

quote:

Orijinalden alıntı: metesserdar

Pazarlık yapmayı bilmiyorsanız 1000 TL bile yapmaz bayiler.Önemli olan pazarlık yapmayı bilmek.

hacı hiç bir bayi 20 bin indirim yapmaz.
  • quote:

VW bu fiyatlarla 2 yıla batar.Zaten araçlarının kalitesi düştü çoğu satışı filo.Vw için alarm zilleri çalmaya başladı.

fransız ve vw çöp

• quote:

Orijinalden alıntı: YA-KU-ZA

quote:

VW bu fiyatlarla 2 yıla batar.Zaten araçlarının kalitesi düştü çoğu satışı filo.Vw için alarm zilleri çalmaya başladı.

fransız ve vw çöp

Yakuza canım hadi sen uyu artık saat geç oldu .

Hocam anlıyorum renault ile amansız bir aşk yaşıyorsunuz fakat bu vw nin genel ürün gamında renaulttan iyi olduğu gerçeğini değiştirmez.

• Hocam 142 bin liranın kaç bin lirası vergi oluyor bilen birisi söyleyebilir mi

• un momento kullanıcısına yanıt
    Ya kıskanıyolar bizi siz kıskanılan ülkenin vatandaşsınız ne işiniz var yurtdışında avrupa gibi medeniyetsiz gelişmemiş ülkelerde helak oluyorsunuz reis iyi bakıyor burda bize pek paramız yok kişi başına düşen milli gelir 15 bin euro tabi 42 ay hiç yemeden biriktirirsek 1404 liramızı ulaşabiliyoruz bu paraya herşey çok zevkli gelin gelin

• quote:

Orijinalden alıntı: 38erciyes

Hocam anlıyorum renault ile amansız bir aşk yaşıyorsunuz fakat bu vw nin genel ürün gamında renaulttan iyi olduğu gerçeğini değiştirmez.

Tamam kabul ediyorum vw belki birazcık renaultdan iyi olabilir malzeme kalitesi olarak ama motor,şanzıman ve tasarım olarak renaulta asla yaklaşamaz.Ayrıca renaultdan 20-30 bin daha pahalı isterse kaliteli olsun yinede fazladan 20-30 bini haketmeyen bir halk araçı.Bu kadar göklere çıkarılacak bir marka değil.

• Çare Sneijder kullanıcısına yanıt
    Passat 1.6 TDI BMT 120 PS Trendline DSG

Fiyat 140.000,00 TL

Net fiyat 73.587,13 TL

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Motor şanzıman olarak üstün mü?Dsg şaibeli bir konu.Kendim tdi dsg octavia kullandım yaklaşık 45 50 bin km.Ve sorun çıkarmadı.Tdi motor en ufak arıza vermedi.Tabi ki bunlar kul yapımı illa ki arıza verebilir.Ama renault mekanik olarak vw den üstün değil.Edc arizalarinida iyi biliyoruz.Ve dci arızalarını.Turbo bozar piston eğer.Bunlar mercedes dci motorlarda da yaşandı.Vw genel olarak daha sorunsuz renaulttan.Bunu sanayideki ustam değil araştırmalar anketler diyor.Tasarım konusu göreceli fakat bana göre highline olupta tipsiz olan vw yok.
    Edit:Vw ye adından dolayı halk arabasi demişsiniz.Renaulta devlet başkanları mi biniyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 38erciyes -- 31 Mart 2017; 1:55:31 >
  • Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Yarı yarıya vergi mi yani yuhh!

• Çare Sneijder kullanıcısına yanıt
    Öyle deme hocam bu vergide yol olarak geri dönüyor vergi olmasa arabayı nerde süreceğiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 38erciyes

Motor şanzıman olarak üstün mü?Dsg şaibeli bir konu.Kendim tdi dsg octavia kullandım yaklaşık 45 50 bin km.Ve sorun çıkarmadı.Tdi motor en ufak arıza vermedi.Tabi ki bunlar kul yapımı illa ki arıza verebilir.Ama renault mekanik olarak vw den üstün değil.Edc arizalarinida iyi biliyoruz.Ve dci arızalarını.Turbo bozar piston eğer.Bunlar mercedes dci motorlarda da yaşandı.Vw genel olarak daha sorunsuz renaulttan.Bunu sanayideki ustam değil araştırmalar anketler diyor.Tasarım konusu göreceli fakat bana göre highline olupta tipsiz olan vw yok.
    Edit:Vw ye adından dolayı halk arabasi demişsiniz.Renaulta devlet başkanları mi biniyor?

Yav arkadaş ne övdün vw'yi ya.Yeminle vw nin CEO'su sen olmalıymışsın.Almanya bile kendi markasını bu kadar övmezken Türkiye'de baş tacı yapılıyor.Ne diyelim sana volkswagenin ile mutluluklar.

• Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Yolu batsın hocam ya 2 araba parasına 1 araba alıyorum soygunculuk resmen devlet diyo ki bi araba alıyorsun kendine bi tanede bana alıcaksın resmen bu yani

• Hükümete suç atmayın VW ediy VW.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.