Şimdi Ara

ayı yakaladım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ayı yakaladım isteyene verebilirim ..
    bide ne kadara satabilirim 1 ayıyı?

• Kardeş ayı nerden yakalanıo ve lwlin kaç olması lazım ben lwl 15 im tek kurt yakalayabiliom:(
  • quote:

Orjinalden alıntı: yusufsametkoc

Kardeş ayı nerden yakalanıo ve lwlin kaç olması lazım ben lwl 15 im tek kurt yakalayabiliom:(

arkadaşım ayı da yakalayabilirsin
    neyse arkadaşın sorusuna geçelim ayıyı 10k gibi bi fiyata satabilirsin
  • 10k mı:D millet pazarda nie 100k yı geçkin satıo
  • düşün şimdi gidiosun highlands a orda lvl 13 cük ayıları tameliyosun düşün ll 13 lük bi hayvan(ama lvli yakalanınca 30 oluyo:D) ne kadar para eder.o 100k ya satanlarında kimse almaz.ben 5k ya ile zor sattım bağır anam bağır
  • Heh sonunda Ayıda yakaladım bide Kartaldamı yakalanıo yakalanıosa nerden ve ben yakalayam-bilirmiyim ve bu arada lwl 17 oldum:D
  • oho 40 yıl uraşşan yakalamassın hawkı.hawk southern plainste venom clan amazonların(52 lvl!) arasında geziyo.en za 50 omn lazım onu yakalamk için
  • 43 lvlde hawk yakalarsın sadece amazonların orada değil sp çıkışındada var ayıyı yakaladığın gibi yakallicaksın hawkıda.
  • Aga Sp çıkışı tam olarak nere ve kartalın lwli kaç yani ayı gibi 13mü??
  • AGA lafını kullanan her velede cevap vermicem.
  • Pardon Knighttan alışkanlık işte:D Bi cevap veriver bi abi
  • Kartalın lvli 48 southern plains çıkışında bulursun hemen çıkışında var zaten hem oranın 1 çıkışı var başka yerdenn çıkamıorsun
  • Sağol yani demek istediğin kesmem imkansız:D
  • ayı isteyen warmıı?
  • beyler 6 kurt wardı 7.500 dan sattım 20-30 dk de hepsini çektiler.
  • Galibagazık yedin kardeş ben 7 kurtu tanesini 15k ya sattım hemen aldılar.
  • ya ben yeni basladımda nsl yakalıyoruz bu dediğiniz hayvanları :) yeni indirdim ve oynuyorumda sorry :(
  • BAk lwl 10 olunca Hunter ol git lwl 19 luk kurtlara canını 20den aşağı indir ve skili kullan he mutlaka elinde silah olması lazım skili kullanırken. ve eğer tutarsan ölecek ve listene gelcek ama yakalamayassan canı ful olcak
  • birden fazla meslek yapılabilio mu??

NOT:topici hortlatmış gibi oldum ama konu açılmışken topic kirliliği yapmak istemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxGhostxxx -- 9 Kasım 2006; 22:52:08 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.