Teğmen
04 Kasım 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Buyrun Arkadaşlar Stall Stall Gezip Kendime +5 Silah Ararken birde Neler Gordum ... oFf icim gitti

Ingılızcem iyi olmadıgı ıcın size birşey danışmak istiyorum Cevabımı aldıktan sonra konuyu silerseniz bi Tatsızlık Cıkmaz Simdiden Teşekkürler

SORUM Şu ;

Additional Comments
ve

Please make sure all of the above details are correct before you click the Redeem Now Button
Chiplidir+ 2-3 oyun hediye 150 yTL Chiplidir+ 2-3 oyun hediye SATILIK PLAYSTATI0N 2
Poseidonda 0yun parasına Kar$ı Pacificte char satıLık...

irtibata gechinizz...

ArkadaşLar Satılktır...

Buda benim char 1hafta 0ldu başlayaLı

Char alınacaktır 5x Str glavier ...
EvilSoul Bu Serverda Görükmüyor

image By ... Equlnoxe ===> 77 LvLim Hala
Arkadaşlar Ben Fransa'da Oturuyorum (Okul Dönemi Hariç ) ve burdaki Silkroad Forumları Cok Lagaluga Cok ilginc Konusmalar var bende Aralarına daldım bir anda Bizim adımızı Cıkardım artık Fransalılar'da DH yi biliyor

Cok Hoş Screen Shootlar var Buna bittim ama

Disconnect Verirmisin

Format Nasıl Atılır ? Kendi bilgisayarıma kendim nasıl atabilirim ? Tesekkür ederim Yardımcı olan herkese
Arkadaşlar Ben uzun Süredir Silkroad online Oynuyorum Oyuna Hıc para yatırmamıstım Fakat Sımdı Bırden Sardı beni Tekrar ve Silk alıp Devam etmek istiyorum Ben 16 Yaşında Oldugum icin Kredi Kartım yok . Param Var elimde ama Bu PTT olayı Felandı Anlamadım onları Antalyada Silk satan Bır CAFE Bılıyormusunuz Veya ! ! ! Benle Temasa Gecıp bana Silk Satarmısınız Para Problem Degil ...

Ayrıca ODIN ' in Ne zaman Acılacagı Konusunda BIlgısı olan varmıdır

MADEM BIR KONU ACTIM TOPARLAYIM
ANTALYA'dan OYNAYAN TUM SILKROAD SEVERLERIN BULUSMA NOKTASI BURASI OLSUN HERKES KENDINI TANITSIN UYE OLMAK ISTESIN YETER IMZAMIZDA HAZIR ...

[color=green][center][b]Antalyalı[/b][image]https://store.donanimhaber.com/31/84/fb/3184fbfd7fb5cf04367cd52b4a1c64d4.gif[/image][b]SİLKROAD[/b][/center][/color] 
[right][b][link=http://forum.donanimhaber.com/m_14834290/tm.htm]Antalyalılar Burda [/link][right][/b]
Hakkında
Forum İmzası:
Tek Geçerim Bu siteyiSİLKROAD

Hakkımda:
Athens Nihayet 70 lv
__Come4Me__
Son Mesaj Zamanı: 14 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 414
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 11.654 (Bu ay: 94)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.