Şimdi Ara

ayı yakaladım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ya kardes ayı falan nasıl yakalanıyoo bı anlatırsanız sevınırım pls...!
  • beyler bu hayvanlar nasıl yakalanıyor lwl 15 im daha kurt bile yakalayamadım?
  • valla kardes bende 22 yım bende demın sordum o soruyu :)
  • ohho hh yaw soleyın 2 magdur war burda
  • walla kardes burda bıze cevap yazacak yok herhalde nabcaz sındı ?,
  • Ayı yakalamak için ilk önce 10 lvl olup sonra hunter olmanız gerekir sonra hunter skili var onu açıp yakalamak istediniz canavarın ilk önce canını 5-15 arası yapıorsunuz sonra o skile basıp hayvan yakalıyorsunuz yakalanmassa canı full oluo yakalanırsa ölüo ve çantada

Sorularınız varsa başka yazın

oyundaki nickim ParadiseGuard Yardım edebilirim size arkadaşlar
  • Son kez yazılacak ! Okuyan okur yoqsa azar yersiniz herkezden. 50 defa yazıldı çizildi.

a. Ayı, Kurt, Kartal ,Kaplan, Çiçek,Böcek vs vs yakalamak için hayvana ilk olarak saldırın.

b. Hayvanın HP sini %10 un altına düşürün yani 20k hp li hayvanın hpsini 2000 e düşürün.

c. Hunterlerde HOWL OF TAME (aktif skill) seçip, hayvanın hp si % 10 u altındayken üzerine kullanın.

d. Eğer Başarırsanız Hayvan ölecek ve çantaya deed olarak gelicek.

e. Başarısız olursanız Hayvanın HP si Fullenecek ve en baştan yapmanız gerekecek.
  • saolun beyler
  • SAOL saol saol da job nasıl deıstirecem
  • Jop dedin meslek deiştirme oluyor galiba meslek deiştirilmio ama para ile deiştirebiliosun diye biliyorum reel para
  • arkadaslar ben yeni baslicamda bana yardim edersiniz dimi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkcank -- 12 Kasım 2006; 15:05:54 >
  • hakan_kvm@hotmail.com ekle elimden geldiği kadarıyla yardıme edebilirim.
  • arkadaşlar bende hunterim lvl 12 yim hem kurt hemde ayı denedim ama bir türlü yakalayamadım canlarını 10 un altına inerinmez yakalama skiline basıyorum ama tık yok.....neden olduğunu anlamadım...tam olarak lvl kaç kurt ve ayıyı yakalamamız gerek ..ve bu konuda pratik taktiği olan arkadaşlar varmı.. yardımcı olurlarsa sevinirim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: KvM

hakan_kvm@hotmail.com ekle elimden geldiği kadarıyla yardıme edebilirim.
    la hakan ben andac ahahaha ne zaman geldin buraya msn im haclendi yaaa beatlesmaniah ekle beni
    cok bozuldum haaa beyler ya 10 lwl de bir meslek seciorduk 20 lwlde bidaha seciomuyuz ? second job warya lwl im yetmiyo ona iste oyle hunter ollcm ya uff kurd awlıcam bnn

• yeter yasorunun cvbı verilmiş msn ile ilgili konuşmalarınızı özelden yapın.arkadaşın sorusu yanıtlanmış.
    hala mesaj yazıyorsunuz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: karaya

yeter yasorunun cvbı verilmiş msn ile ilgili konuşmalarınızı özelden yapın.arkadaşın sorusu yanıtlanmış.
    hala mesaj yazıyorsunuz.
    doğru soluyosun 20 lwl de job secilicekmi diye konu acmalıydım cook ama coook pardon
  • açılmmıyo. 2. job 50 de açılıyo yeni topic açmana gerek yok . sadece uyardım. biraz dikkatli olalım
  • Ben okudum yazılanları ama gözümden kaçmış olabilir tam bilmiyorum en az 3 skill verin tame skilline max 5... 3 skillden az olunca sanırsam zor yakalanıyo lvl 11 hunter wolf yakaladı lvl 15 dede ayı... tamer skilline ne kadar verdiğiniz biraz önemli... (eğer aynısını yazdıysanız özür dilerima ma ben görmedim)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.