Şimdi Ara

Aygıt yöneticisinde görünmeyen nvidia ekran kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Aygıt yöneticisinde harici ekran kartım (3050 TI) birden gözükmemeye başladı. Rdr2'de arayüzden oyuna çok geç geçtiğini fark ettim. Ben de görev yöneticisinden oyunu kapattım.Ardından tekrar açıp bi benchmark testi yapayım dedim ve görüntüyü alamadım bile. O an fark ettim bi sorun olduğunu. İnternette bakmadığım yer, girmediğim delik kalmadı sorun çözümü için. Müşteri hizmetlerine ulaştım onlar servise yönlendirdi. Her şeyim güncel.

-Ortam değişkenlerini eklemek ya da kaldırmak hiçbir şeyi değiştirmiyor arkadaşlar.

-DDU ile Nvidia sürücülerini temizlemek işe yaramadı.

-Biosumda (A.M.İ.) ekran kartım gözüküyor.

-Aygıt yöneticisinde gördüğünüz gibi "Gizli Aygıtları Göster" seçeneği aktif olmasına rağmen hiçbir şey yok kartıma dair.

-Nvidia Geforce Experience, manuel olarak nvidia sitesindeki sürücü, ürünümün sürücüler kısmındaki sürücü dahil olmak üzere hiçbir sürücüyü kuramıyorum çünkü kart gözükmüyor.

Şimdiden yardım edecek arkadaşlara teşekkürler.

• hocam bios u fabrika ayarlarina alip bi daha deneniz mi

• hocam eğer bahsettiğiniz biosu fabrika ayarlarına almak bu ise denedim. eğer bu değilse nasıl fabrika ayarlarına alınacağını bilmiyorum bios'un.

Aygıt yöneticisinde görünmeyen nvidia ekran kartı
  • Biosta ekran karti görünüyor.
    Yanmamış o zaman.

Eski driver surumlerini deneyin.

Format aklınızda olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bahsettiğim gibi. Driverlerı kuramıyorum çünkü kartı görmüyorlar. Önce kartı görmeleri lazım ki Nvidia Setup arayüzünde hata almayayım. Sorun da bu zaten. Kartı görmüyorlar. Windowsu en baştan sıfırdan kurdum ancak çözüme ulaşamadım.

• karti sokup geri takmayi dene. en cahilce yorumlardandir sanirim Aygıt yöneticisinde görünmeyen nvidia ekran kartı 

bende de 3080 ti var, normalde satmistim kutusunu dahi acmadan. alan adam demesinmi kart calismiyor Aygıt yöneticisinde görünmeyen nvidia ekran kartı geri aldik mecburen, neyse kart geldi taktim pcye calisti. uyusmazlik sorunu varmis onda galiba baska mantikli bir aciklamasi yok cunku, tabi ib..ligine yapmadiysa.

kart benim sistemi asiri zorluyor. oyun acinca islemci 90+ dereceleri goruyor haliyle mavi ekran verip kapaniyor, duzgunde sogutucu yok uzerinde, psu'dan da cizirtilar geliyor 750w olmasina ragmen Aygıt yöneticisinde görünmeyen nvidia ekran kartı 

youtubeda video izliyoruz 3080 ti ile Aygıt yöneticisinde görünmeyen nvidia ekran kartı 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.