Şimdi Ara

Ayda 1800 alan babamın terimin maaşını savunması (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
1
Favori
13.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
214 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ogene ayrı olay madem bu ülkede işsizlik maaşı belli tazminat sınırı belli halka gelince bunlar TC vatandaşı degilmi aynı kurallara tabi olsun özel maddeler ile olacaksa bu iş işçiler de patron ile özel anlaşma yapsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

Milli takımı kazanç kapısı gordugu için kızıyor insanlar. Sisırilmis imparator kimliğini kabadayı duruşunu taktik bilmez bambambam futbol anlayışına kızıyor insanlar.

Futbolcu ya posta koyusunu agizini buzerek garip İngilizcesi ile sanki Madrid i barça yi 3er kez şampiyonlar ligi kazandırmış gibi ego yapan haline kızıyor.

Araştırın milli takımdan kovularak kac para almış.

Tarzını beğenmeyebilirsiniz de, futbol bilgisine laf etmek için Galatasaray dışında bir takımın taraftarı olmak gerekir başka sebep göremiyorum Türkiye'deki Türk teknik direktörlerin hepsini üst üste koy FT'nin kazandığı başarıların çeyreğini elde edemezler. 99-2000'li yılları net olarak hatırlamaya yaşınız yetiyordur umarım veya sonraki Fiorentina yıllarını? Türk takımlarının (Milli takım dahil) 2-3 başarısı dışında her şeyde Terim imzası vardır.

Sözleşmede madde varsa şayet görevine son verildiği takdirde bu parayı düzenli olarak şu kadar zamanda alır diye, alırsa kim ne diyebilir? Bu durumda bu maddeye neden uyuyorsun diye Terim'e mi kızılmalıdır yoksa bu maddeyi en başından koyan TFF'ye mi? Bu madde varken 'ben bu parayı istemiyorum derse' tebrik edilir ama hayır sözleşmeye uyalım derse kimse bir şey diyemez. Daha doğrusu Terim'e diyemez çünkü o maddeleri hazırlayan veya kabul eden TFF'dir.

Herkes fakir edebiyatı yapıyor ama bu forumda Terim kadar geliri olan herkes veya tamamına yakını sözleşmedeki bu maddeye istinaden bu parayı yine alırdı

• SS10 kullanıcısına yanıt
    Tr liginde dışarıda haci olmasa fatih terim ancak tabelada yediği gollleri sayar.

Sana 2 örnek

Yaz Google a frank debure fatih terim hakkında ne demiş dinle.

Milanda fiorentina da ne diyorlar iyi oku dinle.

Gazla yönetim yapan hoca teknik bilgisi sıfır.

Anladın mı. Yuru aslanım ile iş yapıyor. Sahada haci faktörü olmasa UEFA da hiç bir halt görmez dı.

Çok büyük deha da 4luk olduğu sezon neredeydi bu deha. Milli takımda nerde bu deha ispanya ne hale getirdi.

Avutmayin kendinizi gs başına gelen en iyi hoca lucesku dur.

Fatih terim ile arda arasındaki sorun para falan değil tamamen taktik. Hocam taktik ne zaman çalışacağız diyen ardayi tersleyen fatih terim dir. Hayal dünyasında yaşamayın adamın futbol gorusu yok .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • edirneli86 E kullanıcısına yanıt
    Şurada yazdığın her cümleyi sana detaylıca anlatırdım ama futbolla pek alakan yok anlaşılan. Veya sen var olduğunu sanıyorsun Bildiklerin de yanlış belli ki. Açıklamak zaman kaybı olur.
  • Benim anlamadığım herkes öyle diyorda para yi devlet vermiyor ki neyden bahsediyorsunuz

• Kapitalist sistemde yaşıyoruz. Ya ne olacaktı? Hande Yener hakediyor mu? Esra Erol hakediyor mu? Hadise hakediyor mu? Hiçkimse haketmiyor. Neden sadece Fatih Terim?

• Diyanet işlerine, bilim,teknoloji işlerinden daha çok bütçe ayrılan bir ülkede buna mı şaşırıyorsunuz?
  • Babadır yapcak bişey yok.

• maaşı dert edenlere giren ne söyleyebilirler mi?
  • Kral_Jumong K kullanıcısına yanıt
    Mesajımdan terimi savunduğumı nasıl oldu da başardınız?

Hiç sevmem, ben babasının maaş olayına takıldım sadece gerçekçi gelmedi.

• mavizaman kullanıcısına yanıt
    V E R G İ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stallone12

Diyanet işlerine, bilim,teknoloji işlerinden daha çok bütçe ayrılan bir ülkede buna mı şaşırıyorsunuz?

Halkimiz dinsiz kalir sonraa.Bilim nedirki insani cennete goturmezz.

• luceskunun aldığı maaşa kimseden gıkı çıkmaz şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

V E R G İ

sana giren çıkan yok kardeş bu konu tamammen zengin malı züğürt çenesi konusu.
    tff özerk kurum kendi işlerinde bağımsızdır kendi gelirleri vardır ki çok iyi gelirlerdir sponsorlar, yayın gelirleri, lig cezaları akar durur tff kasasına.
    özel sektörde şirket çalışanına istediği maaşı verir orası devlet dairesi değil.
    kaldı ki terim boş mukaveleye imza atmış dolduran tff olmuştur süreçte terimin görevine son vermiştir hem de terim bırakamyı teklif etmiş reddedilmiş ardıdnan görevine son verilmiştir.
    yani bu mevlayı terim klüp bulana kadar tff öder boşa çene yormasın kimse.
    ha terim bu parayı neden hak eder zira terimin cvsi bunu açıklamaya yeter de artar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavizaman -- 3 Ağustos 2017; 20:23:31 >
  • mavizaman kullanıcısına yanıt
    ibbnin desteğiyle şampiyonluğa oynayan bir türk takımı varken bu kadar iyi niyetli olman göz yaşartıcı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

ibbnin desteğiyle şampiyonluğa oynayan bir türk takımı varken bu kadar iyi niyetli olman göz yaşartıcı

iyi niyet değil diğerleri oturdukları yerden muhasebe kasıyorlar gereksiz.. 50 yerde konusu açılmış çok gerekliymiş gibi herkes topa girmiş anlamadan dinlemeden.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.