Şimdi Ara

Ayda 1800 alan babamın terimin maaşını savunması (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
1
Favori
13.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
214 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tff özerk ve terimin aldığı paranın bizim vergilerle hiç bir alakası yok. Şunu bi idrak edemedik bi türlü.

Bunun haricinde katılıyorum evet çok alıyor diğer milli takım hocalarına göre ama vergilerle bi ilgisi yok biz vermiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • babaya yarar elleme
    gerçi biraz kurcalasan herimize mutehak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtsyl -- 1 Ağustos 2017; 12:45:25 >
  • insanlar ya egitimine yada yetenegine gore para kazaniyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abicim zaten sorun Terim'in maaşinsa değil. Sorun babanın maaşında. Asıl sorun da babanın bunu sorun etmemesinde. Umarım anlatabilmişimdir.

• benim babamda laf eder ama yine de gider malum partiye basar akp nin %90 ı bu zaten..
    allah peygamber yol köprü lafına kanıyorlar...
  • babanın bu konuyu açtığından haberi var mı ?
  • Hiç Utanmıyorsun Değilmi Babanı ve Aileni Burada Küçük Düşürmeye !
  • quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

quote:

Orijinalden alıntı: mesut1221

quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

Ne olursa olsun babanı burada malzeme yapman hoş değil. Kendini ve edebini bilmez hadsizler gelip laf eder babana ve üzülürsün. Hem herkes aynı şekilde düşünmek zorunda değil. Ben de akp den nefret etmeme rağmen, bir yakınım akpyi övse, kalkıp burada onu rencide edecek bir konu açsam sanırım üzülürdü ve bana yakışmazdı. Bu tür hatalardan uzak durmanı tavsiye ederim. Büyüklerine daima saygı duymalısın. Hele hele anne ve babana...

yanlssın. Forumun amacı bu zaten kımsenın kımlıgı acık bellıd egil ve rahatca paylaşım yapabılıyoruz. Bu cok onemlı bişey. Ama ınsanlar facebook tweeter vs paylaşım yapmaktan korkuyor kımlıkler acık bellı olunca herkes artık kendı yasadıgı ulkeden korkuyor benıde paralel bir yapı bişekilde suclarmı diye... Bırak barı forumda ınsanlar ozgurce konussunlar ıclerını dokebılsınler. Değilse bişeyleri konusup tartısamadıktansonra birilerinini kulu köpeği oluyoruz İNSAN denen varlıga yakısmaz kula kul kopek olmak

Hocam elbette özgürce fikirlerimizi paylaşacağız ancak özgürlük adı altında değerleri aşağılamak yanlış diye düşünüyorum.

Hicbir dwger kalmadi zaten sustukce tepemize binildi insanlar sindirildi

• Fatih terim simddiye kadar milli takimdan 100 milyon tl kazandimiki

• Bazı işler vardır uluslararası piyasada bir ederi vardır mesela pilotluk gibi ben fakir ülkeyim kardeşim 1800 lira maaşla pilot çalıştırıcam ülkenin parasını çar çur ettirmem diyemessin ....

Aynı şekilde üst düzey teknik direktörler de böyledir fatih terim bundesligada hocalık yapsa 200 bin dolarmı kazanacak yılda gene milyon yuro alacak sen bu kariyerde bi adamı teknik direktör olarak alacaksan milli takıma parayı vereceksin.....

Babanın konuşmasında bi sıkıntı yok sadece sende biraz cahillik var...

• ben uzun yıllardır futbol izlemiyorum.

din siyaset futbol, bu ülkede insanları uyuşturup soymak için kullanılıyor

• mahlas terliksi insan başka söze ne hacet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serty23

Bazı işler vardır uluslararası piyasada bir ederi vardır mesela pilotluk gibi ben fakir ülkeyim kardeşim 1800 lira maaşla pilot çalıştırıcam ülkenin parasını çar çur ettirmem diyemessin ....

Aynı şekilde üst düzey teknik direktörler de böyledir fatih terim bundesligada hocalık yapsa 200 bin dolarmı kazanacak yılda gene milyon yuro alacak sen bu kariyerde bi adamı teknik direktör olarak alacaksan milli takıma parayı vereceksin.....

Babanın konuşmasında bi sıkıntı yok sadece sende biraz cahillik var...

Fatih Terim'i zerre sevmem lakin olayın özeti budur.

Her işin bir piyasası var. Bu adamlarında bu memleketteki piyasası budur. Kendilerinde hiç bir gelişim ve çalışma azmi olmaksızın milletin parasında gözü olanlar, haset etmekte ısrarcı davrananlar ömürleri boyunca başkalarının kazançlarını dillerine pelesenk edip kudurup duracaklar.

Futbol dünya genelinde bir endüstri halini almıştır ve bu rakamlar her geçen gün ülkemizde de yükselmeye devam etmektedir.

Bu düzene katkı sağlayanlarda en çok bu hasetçilerdir. Sorsan her birine fanatik taraftardır ya da futbol izliyordur muhtemelen..

Konuyu açan arkadaşa seslenerek bitiriyorum;

Baban sen altına yaparken boğazından geçecek rızkın için ter döküyordu ve dökmeye de devam ediyor evlat. Haddinizi bilin ailelerinize karşı, nankörlük etmeyin.

İnternet denen nimet bu ergenlere her şeyi çok bildiklerini zannettiriyor. Bu neslin ürünü bunlar..
  • Baban maaşım çok iyi mi diyor? Milli takım hocasıdır alır diyebilir ama kendi maaşını beğenmesi saçmalık. Bence öyle değildir.

Ben başka ülke hocalarının ve futbolcularının fazla para almazken özellikle ülkemizde alınmasına karşı olurum. Ancak dünya gerçeği buysa pek yapacak bit şey yok. Suç Terim ve futbolcularda değil yönetimde...

• Fatih terimin issizlik maasida aylik 1 milyon 193 bin tl onuda soyle babana mutlaka mantikli bi aciklamasi vardir :D

• o parayı alanda değil verende suç,
  • O maaşa doblo'nun taksidini ödeyebiliyor mu?

• Arkadaş babam nasıl böyle düşünebiliyor demiş baban günde 10 saat çalışmaktan dolayı düşünmeye vakti olmuyordur muhtemelen ama yüce devletimiz onun da icabına baktı başkasının yerine de düşünüyor zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Terim'in ayda 1 milyon işsizlik parası alacağını da söyle babana futbol denen gerizekalı oyuna harcanan her kuruş çöpe gidiyor yazık.

• Yaşın kaç bilmiyorum ama, babanı bunca tanımadığın insanın önüne atıp, onun haberi olmadan onu bunca hakarete ve aşağılamaya maruz bırakman doğru değil. Sen yine kız, katılma, hatta kavga et bu yüzden. Ama yine de babanı tanımadığın insanların önüne atma.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.