Şimdi Ara

AYAK MANTARI NASIL GEÇER ?? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
7
Favori
409.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ayak parmaklarındaki ve tırnaklarındaki mantara ve vücutdaki kaşıntıları kısa bir sürede geçiren tedavi eden acısu denilen bir kaynak suyu var.Bir çok hasta üzerinde denenmiş ve 1 ay sonunda iyileştiği görülmüştür.100 tl karşılığı 5lt su adresinize gönderirim.ilgilenenler olursa beni arasın 532 512 8399
  • MERABA ARKADAŞLAR AYAK MANTARI KAŞINMASI KONUSUNDA BENDE ÇOK ŞİKAYETÇİ OLDUM AMA ŞU ANDA Bİ PROBLEMİM KALMADI 3 AYLIK BİR KULLANIM SONUCU TAMAMI İLE SON BULMUŞTUR

ŞİKAYETLERİM : YAZ KIŞ AYAKLARIM TERLİYORDU KİMSEYE OTURMAYA MİSAFİRLİĞE GİDEMİYORDUM AYAK KOKUSUNDAN AYAKLARIM ÇOK KAŞINIYORDU HELEDE YATAĞA GİRDİĞİM ZAMAN

FELAKET BİR KAŞINTI TUTUYORDU AYAKLARIMI KANATANA KADAR KAŞIYORDUM AYAĞIM AYAKKABININ İÇİNDE BİLE YANIYORDU VE KAŞINIYORDU AYAKKABIM VARKEN BİLE

KOKUYORDU YANIMDA KİMSE OTURMUYORDU BEN TER ATIYORDUM DURMADAN SİGARA YAKIYORDUM KOKUDAN KENDİM BİLE RAHATSIZ OLMAYA BAŞLAMIŞTIM İLACI KULLANDIM KISA ZAMANDA

YARARINI GÖRDÜM VE 3 AYDA TAMAMI İLE KESİLDİ ŞÜKÜR SİZE SÖYLEYECEĞİM KİŞİ BİTKİSEL İLAÇ İLE AYAKLARINIZI ESKİ SAĞLIĞINA KAVUŞTURACAKTIR EMİN OLUN

BU ARKADAŞ ÇİÇEK İŞİ İLE UĞRAŞIYORMUŞ İSTEDİĞİNİZ ZAMAN ARAYIP KONU HAKKINDA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ..

ARKADAŞIN İRTİBAT NUMARASI ARAYIN ALIN O İLACI İNANIN DEĞER ALMAYA MİSAFİRLİKTE RAHAT ZAMAN GEÇİRMEK EVDE RAHAT YATMAK OTURMAK İÇİN DEĞER BENCE

CEP NUMARASI : 0507 747 36 66

• quote:

Orijinalden alıntı: groll

ya nasıl bişeydir bu ya insan kaşıdıkça zevke gelio..nasıl geçicek bu yaw önerebileceğiniz ilaç varmı?eczacıbaşının melhemini kullandım bi yararını görmedim.

Mantar oluyoorsa ayaklarrını iyice kurula son giy çorabı geçer diye düşünüyorum Geçmiş Olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Mantar oluyoorsa ayaklarrını iyice kurula son giy çorabı geçer diye düşünüyorum Geçmiş Olsun

5 yıl oldu dostum kendi kendine geçti şu anda birşey yok.
  • KINA İYİ GELİR Mİ LA
  • bende de görülmeye başladı ayaklarım soyulma oluyor ilklerde aldırmadım ama sürekli öyle. çorapsız gezmeyi seviyorum ondan oldu herhalde.

tuzlu su deneyen vamı veya deneyipte önerisi olan.
  • ARKADAŞLAR ÇÖZÜM OLARAK TUZLU SU DA İYİ GELİYOR FAKAT TIRNAK MANTARI AYAK MANTARINA KESİN ÇÖZÜM ANNEM VE BABAM DENEDİ OLDU "TRAVAZOLKREM15G" DOKTOR TAVSİYESİDİR KONUYU AÇAN ARKADAŞ İÇİN GEÇ OLACAK BİRAZ AMA BU HASTALIĞA YAKALANAN DİĞER İNSANLARDA BELKİ FAYDALANABİLİR OKUDUKTAN SONRA BU KREMİ YATMADAN ÖNCE İYİCE SÜRÜP YEDİRİN SONRA HİÇBİRYERE BULAŞMIYACAK ŞEKİLDE SARGIBEZİ VEYA "TEMİZ" BİR ÇORAP ÇEKEREK YATIN AMA MUTLAKA YATARKEN SÜRÜN ÇOK KISA BİR SÜREDE FAYDASINI GÖRECEKSİNİZ.
    iYİ FORUMLAR...
  • Bende asker de yakalandım arada sırada tekrarlıyor TRAVAZOLKREM kullanmıştım ama daha sonra OCERAL l adında ilaç kullandım sprey ve krem ikisini bir arada kullanın kısa sürede gecirir.. ayak kuruluguda cok onemli sık sık ayakkabı değiştirin. .

• En hasta olduğum şeyde ayağında mantar olan adamın benden çorap istemesi. Başkalarının ayakkabılarını giymesi. Sakın halısahada falan başkasının ayakkabılarını giymeyin...
  • önceki yıl gg da bir antalyalı bir esnaftan m-stop diye bir spray almıştım.http://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/m-stop-ayak-spreyi-94352056 dışarı çıkarken çorap giymeden önce parmak aralarına ve çevresine sıkarak kullandım. Temel mantığı cildin ter gözeneklerini kapatarak mantarın temel sebeplerinden olan aşırı terlemeye bağlı nemli ortamı engellemek. Bu şekilde bir hafta da geçti. Ancak bu yaz yeniden nüksetti sprayi de bitirdiğim için tekrar almaya üşendim. Klasik deodorantlar aynı sonucu verirmi diye kullandım nispeten kuruluk yapıyorlar ama çözüm olmuyor.

• aynısafa kremini kullanın etkisini göreceksiniz eczane yi yalayıp yutsanız da kurtulamazsınız sadece geçici bir rahatlama olur

• arkadaşım sana teşekkür ederim harbiden ZOLAX çok iyi geldi ancak ayakları iyi kurulamak ve bana kalırsa eski çorap ve ayakkabıları tekrar giymemek gerekiyo giyince aynen kaşınmaya devam ediyor ...herkese geçmiş olsun
  • merhaba,

ayak mantarının geçmesi konusunda olan yazıları okudum.
    hepsi geçici uygulamalara benziyor. Benim tavsiyem %100 garanti 20 günlük devamlı kullanım sonrası ayak mantarından eser kalmıyor.
    bu konuda iletişime geçmek isteyenler;
    alperenhan01@gmail.com adresinden bana ulaşabilirler.
    iyi günler
  • 5 seneden beri askerde olmaya başlayan ayak parmak aralarımdaki mantar devam ediyordu sonra Lamisil Once duydum 17 tl falan aldım kullandım 1 hafta içinde geçti. birşey kalmadı. fakat şöyle bir problem oldu. oda içten gelen hastalık ayak parmaklarına vuruyordu. şimdi krem bunu iyileştirdi ama içten gelen bu hastalık olduğu için illa çıkması gerek. bu yüzdende apış aramda patladı. yani mantar dediğiniz şeyi yüzeysel değil. karacigerden temizlemelisiniz. karaciger temizliği kesin çözüm inşaallah bilginiz olsun.
  • groll G kullanıcısına yanıt
    oncelıkle gecmıs olsun , bılgımız karbonatı marketten al bı legen suya 1 yemek kasıgı koy duzelene kadar devam et hıc bıseyle ugrasma doktor bı yakımdan duymustum :) @groll
  • karbonatlı su ve tuzlu suyun iyi gelme nedeni mantarların alkali ortamlarda üremesinin durmasıdır. mantarlar bakterilerden farklı olarak asidik ortamalrda üreyebilir ( ph 5.5) .
    tuzlu su genelde nötr kabul edilirse de karbonatlı su alkalidir.

sağlıklı cildin ( tırnak dokusu da dahil ) ph derecesi 4.7 - 5.5 aralığındadır.

bununla beraber bu iş için en doğrusu bir cildiye uzmanıyla görüşmek . mantarın türünü bilmeden tedavi loto oynamak gibi bir şey.
    uzman kişi tıp eğitiminin üstüne en az 5 sene sahasında çalışmıştır , yüzlerce benzer hastayı görmüştür.
    doktordan şaşmayın.
  • Bir süredir ayak mantarı için eva ayak sağlıgı merkezine gidiyorum. Nerede ise bişi kalmadı diyebilirim. Tavsiye ederim.
  • http://www.novartis.com.tr/Default.aspx?sayfa=urunler_otc_lamisil_once

Bu tek kullanımlık diyor arkadaşlar kullananız oldumu acaba ?
  • İlaca boştan yere para vermeyin arkadaşlar size kesin çözümü söylüyorum ;

Ayaklarınızın sığabileceği bir leğene su doldurun, bolca sirke dökün içine 15-30dk kadar bekletin.

bu kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slayer_

İlaca boştan yere para vermeyin arkadaşlar size kesin çözümü söylüyorum ;

Ayaklarınızın sığabileceği bir leğene su doldurun, bolca sirke dökün içine 15-30dk kadar bekletin.

bu kadar

Asidik ortam daha da artırmasın mantarı siz denediniz mi 5 aydır kullanmadığım ilaç kalmadı.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.