Şimdi Ara

AY TESADÜFEN ÇIKAR DİYENLERE İSPAT !!!!!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
24.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: DeeP_CHiLD

ya yok oyle bişey sadece o deneme amaçlı yaplıan birsey... yok filo yapiosunda yok saldırıyosunda filo inince ay oluyo... 4 kere %20 lik rapor cikardik banamısın demedi... tamamen şans işi.....

evet sadece şans işi
  • bu oyunda 4yılda 3kere vuruldum 1tane ayım oldu oda biri saldırıyordu filo çektim :D
    60h.a 80a.a 12kuru çöp oldu ay çıktı şansa bala :D

ama diger bahsettigim e2 1.5milyarlık e40 200milyonluk ve 3-5gün önce e44de vuruldum 90m.luk filolar gitti hiç birine ay çıkmadı şans işte
  • bana %4 ile ay çıktı..2. ayımda %18 ile çıktı ama pahalı oldu bütün filom gitti
    http://img367.imageshack.us/my.php?image=copyofsshot14ec0.png

http://img89.imageshack.us/my.php?image=copyofsshot15eg5.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mèrt -- 2 Ağustos 2008; 3:12:48 >

• Yaw benim yüzde 20 den çıkmadı deli oldum
  • Arkadaşlar bazıları kendine göre şans demiş bazıları ise formül vermiş....işin en doğrusunu şimdi açıklayacam ;

Ay çıkma şansı savaş sonunda altta " bir ayın çıkma şans %x " yazan kısımdır.yani en fazla %20 şans en az 100 de 1 şans ile çıkar bunun dışında hiçbir şey yoktur.
    %20 şans demek her 5 savaşın 2m çöpte 1 kez ay çıkmasıdır.yani 5 de 1 şans vardır.bu 5 denemede mutlaka çıkacaktır anlamına gelmez.her denemede 5 de 1 şansla ay çıkar demektir.1000 kere deneyip 1 kere çıkmama ihtimali olduğu gibi 1 kere deneyip ilkinde çıkma ihtimalide vardır ihtimalin oranıda %20 yani 5 de 1 dir...Aslında bunu bilmek için biraz türkçe ve matematik yeterli olur.Orda yazanın dışında başka şeylere inananların %1 lik savaşta dahi ay çıktığını bilmeleri lazımdır.
  • %1 çıkmıştı bende . Saldırana ne dua etmiştim . Gerçi 1 hafta sonra filom dağıldıktan sonra oyunu bırakmıştım
  • ne olursa olsun beyler ay şans işidir ogame hesap alam sitelerine bakın biri diorki 5 kere saldırttım kendime 5 indede %20 oldu ama hiç ay çıkmadı ondan malesef ayım yok diyor
  • bnce çok gereksiz bir işlem napcak o kadar ayı turşusunu mu kuracak??
  • o bendim...7.ayda bıraktım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.