Şimdi Ara

AY TESADÜFEN ÇIKAR DİYENLERE İSPAT !!!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
24.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ofabiya

quote:

Orjinalden alıntı: MadDog1

ofabiya 500 milyonluk savaş kaybet çıkmazsa gel buraya!!!

1. Evren savaşı

Saldiran taraf toplam 239.589.000 ünite kaybetti.
    Savunan taraf toplam 780.298.000 ünite kaybetti.
    Su an bu alan koordinatlarinda bulunan : 211.477.800 Metal ve 94.488.300 Kristal.

çıkmadı ay ne yapacaksin simdi ?

Mantıklı gelmiyor, şu ana kadar bundan küçük tonla savaş gördüm hepsinde çıktı forumda yüksek kademeden kullanıcıların indirdikleri filoların olduğu raporlara bak %90'ında ay çıkmış.

• kendi kendine nasıl saldırırsın ki yani olmaz
  • ark. öncelikle sunu söliyim ay cikarma tamamen sans isi ..öle yok filoya deut koyuyosun ..yok su kdr hafif avvci fln filan hepsi bos varsa kısmetin %1 le bile ay cikio ..ben 20 de oynuorum... oyun boyunca 6-7 sefer %20 lik savas yedim.. ama bi türlü cikmadi ayrica ikinci bi hesabim var ordanda 2 günde bir sürekli ay icin deneme yapıom sizin bu dediklerinizin hepsinide yaptim... ama daha ayim olmadi..bu gidislede olmicak gibi....yani öle bi derecesi fln yok bu isin ay bu oyunda RANDOM ... yani kısmete cikio... bosuna yormayın kendinizi.... herkese iyi oyunlar...
  • ne biçim şans yaw bu ... % 50 şansı var o zaman ... yarı yarıya şans var yine çıkmıyor ... hep olumsuz mu seçiliyor yani
  • hayır en fazla %20 dir.
  • % 50 derken yani ya çıkıyor ya çıkmıyor birisi oluyor
  • Savasi kazanan olmadi ,her iki tarafin filolari da geldikleri ana gezegene geri dönüyorlar

Saldiran taraf toplam 4763000 ünite kaybetti.
    Savunan taraf toplam 12193000 ünite kaybetti.
    Su an bu alan koordinatlarinda bulunan : 3562500 Metal ve 1515300 Kristal.
    Bir Ayin ortaya çikma sansi 20 %

alın her cins gemi mevcuddu cikmazsa zorla deil(op lardan asist olması lazım)
    evren 23
  • tamamiylen şans işi

[CENTER]
    Bu filolar [B]----[/B] tarihinde karsi karsiya gelmislerdi:

Saldiran [B] hatayli [/B](X:XXX:XX)
    Silahlar: XXX% Kalkanlar: XXX% Zirh: XXX%
    Tip: Komuta Gem.
    göster.: 646

Savunan [B] beyazyalanlar x:xxx:x)
    Silahlar: xx0% Kalkanlar: xx0% Zirh: xx0% Tip K.Nakliye Komuta Gem.
    göster. 23 105

Savunan beyazyalanlar
    [/B](X:XXX:XX)
    Tip: K.Nakliye Komuta Gem.
    göster.: 23 105

Savunan [B] beyazyalanlar [/B](X:XXX:XX)
    [B]yok edildi![/B]

After battle...

Ele geçiriyor
    [B]43.528[/B] Metal, [B]7.700[/B] Kristal ve [B]52.045[/B] Deuterium.

Saldiran taraf toplam [B]60.000[/B] ünite kaybetti.
    Savunan taraf toplam [B]6.392.000[/B] ünite kaybetti.
    Su an bu alan koordinatlarinda bulunan : [B]1.285.800[/B] Metal ve [B]649.800[/B] Kristal.
    Bir Ayin ortaya çikma sansi [B]19[/B] %.
    Bosta bulunan anormal miktardaki metal ve kristal maddeleri birbirlerini çekiyor ve gezegenin etrafinda bir uydu olusturuyorlar. [B]AY OLUSTU..[/B]

[/CENTER]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatayli -- 26 Nisan 2006; 22:35:31 >

• bu konuyla ilgili kaçıncı topic bu, hala formül arıyor insanlar. ay çıkarma formülü var diyen arkadaşlara ay çıkmaz işallah, yazık olur çünkü o aylara. başka da yorum yapmam, yok öle bişey derim sadece :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: uconn huskies

Eger vurulan filoda deut yoksa ay cikmaz. Istersen 5000 kom kaybet. Komlarda deut olmadigi icin cikmaz. Ama eger filoda kruvazor, bobardiman, gd, muhrip varsa sizinde bir ayiniz olur. Hemde %1 ile bile.

Ay cikan savas raporlarina bir bakin bakalim. Deutsuz gemi olan kac tane, deut olan kac tane rapor var.

Bana da ay ciktiginda filoda bayagi muhrip vardi.

Haydi size iyi denemeler.

yanlış biliorsun adam bana komutalarla daldı sadece ama ay çıktı

• bu da ıyyıdı be yawwwww
  • Ay çıkarma hem şans işi hem de zamanlama işi. benim gözlemlediğim kadarıyla savaşların yoğun olduğu saatlerde ay çıkma olasılığı %20 bile olsa ay çıkmıyor. Ama nisbeten daha sakin saatlerde yapılan saldırılarda %1'le bile ay çıkma olasılığı daha fazla. sabaha karşı 5 de saldırıların en yoğun olduğu saatte 250milyonluk filo kaybettim yine ay çıkmadı. ama iş çıkış saatlerinde, yaptığım bi saldırıda toplam 1milyon bile olmayan bi filo yaktığımda, ay hediye ettim adama. bunu sonra bir kaç kere daha denedim, yaklaşık 3-5 kişiye daha aynı saatlerde ay hediye ettim. tabi bu 7.evrende oldu. diğer evrenlerde de aynı şey olur mu onu bilemiyorum. sonuçta her evrenin yoğunluklu saldırı saatleri farklıdır. Ay çıkarmak isteyenlere tavsiye, günün değişik saat dilimlerinde deneyin bu işi...
  • Arkadaşar ay cıkarmak istiyorsanız bir kaç tavsiyede bulunacam
    1 ncisi ay denemesi yaparken kesinlikle off olun bu sizin şansınızı artıracaktır..çünkü oyunda kaçıncı olursanız olun op lar tarafında şavasların bir coğu takip edilir ....
    2 nci olarak ciddi bir deneme olması için yere en az 1000k kristal düşmesine özen gösterin
    3 ncü ne ceşit gemi kullandıgız önemli degil...
    4 ncü saldıracak olan kişinin sizi saldırıdan önce sonda atması gerekli yada ay takip şeklinde olmalı...
    5 nci deneme yaparken herzaman on olduğunuz saatler dışındaki zaman aralığını seçin....
    6 nci dalga ( yarım saat içinde 2 yada 3 savaş ) seklinde saldılırı denemekten kacının...
    7 nci ....( unutmayın kesinlikle saldıran filoyu görmemenzi öneririm )
    galakside gezinirken eminim hepinizin gözüne carpmıştır yeni nooptan cıkmış yada zayıf olan birisinin vururdugunu görür ve ay cıkmış fark edersiniz .... bunun nedeni oyuncunun oyundan uzaklaşmasını engellemek için op lar tarafından müdahalede bulunurmasıdır..
    unutmayınki op ların bir cogu bu oynu oynamaktadır...

• quote:

Orjinalden alıntı: kaan_

ANLIYORUM SENİ BİZ AŞTIK ONLARI
  • bende 2 kruvazör 1casus patladı ay çıktı ama alanı 5630 şans işi
  • quote:

Orjinalden alıntı: sserhatt

bende 2 kruvazör 1casus patladı ay çıktı ama alanı 5630 şans işi

yapma be dostum.. bilenler zaten yemez bunu,bilmeyenlere de yanlış bilgi veriyosun. 2 kru + 1 casus =29k eder. ay çıkma şansının %1 olması için bile 200k gemi düşmesi lazım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sserhatt

bende 2 kruvazör 1casus patladı ay çıktı ama alanı 5630 şans işi

çok bile düşmüş sende,bende bir tane nakliye önündeki komutaya hafifce dokundurdu ay çıktıyaw sallıyonuz bari destekli sallayın
  • ya ay nasıl yapılıo kendi mi çıkıo yoksaa bi şeyler yapıondamı çıkı bi şeyler yapılarak çıkıosa nasıl sömürgeler mi ay oluo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tetikci

quote:

Orjinalden alıntı: MadDog1

ofabiya 500 milyonluk savaş kaybet çıkmazsa gel buraya!!!

2. evrende 350m lik filo kırdım çıkmadı sanırım 150 daha olsa gene cıkmazdı ... Bu iş şans işi

19 da da 90mlik filosunu vurdum adamın çıkmadı peşinden dönen gd lerini vurdum 900 gd ve ay çıktı

Bol keseden sallamayın gözünüzü seveyim biliyosanız Adam gibi yazın formulu yoksa susun

@TETİKCİ kanka lem sende sanş yok olm olsa cıkardı evreni yedin bitirdin hala çıkartmadın bırak adamlar

bulmuslar formulunu:) istediigii kadar cıkarsınlar kökü bunlarda diilmi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.