Şimdi Ara

AY TESADÜFEN ÇIKAR DİYENLERE İSPAT !!!!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
24.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 14.evrende 491 milyonluk filom vuruldu ama çıkmadı ay

kim diyorsa çok meblaya çıkar yalan söyler ay işi şans işi

• arKadasLar bi op arkadasTan duYDum ve 2 kere denedim ikisin dede basariLi sonuc aLdim ay tabiki sans isi ama bir kac tanede HiLesi war. bu hilelerin disinda sans isi eqer herkes o hileyi biLirse oyunun tadi kalmas sizlere bu hileyi soyleyemediqimden hepinizden ozur diLerim
  • xanty
    senin olayda bayagı komikmiş yaa. buyuk talihsizlikk ama gene de casus sondalarıyla ii ay cıkmıs walla:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kenshi

aynı sisteme 4 tane ay cıkaran adam salaktır... Öyle adamdan da anca nası filon çöp olur onu ögrenirsin

+1 Kesinlikle katılıyorum arkadaş noktayı koymus.
  • tamaamen şans işi ama az önceki arkadaşın dedii gibi gemi tipleri de çok önemli...
  • yüzde 20 ile defalarca çıkmadı ama yüzde 1 ile 2 ay çıkardım

sans işi

Pardon bu arkadaşın hesabı bilgisayarda açık unutmuş

ama sans işi 3 senedir ogame oynuyorum ilk 100de çok hesabım oldu çok hesapda oynadım sanş işi bu.
    Dediğim gibi yüzde 20 ile çıkaramadım ay ama yüzde 10-14 ile yada yüzde 1 ile 2-3 ay çıkardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeresMa -- 13 Şubat 2008; 21:51:14 >
  • benim 4. evrende evren 4. le bi kapışmam vardı 25.000 hafif lazer vardı 20.000 komutasını öyok etmiştim 13.500 alanlık ay çıktı
  • tamamen şans işi
  • quote:

Orjinalden alıntı: uliking

benim 4. evrende evren 4. le bi kapışmam vardı 25.000 hafif lazer vardı 20.000 komutasını öyok etmiştim 13.500 alanlık ay çıktı

Ne yaptin sen ya???? Bu ay bayagi büyük...
  • Bu şekilde her söme 1adet ay cakarsın
    tabi biz izinli denedik zararım karsı tarafın kaybını ödemek oldu
    ay alanı 8.xxx

AY TESADÜFEN ÇIKAR DİYENLERE İSPAT !!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrMaster -- 25 Mart 2008; 14:47:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kenshi

aynı sisteme 4 tane ay cıkaran adam salaktır... Öyle adamdan da anca nası filon çöp olur onu ögrenirsin

yoo...Bu kanıya varmanız yanlış..Bu oyunda ay sadece vuruluncamı çıkıyorki adamı salak olmakla suçluyorsunuz.???
    Belkide çok iyi bir oyuncu diğer sömlerinde tuzak kuruyor ve oraya saldırmaya gelen kişileri vuruyor böylece hem av yapmış oluyor hemde o sömlerindede şansına ay çıkıyor belki???
    Bütün sömlerde dipdibe bile olsa ay olması kötü birşeymi tam tersine bir avantaj herzaman...
  • asist lazım hocalar, çok uğraşmayın ay çıkacak diye. asist' i alırsanız değil ay dolunay bile çıkar.

bu oyuna nasıl tutunuyorsunuz hala? çok güzel oyun ama hiç fake göremiyormusunuz?..
  • ay tamamen sans işidir denemeside bedavadır
  • Ben 4. evrende oynuyorum evet ay denemesi sans isi fakat size söyle bir taktik verebilirim... biz optan izin alarak yaptıgımız denemelerde.....

1383 hafif avcı
    2 geri donuşumcu
    42 casus sondasını

3 sorti halinde gezegende bekleyen

500 komuta gemisine cakmak sureti ile 10 15 tane ay cıkardık...

deneme sonucları genellikle ilk sortilerde ay cıkmasına neden oldu...

isteyen deneyebilir...

Unarım bahtsız bedevi olmazsınız :D
  • 1.683.847 Metal, 1.668.469 Kristal ve 1.902.030 Deuterium.
    Saldiran taraf toplam 18.200.000 ünite kaybetti.
    Savunan taraf toplam 178.224.000 ünite kaybetti.
    Su an bu alan koordinatlarinda bulunan : 38.223.600 Metal ve 20.703.600 Kristal.
    Bir Ayin ortaya çikma sansi 0 %.

Daha iki gün önce vuruldum ve ay çıkmadı.Şans işi
  • quote:

Orjinalden alıntı: kanber

%1 ile ay çıktı
    ve küçük bir filo...

burada
    http://exxitus.blogspot.com/

AY TESADÜFEN ÇIKAR DİYENLERE İSPAT !!!!!!

şans işi işte

• ben çok eskiden oynardım ilk çıktığında başlamıştım. sonra baydı bıraktım :) ama işin özü tabi değişmediyse 100k harabe çıkaracak şekilde ay çıkarma istedğiniz yere biriyle anlaşıp masraflarını karşılayıp saldırtın çıkana kadar, emin olun, kaybettiğiniz para getirisi karşısında hiçbişi değil :) her sistemde bir tane yaratın. Radardan filoyu görüp 3 saniye arayla çok kitlemişliğim vardır.
  • 28 tane bn basıyorsun. bunlar patladığı zaman 200k metal 200k kristal oluşuyor harabe olarak. %1 için 28bn'ye ihtiyacınız var. çıkana kadar 28 28 28 bn denersiniz.
  • 1671 hafıf avcıyı 10 sortı olarak karsıya gönderıyosunuz.karsdakınde fılo weya sawunma farketmez.yeterkı hafıflerı patlatabılsın.pahalı bı yontemdır ama garantı cıkıyo.ben bırcok ay cıkarttım bu yontemle.denenmıs oldugu ıcın yazıyorum.sortılerın hepsı patlamıyo genelde.ama ınat ederde son sortıdede cıkabılır
  • quote:

Orjinalden alıntı: not happy

1671 hafıf avcıyı 10 sortı olarak karsıya gönderıyosunuz.karsdakınde fılo weya sawunma farketmez.yeterkı hafıflerı patlatabılsın.pahalı bı yontemdır ama garantı cıkıyo.ben bırcok ay cıkarttım bu yontemle.denenmıs oldugu ıcın yazıyorum.sortılerın hepsı patlamıyo genelde.ama ınat ederde son sortıdede cıkabılır

+1905
    geçenlerde bu yöntemle 8831km çaplı ay çıkardım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.