Şimdi Ara

AY,AK Defolup gidene kadar FB liliğimi askıya alıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İsyanımı anlatmaya kelimeler bulamıyorum.
    Hooijdonk u aynı şekilde gönderdik neden doğruları söyledi.
    Tucan ALLAh bilir neleri gördü duyduda kaçar gibi gitti.
    Emre neden gitti Aykut gibi bir TD istemediği için haklımı sonuna kadar.
    Ve şimdi kaptan gitti neden oda basiretsiz teknik direktöre isyan etti yanlışları söyledi gitti.

Adam gibi adam dediginiz Aykut Kocaman Alex 9999999999999999999999999999999/1 kadar adam ise bende bu dünyanın en haysiyetsiz karaktersiz onursuz adamıyım.
    Bunu neye dayanarak söylüyorum Alex in tavırlarındaki netliğe dayanarak adam tepkisini koydu ve bu duruşundan ne başkana nede Kocaman kafalıya
    taviz vermedi ve sonunda olana bak.
    Şu Aykut Kocaman kafalıyı destekleyenler bir gün çok pişman olacak daha önce 3-5 konudada yazdım bir adam 7 sinde neyse 70 indede odur.
    Sakaryalılar gurubu ile bu takımı bölen adam şimdi başımızda TD.
    Ali Şen başkana, başkan sen primden haber ver diyen adam başımıza TD ama gel görki yaşayan efsanemizin sözleşmesi fes ediliyor.

Bu Aykut için bunca emektarı harcadınız bunların hesabını nasıl vereceksiniz.Tabi seyircisiz maç cezamız 3 maç kaldı sanırım deplasmanlar ilede 5-6 hafta gibi
    bir zaman zarfında unuturuz sanıyorlar...!

Bizim değerlerimizi birer birer takımdan kaçırdınız yada kovdunuz anadolu takımlarına bile baskı kuramayan ruhsuz bir ekip kurdunuz
    kaptanımızı kovdunuz bunların hepsi bir yana adımızı lekelediniz artık defolup gidin ALLAH belanızı versin.

• imzamı atıyorum inşallah gelene geçene yeniliriz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.