Şimdi Ara

Axessleyenlere yeni yıl hediyesi kartınızın son 2 hanesi! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
292
Cevap
18
Favori
27.912
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Slibi kontrol edin hocam yapı kredi posundan çekmiş olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gg sayılıyor mu acaba, gram alsak.
  • exponent kullanıcısına yanıt
    Önceki mesajlarda cevap verilmiş. Konu sahibi gittigidiyor oluyor demiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro_of_world

Dün ikea alışveriş yaptım GEÇERLİ OLMADI

Bilginize
    Sektör mü geçersiz pos cihazı mı acaba.
    Yaptığınız alışverişin sektörü ne olarak yansımış ?
  • önceden haberim olsaydı birkaç kuş birden vurabilirdim.

1)carefourda halen 3 adet 150tl alısveriş olayına 50tl chip para devam ediyor.
    (bir alısveriş sırasında 150tl ye 25tl para puan kazanmayı unutmayın)

2)morhipo 350tl ye 50tl morhipoda puan kullanımı

3)yılbasına yakın zaten 150tl alısveriş yapacaksınız

4) giyim 150tl alışveriş yapsanız olay bitmişti.

tüm bunları bildikleri için 22 aralıkta kampanya baslatıp kapitalist duzen algısını tüketiciye yansıtıyorlar.

yani sadece alısveriş yap :)
  • Böyle yapacağına hiç yapma daha iyi, iki kere zaruretten alışveriş yaptım. 4 e tamamlamak için yırtınıyorum. Migros sayılmadı zaten tepem attı

• Migros’ta axess kartı posa taktım posta yapı kredi yazısı çıktı. Şifreyi girmeden kartı çıkardım

• quote:

Orijinalden alıntı: hakano3

Migros’ta axess kartı posa taktım posta yapı kredi yazısı çıktı. Şifreyi girmeden kartı çıkardım
    ORTAK POS VAR DEDİ BANA KASİYER . İNİNAL YÜKLEYECEKTİM ONUN DA AYLIK 750 SINIRI VARMIŞ. 2 KART VAR MİGROSTAN BİŞEY DE ALMAM PEK. PAHALI GELİYOR KAMPANYA DIŞI OLUNCA. AKARYAKIT YOK NE YAPACAĞIZ ANLAMADIM
  • izzet43 kullanıcısına yanıt
    anlamlı gelmiyorsa ve alışveriş ihtiyacı yok ise kullanmayınız sonuçta illaki yapmak zorunda değilsiniz ki,

fuzuli masrafa gerek yok 50 yada 90 tl için 600 tl harca, (hatta siz ayrıca kart parası dolum parası sonra aylık ücret) hani nerde kaldı 500 tl zaten cepten çıkmış, orda 50 kusur para için ,

şahsen bende kullanmıyorum bir sürü karışık işlem ne gerek var bir de olacak, olmıyacak pehhh saçma kampanya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi old horizon -- 26 Aralık 2018; 0:58:41 >
  • Sanırım Bim de olmuyormuş. Deneyen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: old horizon

anlamlı gelmiyorsa ve alışveriş ihtiyacı yok ise kullanmayınız sonuçta illaki yapmak zorunda değilsiniz ki,

fuzuli masrafa gerek yok 50 yada 90 tl için 600 tl harca, (hatta siz ayrıca kart parası dolum parası sonra aylık ücret) hani nerde kaldı 500 tl zaten cepten çıkmış, orda 50 kusur para için ,

şahsen bende kullanmıyorum bir sürü karışık işlem ne gerek var bir de olacak, olmıyacak pehhh saçma kampanya...
    bende 99 ve sanal 91 ile biten var..
    ininal olsa hepsi olur belki
    5 tl kart ücreti aylık da 2 tl migrostan yükleme 2 tl . 750 tl limiti varmış.
    5 kart ücreti 5x2 10 tl yükleme ücreti 15 tl gidiyor . ama sonrası sıkıntı . 450 daha yapmak lazım.
    gg da gram altın 230 lira 15 kafadan zarar 3 taneyi yapsan 45 zaten birşey kalmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: izzet43

bende 99 ve sanal 91 ile biten var..
    ininal olsa hepsi olur belki
    5 tl kart ücreti aylık da 2 tl migrostan yükleme 2 tl . 750 tl limiti varmış.
    5 kart ücreti 5x2 10 tl yükleme ücreti 15 tl gidiyor . ama sonrası sıkıntı . 450 daha yapmak lazım.
    gg da gram altın 230 lira 15 kafadan zarar 3 taneyi yapsan 45 zaten birşey kalmıyor.

Alıntıları Göster
    Aman değmez uğraşmaya. Alsınlar çiplerini

• izzet43 kullanıcısına yanıt
    Hocam akaryakıt ihtiyacınız varsa ininal yükleyin akaryakıtınızı ininal ile alın. Yine aynı hesaba gelecek. Yalnız 2 lira migrosa yükleme 2 lirada kullanma bedeli alınır. 99 lu bir kartınız varsa fazlası ile değer. Hemde araba varken hiç sıkıntı değil.
    Sonuç olarak migros da 4 işlem yapsanız 10 lira gidecek. Kartınız yoksa 15 lira. 80-84 lira kim kime veriyor. İninal kartı dilediğin zaman dilediğin yerde kullanabilirsin. Acelesi yok yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihinOrg -- 26 Aralık 2018; 8:39:1 >
  • benim kart sonu 83. dün ininal aldım. 150 attım. 5 tl kart bedeli alındı. 2 liralık yükleme bedeli içinde. hesaba para geçer geçmez 2 lira kullanımı çekmiş hemen. bugün 150 daha yükleyeceğim. 5 + 2 + 2 = 9 TL ininal törpüsü olacak. 2 adet 150 yi de hediyem kart ve şoktan istanbul kart yüklemesi yapacağım. Allah bereket versin. 74 TL chip para.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugunde yapicaz son islem kalicak.

Umarim sari metal duser surekli yukseliyor ons asagida kirmaya hic istekli degil

• Migros ortak posdan geçersek işlem sayılır mı? Fişte chip para falan çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cool_boy10

Migros ortak posdan geçersek işlem sayılır mı? Fişte chip para falan çıkıyor.
    kartı taktığınız zaman posun ekranında akbank yazıyorsa sorun yoktur. sizde zaten chip para bilgileri çıkmış. sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ylgzn

önceden haberim olsaydı birkaç kuş birden vurabilirdim.

1)carefourda halen 3 adet 150tl alısveriş olayına 50tl chip para devam ediyor.
    (bir alısveriş sırasında 150tl ye 25tl para puan kazanmayı unutmayın)

2)morhipo 350tl ye 50tl morhipoda puan kullanımı

3)yılbasına yakın zaten 150tl alısveriş yapacaksınız

4) giyim 150tl alışveriş yapsanız olay bitmişti.

tüm bunları bildikleri için 22 aralıkta kampanya baslatıp kapitalist duzen algısını tüketiciye yansıtıyorlar.

yani sadece alısveriş yap :)
    carrefoursa.com'dan online işlem yapsak geçerli oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sismese

Sektör mü geçersiz pos cihazı mı acaba.
    Yaptığınız alışverişin sektörü ne olarak yansımış ?

Alıntıları Göster
    Akbank direkt sayfasından daha önceki alışverişlerime baktım, restaurant da dahil hepsi DİĞER kategorisinde görünüyor.
    Akbank'a sordum firma belirliyor bu seçeneği diyor, IKEA ya sordum konudan bi haber.

Dolayısıyla alışveriş yaparken bir de firmanın aslında hangi sektörde göründüğünü de bilmek gerekiyor

• Bim üye işyeri değil sanırım. Bim marketlerde deneyen oldu mu?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.