Şimdi Ara

Axessleyenlere yeni yıl hediyesi kartınızın son 2 hanesi! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
292
Cevap
18
Favori
27.912
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yasintekgoz

carrefoursa.com'dan online işlem yapsak geçerli oluyor mu?

Alıntıları Göster
    Carreforsa.com dan 2 adet yaptım. Geçerli oldu
  • hakano3 H kullanıcısına yanıt
    hocam ben axess müşteri hizmetleri ile görüşüp kontrol ettirdim, migros'tan 3 adet alışverişiniz kampanya kapsamında dedi , bende neden axess uygulamasında görünmediğini sordum fakat net cevap veremedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trak39 T kullanıcısına yanıt
    Garanti olması için Migros’ta axess posundan geçmek lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • migros'ta tek pos vardı ve kasiyerlere özellikle sordum ve ortak pos olduğunu söylediler , akbank müşteri temsilcisi kampanyaya dahil olduğumu söylemişti ancak akbank mail atmış ve migrostan yapmış olduğum alışverişlerin kampanyaya dahil olmadığını belirtmişler , migros'ta 4 adet alışverişi yaparken ya yapıkredi posu yada garanti posundan alışveriş yapmıştım

• Migros geçmiyor anlaşılan kadarıyla. O zaman ininal yükleyenler fena patladı

BIM de geçmiyor sanırım deneyen var mı? Bim de chip kullanılmıyor çünkü

• FLO.com dan alışveriş yaptım sayaç ilerlemedi. Daha önce deneyen var mi

• Axessleyenlere yeni yıl hediyesi kartınızın son 2 hanesi!

Ben Migrosjette bulunan bir tane ortak pos dan işlem yaptım. Ekran resminde katılım görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

Migros geçmiyor anlaşılan kadarıyla. O zaman ininal yükleyenler fena patladı

BIM de geçmiyor sanırım deneyen var mı? Bim de chip kullanılmıyor çünkü
    Burada ki migrosjet te ininal yuklemesinde gecmedi ama diger m migrosta ki yuklemede gecti. Mugrosa gore degisiklik soz konusu. Yuklemeden once axess pos varmi diye sormak lazm.

• sioux kullanıcısına yanıt
    Migros'taki poslar Garanti, nadir Axess var diye biliyorum, harcama yapmadan kasiyerlere sormak lazım.
    BİM'de de poslar Garanti posu, Bonus kampanyasından alışveriş yaptım, işlemim sayıldı.
  • migrosta kartı taktığınızda ekranda akbank yazıyorsa sıkıntı yok. iki ininal yükledim. ikisi de sayıldı. mis gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar migros olayını anlattım. Her migros da axess üyeliği yok. Onun için işlem yapmadan sorun ki mağdur olmayın. Ben 5 tane migros içinden 2 tanesinde bulabildim. Doğru migros bulunursa ininal yükleme de sorun yok. Ben tamamladım ininal yükleme ile işlemleri.

• FatihinOrg kullanıcısına yanıt
    pos makinesine şifre girmeden önce "akbank" yazıyorsa sıkıntı olmaz. ortak pos bazen farklı bankadan da çekim yapabiliyor. dediğim gibi şifre girmeden önce pos cihazının üst kısmında akbank yazacak. (ortak pos için bu)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara’da Axess üyesi olan Migros bulan oldu mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yalnızc

FLO.com dan alışveriş yaptım sayaç ilerlemedi. Daha önce deneyen var mi

Taksitli alisveriste axeess posundan cekiyor tek cekim yapikredi posundan iptal edip tekrar alabilirsin urunler hazirlaniyor asamasindaysa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanal kartımın son rakamı yüksek. Nasıl bir işlem yapabilirim. 3 tane yükleme + sanal işlem yapacam. Nasıl bir işlem olur sanal için.

• quote:

Orijinalden alıntı: defnEla42

Sanal kartımın son rakamı yüksek. Nasıl bir işlem yapabilirim. 3 tane yükleme + sanal işlem yapacam. Nasıl bir işlem olur sanal için.

Carrrefursa com dan alabilirsin 3*150 yaprassan ondan 50puan kazanirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanal market ten masterpass le işlem yaptım ama hala provizyon da gözüktüğü için kampanya ya katıldım mı bilmiyorum

• Bursa Nilüfer metro istasyonunun yanındaki Migrostan alışveriş yaptım geçerli oldu mobil uygulamada göründü bilginize belki birinin işine yarar

• defnEla42 D kullanıcısına yanıt
    Bu sene sanal kart işi biraz yaş olabilir.İşi asıl karta bağlamışlar yanlış anlamıyorsam

Kampanyaya sadece bireysel Axess kredi kartları dahildir. Wings, Free, Ticari Kartlar, Neo ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan harcamalar asıl kartın hedefine sayılır.
    Axess Mobil üzerinden kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
    İnternet üzerinden yapılan alışveriş işlemleri kampanyaya dahildir.
    Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. En son harcama sanal veya ek kart ile yapılmışsa, chip-para ilgili kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenir.
  • Sarı için işlem yapanlar özelden yazabilirmi ??

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.