Şimdi Ara

Axessleyenler Hem AŞKta kazanıyor hem alışverişte (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
29
Favori
26.966
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • altungold da transfer bankalarında benim bankalarım yok buna bir çözüm bulabilen var mı ? eskiden teb vardı =(
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelaynak33

HB,GG,N11 'den chip gelirmi?
    Bunlar hangi sektör diye geçiyor arkadasşlar
  • efkan kullanıcısına yanıt
    elektronik
  • N11'den puan geldi. Ancak şöyle bir sıkıntı var Axess'te hangi kampanyası olursa olsun kazandığım puanları market, mağaza gibi yerlerde gözükmüyor. Ne manası var çözemedim.
  • Beyler D&R mağazaları hangi sektör diye geçiyor ? Yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alpermete A kullanıcısına yanıt
    Evet, chip para bazen görünmüyor, Önce küçük bir işlem yaptırın (ben migrosta temsilen bir kuruş çektiriyorm) sonra görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: awsedrzxc

altungold da transfer bankalarında benim bankalarım yok buna bir çözüm bulabilen var mı ? eskiden teb vardı =(
    bu klötü olmuş bende eskiden teb e gönderiyordum
  • TRENDYOL,
    oluyor mu arakdaşlar?

giyim diye mi geçer acaba?
  • gg sarıkızda sorun çıkarmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dopplereffect -- 15 Şubat 2019; 15:35:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

TRENDYOL,
    oluyor mu arakdaşlar?

giyim diye mi geçer acaba?
    Trendyol denedim oldu
  • Gitti gidiyor oluyormu?

• gokhantr26 G kullanıcısına yanıt
    oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpermete

N11'den puan geldi. Ancak şöyle bir sıkıntı var Axess'te hangi kampanyası olursa olsun kazandığım puanları market, mağaza gibi yerlerde gözükmüyor. Ne manası var çözemedim.
    Sorgulama yapmalarını söyleyin. Sorgulama yapıldığında karta yükleniyor.

• Altungold da gram altın fiyatı 10₺ daha pahalı, haftasonu diye mi yoksa hep mi böyle arkadaşlar. ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: awsedrzxc

Altungold da gram altın fiyatı 10₺ daha pahalı, haftasonu diye mi yoksa hep mi böyle arkadaşlar. ?
    Hep böyle. Altungold internette altın satan siteler arasındaki en ucuzu. Her sitede var bu fark.
  • Altungold da başlarda çok iyiydi kabul etmek lazım ancak son zamanlarda cok bozdu, bu bir gerçek..
    10 tl makas koymak nedir, Kampanya puanlarına resmen ortak olmaya başladılar ki zaten hedefleri bu idi anlaşılan. Her sitede var bu fark diyip geçmemek lazım çünkü altungoldu farklı kılan başlarda çok cüzzi makasla satış yapmaları idi, (banka puanı, altun puan vs sonradan geldi) yanlış hatırlamıyorsam 3 tl farkla al sat yapabiliyorduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quarisma2005

Altungold da başlarda çok iyiydi kabul etmek lazım ancak son zamanlarda cok bozdu, bu bir gerçek..
    10 tl makas koymak nedir, Kampanya puanlarına resmen ortak olmaya başladılar ki zaten hedefleri bu idi anlaşılan. Her sitede var bu fark diyip geçmemek lazım çünkü altungoldu farklı kılan başlarda çok cüzzi makasla satış yapmaları idi, (banka puanı, altun puan vs sonradan geldi) yanlış hatırlamıyorsam 3 tl farkla al sat yapabiliyorduk.
    Hocam fiyat farkı aynı eskiden de 100 TL ye eksi 3.5 / 4 TL bırakıyordu. Hesabı grama göre fiyata göre yaparsanız çok fazla bir fiyat farkı gelmediğini görürsünüz. Ha indirim yaparsa iyi olur tabi ki

• Kazandığım puanı da altınpuan almak istiyorum, puan sorgula dedikten sonra puan görünüyor fakat gelen sms de 50 TL için 3d mesajı geliyor. şifreyi girince puandan mı düşecek yoksa 50 tl daha mı almış olacağım emin olamadım... Deneyen var mı ?
  • awsedrzxc A kullanıcısına yanıt
    Bu kampanya ile kişiye özel kampanyasını birleştirdim ve altınpuan aldım. Kazandığım puanlar yüklenince onunla da altınpuan aldım. Puandan çekiyor. Sıkıntı yok.

• Bu Altungolddan altın puan mı alıyorsunuz gram mı? Ne alacaz, işlemi nasıl yapacaz? Kısaca bi açıklarmısınız özelden veya buradan

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.