Şimdi Ara

Axess Sanal Kart'a Alışverişlerde %10 İndirim. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
7.572
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende cuma gunu tek cekim yaptım halen beklemedeyim
  • 15.12.2011 deki alışverişim de yüzde 10 indirim yansımış.
  • 17 aralıkda aldığım ürün hâlâ provizyonda.
  • 17 aralık hepsiburadadan işlem yaptım saat 15.00 da

işlem bugün ekstreleşti ve indirim karta yansımıiş durumda :) (taksit öteleme varmış o yüzden şubat ayındaki ilk taksite işlenmiş)

17.12.2011 24.02.2012 1 1 Sanalkart’ınızla %10 indirim kazandınız ... -28,43 TL -28,43 TL
  • 100000 TL BİTTİ Mİ NEREDEN ANLAYACAĞIZ? NE MAL KAMPANYA
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucro

Akbank ise güvenmeyin

Kampanya toplam 100 bin TL indirim ile sınırlıdır.

demişler. Daha önce benzer kampanya yapmışar ilk gününde alışveriş yaptığım halde indirim alamadım.

Akbank a güvenirim ama şu "100 bin TL ile sınırlı" olayına güvenmem!.. Banka 100 bin TL sınırı dolduğu anda web sitesindeki ilanda "sınırı doldu" gibisinden uyarı vermeli bence. Aksi halde kim nerden bilecek doldu mu, dolmadı mı? Ama zaten her halukarda alışveriş yapılacaksa o siteden, bir kayıp yok tabi.
  • Valla gözümü kararttım yaptım alışverişimi
  • Endişe etmeyin ben cumartesi yaptım bugün hesaba yansıtmış ve indirimide vermiş.
  • 17 sinde sanal pazardan alışveriş yaptım ama indirim düşmemiş her zaman ki gibi olay yine bana patladı haberiniz olsun
  • bende bugün 500 TL lik alışveriş yaptım sanal kartla bakalım gelecek mi
  • düzeltildi arkadaşlar devam ediyormuş call center la görüştüm alışveriş yapabilirsiniz
  • 17 Aralıkda aldığım ürüne hem 3 ay erteleme yansımış, hem de %10 indirim olmuş. Fakat bunların hepsi gelecek taksitler kısmında görünüyor.
  • 17 martta yaptığım alışverişime 50 tl indirim kazandım ve mart ayına taksit erteleme yapılmış.yalnız bu indirim dönem içi hareketlerde değil gelecek dönem taksitlerinde görünüyor.
  • Teşekkürler... 50 tl indirim kazanmışım. :))
  • 20.12.2011 tarihi 12:00 itabiriyle 510 liralık gg çeyrek altın alışverişi yaptım 3 taksitli..

indirim yansıması ile ilgili yansıdığı zaman bilgilendirme yapacağım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

quote:

Orijinalden alıntı: aylakadam81

15/12/2011 de gg den 700 tl lik işlem yaptım 50 TL indirim aldım ekstreye 2 gün sonra yani az önce yansıdı. 12 taksit yaptım ve 2 ay erteleme oldu . yani 14 ay esirinim akbank:)

Bende 15 Aralıkta 500 liralık alışveriş yaptım ve dönemiçi hareketlerde görüyorum. Lakin indirim gözükmüyor Şu an gözükmesi mi lazım yoksa 1-2 gün sonra mı yansıyor?

MH ile görüştüm, yaptığınız harcama kampanya şartlarına uygun dedi ve form oluşturdu. Arayacaklarmış

• Bende 16,68 indirim kazanmisim 2 ayda otelenmis:)
  • 16' sında 226 tl lik araç sigortamı sanal kart ile ödedim. Ancak indirim gözükmüyor. Mh yi arasam bişey değişir mi?
  • 19 unda paypal ile ödeme yapmıştım 2 parça toplamda 30 TL indirim yansımış haberimde yoktu kampanyadan araştırınca öğrendim :) Bugün 550 TL lik bir ödeme daha yaptım bakalım ona gelecek mi. Gelirse kardeşimin karttan bir 500 TL daha harcarım. Axess i 3 aydır kullanıyorum ısınmaya başladım :) 70 TL kart ücreti kesmişlerdi aradım gık demeden iade ettiler hemen. 2. ay da da limit artırımı geldi.

Yıllardır maximum kullanan biri olarak indirimi puanı falan kerpetenle sökerek alıyorduk. Bunlar kayıt bile istemeden veriyolar.
  • akbankı seviyorum ya banada indirim yansımış konuyu açan arkadasa teşekkurler
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.