Şimdi Ara

AXESS - Migros Sanal Market’te Masterpass ile 250/25

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.700
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AXESS - Migros Sanal Market’te Masterpass ile 250/25

https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/14577/migros-sanal-markette-masterpass-ile-25-tl-indirim

Axess’e özel 16 Kasım – 7 Aralık tarihleri arasında Masterpass ile Migros Sanal Market’ten yapacağınız ilk 250 TL ve üzeri harcamaya 25 TL indirim!

Kampanya detayları:

• 16 Kasım – 7 Aralık tarihleri arasında Migros Sanal Market’te Masterpass üzerinden kayıtlı Axess kartınız ile yapacağınız ilk 250 TL ve üzeri alışverişinize 25 TL indirim sunulmaktadır.
    • İndirim, Masterpass üzerinden kayıtlı Axess kartı ile 250 TL ve üzeri ilk alışverişte, sepette anında uygulanacaktır.
    • Axess, Wings, Free ve Ticari Kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Akbank Kart (debit) ve Bank O’Card Axess dahil değildir.
    • Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
    • İndirim kampanyası, Masterpass uygulamasına kayıtlı Akbank kredi kartı ile Migros Sanal Market üzerinden yapılan işlemlerde geçerlidir. Kapıda ödeme kampanya kapsamında değildir.
    • Kampanya elektronik kategorisinde geçerli değildir. Kampanya karşılığında para iadesi yapılamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan441907 -- 17 Kasım 2020; 14:57:18 >

• 250/25 yazsaydin girmezdik konuya
  • Basligi axess diye guncelle
  • Başlık güncellendi.

Yakında ağız bakım haftası var. İyi indirim olursa bu kampanya değerlendirilebilir.

• Garantipay 300/100 mü ne vardı sanki

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt
    Hocam Garantipay 300/50 TL'ydi fakat 15 Kasım'da kampanya bitti.
  • 275₺ alışveriş yapılırsa 25₺ indirimden sonra ara tatil kampanyasından 25₺ de chippara gelir diye düşünüyorum
  • Kikimato K kullanıcısına yanıt
    Hocam birinci 250 ye 25 TL chip para vermiyor iki defa 250 TL olursa 25 TL chip para veriyor.
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Evet hocam haklısınız
    Tekrar okuyunca farkettim
    Her ikinci 250₺ harcamaya yazıyormuş
    50₺ chippara için 1000₺ harcatıyorlarmış
  • Bu kampanyadan faydalanabilen oldu mu? Şartlara uygun kartın bilgisini girdimde, 250 üzeri tutarlı sepette anında indirim falan yapmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: erenafl

Bu kampanyadan faydalanabilen oldu mu? Şartlara uygun kartın bilgisini girdimde, 250 üzeri tutarlı sepette anında indirim falan yapmadı.

Kartınız masterpass a kayıtlı olmalı. Ödeme ekranına gelince masterpass ile ilgili ibare çıkacak, çıkmadıysa kart bilgilerini girdikten sonra alttaki Kredi kartı bilgilerimi MasterCard altyapısıyla saklamak istiyorum seçeneğine tıklayınca 25 TL indirim uyguluyor.

• Tam olarak dediklerinizi yaptım, kartım hatta Masterpass'e kayıtlıydı, ekstra kontrol de ettim ama olmadı. Hem Migros hem de Akbank'a kayıt açtım şimdi, sebebini anlayamadılar onlar da. Belki migros money hesap sahibiyle kart sahibinin aynı olmasını da bekliyor olabilirler. Benim açımdan değildi.

• erenafl E kullanıcısına yanıt
    Tarayıcıdan girin ve indirimi uygulaya basın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.