Şimdi Ara

Axess'le Chip-paralarınız 2'ye Katlansın (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
323
Cevap
16
Favori
8.380
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafasc

quote:

Orijinalden alıntı: quarisma2005

bkm üzerinden yapılan işlemler sayılıyor hocam
    test edildi, onaylandı.
    gerçi ben 3 adet farklı günlerde gittigidiyor-bkm kombu ile tamamladım. 3. alışverişten sonra sms geldi.

500 tl lik bkm ile gg dan alışveriş yapmayı düşünüyorum. Ardından 2 adet de başka üye işyeri 150 şer tl lik yapsak 100 TL chip kazanırız o zaman

Puan 1 Haziranda duruyorsa tabi

Ben bu akşam veya cumaya kadar GG yapcam inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• umityasar kullanıcısına yanıt
    İkisi de üye işyeri değildir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mh ye blof sundm karti kapatin diye 100 tl yuklediler.1 hazirandada 50 tl glck:) sizde ypin.alisverise falan gerek yok chippara toplamak icin

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Orijinalden alıntı: mustafasc

quote:

Orijinalden alıntı: quarisma2005

bkm üzerinden yapılan işlemler sayılıyor hocam
    test edildi, onaylandı.
    gerçi ben 3 adet farklı günlerde gittigidiyor-bkm kombu ile tamamladım. 3. alışverişten sonra sms geldi.

500 tl lik bkm ile gg dan alışveriş yapmayı düşünüyorum. Ardından 2 adet de başka üye işyeri 150 şer tl lik yapsak 100 TL chip kazanırız o zaman

Puan 1 Haziranda duruyorsa tabi

Ben bu akşam veya cumaya kadar GG yapcam inşallah.

Cephaneci oluyor mu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: HDWaTCHeR

150 tl üstü en az zararla bi cephaneci.com vuldum oda üye işyerimi belli degil.

Cephaneci üye işyeri mi ? Öğrenebilen var mi

Düzeltme: cephaneciyi aradım 1.5 gram altın alan olmuş kampanyada geçerli olduğunu söylemiş. Sanırım cephaneci geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafasc -- 24 Mayıs 2016; 18:22:59 >
  • 24 mayısda hiç umudum yokken akbank katla kampanyasına katıldım. cunku kartta hiç chippara yoktu.
    Kartı babama verdim 24 ve 25 mayısda 200ve 240 tl üye işyerinden alışveriş yapmış. 2 slipde de chippara bilgisini gösteriyor. 25 mayısda da gittigidiyordan 1025 tl telefon alınca karta 100 tl chippara yüklendi. birden kendimi kampanyanın ortasında buldum. ama akbank direk kampanyalar da 2/3 alışveriş yapılmış görülüyor. Gittigidiyor üye işyeri değil mi? Akbank ı aradım bu konuda bilgi veremedi. gittigidiyoru arayın dedi. 100 lira chippara verdiği için bu kapsama almamıs olabilirler mi gittigidiyor u?

• Cephaneci kesin bilgi mi

• Arkadaşlar carrefour dan kazanılan 25 tllik ÇP para sayılmıyor mh ile görüştüm ona göre katılın kampanyaya

• Konuya hakim biri aynı minvaldeki soruları bi cevap yazsa ne güzel olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

24 mayısda hiç umudum yokken akbank katla kampanyasına katıldım. cunku kartta hiç chippara yoktu.
    Kartı babama verdim 24 ve 25 mayısda 200ve 240 tl üye işyerinden alışveriş yapmış. 2 slipde de chippara bilgisini gösteriyor. 25 mayısda da gittigidiyordan 1025 tl telefon alınca karta 100 tl chippara yüklendi. birden kendimi kampanyanın ortasında buldum. ama akbank direk kampanyalar da 2/3 alışveriş yapılmış görülüyor. Gittigidiyor üye işyeri değil mi? Akbank ı aradım bu konuda bilgi veremedi. gittigidiyoru arayın dedi. 100 lira chippara verdiği için bu kapsama almamıs olabilirler mi gittigidiyor u?

3. alışverişi tamamlayınca sms geliyor kampanyayı tamamladınız diye. Sms gelmemiş sanırım. Benim giittigidiyoru kabul etti. Bir de akbank direkt'e daha önce bakmamıştım. Şimdi kampanyayı tamamladım ve bende görünün "1 çekiliş hakkı" şeklinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: mkaragul40

quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

24 mayısda hiç umudum yokken akbank katla kampanyasına katıldım. cunku kartta hiç chippara yoktu.

3. alışverişi tamamlayınca sms geliyor kampanyayı tamamladınız diye. Sms gelmemiş sanırım. Benim giittigidiyoru kabul etti. Bir de akbank direkt'e daha önce bakmamıştım. Şimdi kampanyayı tamamladım ve bende görünün "1 çekiliş hakkı" şeklinde.

sms gelmedi. kampanyaya neden katılamadığımı anladım. Alışverişlerden biri katılım sms inden önce yapılmış. Bu etkiliyor sanırım.

• Gittigidiyor uye is yeri, kontrol ettim akbank direktten islem olarak sayilmis yani

• GG ile birleştirilebiliyor mu ?
  • Dün gittigidiyordan chip katla için 1199 tl lik yaptım ancak akbank direktten baktığımda 0/3 gözüküyor. Yani gittigidiyorsan yaptığım işlemi saymamış. Müşteri hizmetlerini aradım ancak bi türlü olayı anlayamadılar. Oraya buraya aktarıp 20dk beklettiler. Sonunda kapattım. Var mı bu tür bişey başına gelen.

Kampanya katılımını da hem sms ile hem de kampanya sayfasından yapmıştım alıuşveriş öncesi.
  • Kıdemli Yarbay kullanıcısına yanıt
    Demekki saymamislar hocam benimde 2 tane oldu 3 olmadan vermezler

• quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

Ama saymamaları için bi neden yok. Üye iş yeri ve sektör sınırlaması da yok ki bazı arkadaşların ki sayılmış. İletişim bölümünden yazdım bakalım. Ne cevap verecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

quote:

Ama saymamaları için bi neden yok. Üye iş yeri ve sektör sınırlaması da yok ki bazı arkadaşların ki sayılmış. İletişim bölümünden yazdım bakalım. Ne cevap verecekler.

Axess üye işyerlerinde tek seferde yapacağınız peşin veya taksitli 150 TL ve üzeri 3. alışverişinizde en fazla 50 TL olmak üzere kartınızdaki chip-para kadar daha chip-para kazanabilirsiniz.

Diye bir sıkıntı ibare mevcut bu yüzden sayilmiyor hocam

• quote:

quote:

quote:

Axess üye işyerlerinde tek seferde yapacağınız peşin veya taksitli 150 TL ve üzeri 3. alışverişinizde en fazla 50 TL olmak üzere kartınızdaki chip-para kadar daha chip-para kazanabilirsiniz.

dün gg den 550 tl işlem yaptım, bugünde cephaneciden 150 tl üstü işlem yaptım, şimdi direktten kontrol ettim ikisinide kabul etmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: AseA34

quote:

quote:

quote:

dün gg den 550 tl işlem yaptım, bugünde cephaneciden 150 tl üstü işlem yaptım, şimdi direktten kontrol ettim ikisinide kabul etmiş

Bu durumda entresan

• AseA34 A kullanıcısına yanıt
    Peki bu alışverişlerinizden önce kartınızda herhangi bir puan falan yüklü müyüdü? Acaba diyorum benim gg alışverişi kartın içinde puan olmadığı için mi kabul edilmedi diyecem ama öyle bişey saçmalık olur.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.