Şimdi Ara

Axess'le Chip-paralarınız 2'ye Katlansın (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
16
Favori
8.376
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Boyle bir kampanyayi bonus yapmisti yillar once. Iki katini mi ne vermislerdi o zaman akbank araklamis onlardan. Hatta bu kampanya cikmadan once icime dogdu galiba o kampanya aklima gelmisti
    Insallah akbank eline yuzune bulastirmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicktyler -- 23 Mayıs 2016; 11:17:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

Chip-paranız, belirtilen tarihlerde, tüm sektörlerde yapacağınız 150 TL ve üzeri 3. harcamayı gerçekleştirmeniz durumunda 2 Haziran 2016'da kartınıza yüklenecektir. Yüklenecek ödül belirlenirken, 1 Haziran’da kartınızda bulunan chip-para tutarı baz alınacaktır. Örneğin; 1 Haziran’da kartınızda bulunan toplam chip-para bakiyesi 30 TL ise; 2 Haziran’da kartınıza 30 TL chip-para daha yüklenecektir.

Evet

Tümm sektörler ama ÜYE İŞYERİ şartı var hatta,

Ben 200 TL carrefour (25 TL CP chippara gelecek) ve 150*2 adet yaptım, SMS ' de geldi.

Akbank ben deki 2 adet axess kkartından hangisini baz alıp kampanyaya dahil edecek bilemiyorum ama GG / Hedef harcama dan 2 farklı puan gelecek.

inşallah bir şekilde üst limit kadar puan kazanırım.

• Akbank/Neo ile son 3 aydır iyi kazanıyorum,

Bonus flash ve Deniz bonus/para card ile de diğer boşlukları doldurdum.

Aklımda kalan iyi kampanyalardan bir tanesi de " kkartının son iki hanesi " ile kazanılan 97 TL chip para idi.

Akbank 'da YKB CÜZDAN / BONUS FLASH gibi uygulama üzerinden +kazançlar sağlayan bir yöntem başlatmalı.

• Bkm uzweinden yapılan işlemler sayiliyormu acaba? Carfur yaptım muhtemelen saymadiki bana 3 harcamadan sonra kazandım smsi gelmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • komikadam kullanıcısına yanıt
    bkm üzerinden yapılan işlemler sayılıyor hocam
    test edildi, onaylandı.
    gerçi ben 3 adet farklı günlerde gittigidiyor-bkm kombu ile tamamladım. 3. alışverişten sonra sms geldi.
  • cephanecide deneyen oldu mu geçer limi
  • necmettin44 N kullanıcısına yanıt
    Paypalla yapmadım. Paypal üye işyeri değil yurt dışı geçiyor. Gittigidiyor da bkm kullansan o sayılırdı. Ayrıca gittigidiyor dan 500 yada 1000 üzeri harcadıysan ondan da puan kazanamazsın. Sadece 10 TL yurt dışı alırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkaragul40 -- 23 Mayıs 2016; 18:59:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkaragul40

Paypalla yapmadım. Paypal üye işyeri değil yurt dışı geçiyor. Gittigidiyor da bkm kullansan o sayılırdı. Ayrıca gittigidiyor dan 500 yada 1000 üzeri harcadıysan ondan da puan kazanamazsın. Sadece 10 TL yurt dışı alırsın.

Hocam,gg den 500tl üzeri alışverişte 50 chip para veriyor bu tamam, ödeme ekranında bkmexpress ile 250 tl üzerine anında 25 tl indirim diyor şimdi bkmexpress indirimi (25tl) düşünce 500tl kalacak şekilde sepet yaparsak hem bkmexpress indirimi hem de 50 chip para kombosu oluyor mu ? ve bu işlem 3*150tl n,in 1ci alışverişi de oluyor mu ?

• adanaliboy kullanıcısına yanıt
    Aynen tam dediğin gibi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: mkaragul40

Aynen tam dediğin gibi olur.

eyvallah hocam
  • hacılar migrosa ne zaman gelecek bu meret
  • quote:

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

hacılar migrosa ne zaman gelecek bu meret

migros Koç un akbank sabancı nın imkansız yani
  • adanaliboy kullanıcısına yanıt
    Hocam migros senelerdir koçun değil anadolu holdingin ayrıca kademe kademe migroslara axess axess gelmeye bașladı önce 3m ve 5m lere geldi sırasıyla hepsine geliyor yakında

• Geliyor demek axess migrosa guzel

• quote:

Orijinalden alıntı: matherica

Hocam migros senelerdir koçun değil anadolu holdingin ayrıca kademe kademe migroslara axess axess gelmeye bașladı önce 3m ve 5m lere geldi sırasıyla hepsine geliyor yakında

ufak ortak o..
  • quote:

Orijinalden alıntı: quarisma2005

bkm üzerinden yapılan işlemler sayılıyor hocam
    test edildi, onaylandı.
    gerçi ben 3 adet farklı günlerde gittigidiyor-bkm kombu ile tamamladım. 3. alışverişten sonra sms geldi.

500 tl lik bkm ile gg dan alışveriş yapmayı düşünüyorum. Ardından 2 adet de başka üye işyeri 150 şer tl lik yapsak 100 TL chip kazanırız o zaman
  • migros sanal market bkm ödemesi üye iş yeri midir?
  • 2 soru olacak ama vergi/bes ödemesi hakkında da bir ibare yok?

Özetle Migros Sanalmarket
    MTV ödeme
    Çankaya bel. emlak vergisi
    bes ödeme

sizce dahil midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umityasar -- 24 Mayıs 2016; 15:05:34 >
  • Maygold, nadir yada grams tan altın alan varmı? üye işyeri olarak geçiyormu acaba bilgisi olan varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

migros sanal market bkm ödemesi üye iş yeri midir?

evet.

ben de migros görünüyor çünkü. ykb/bonus/paraf olsa olurdu senin.

Ancak akbank olmaz/olmamalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukalemun -- 24 Mayıs 2016; 16:13:50 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.