Şimdi Ara

Axess kartın son iki hanesi kadar cip para (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
476
Cevap
20
Favori
29.114
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: getz63

quote:

Orijinalden alıntı: kuxrey44

Aynı gün farklı işyeri 2 adet 150 tl alışveriş dahil olurmu

Evet.

Eyvallah hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

quote:

Orijinalden alıntı: zenmavi

Canlı destekten mh kapatıyor hocam sebep olarak ben kart numarası düsuk geldi yazıyorum

İyi yapıyosun.

Bi sonraki kampanyada sanal kartı kullandırtmadıklarında kulakların bayram eder ;)

Hocam açıkca söylemeyeydin kullanmak istemiyorm deyincede kapatıyorlar uyandıracaksınız adamları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müşteri hizmetleri ile görüştüm eğer parayı EFT şeklinde değil de pttmatik veya başka bir bankamatikten direk para yatırma şeklinde yaptıysanız çekebilirsiniz dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: zenmavi

Canlı destekten mh kapatıyor hocam sebep olarak ben kart numarası düsuk geldi yazıyorum

İlla bir neden mi söylemen lazım sanal kart kullanmayacagim deyiver olmuyor mu..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SkeironnWH S kullanıcısına yanıt
    Aynı iş yeri ise Farklı günlerde 150/150 olması lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Banka sanıldığı kadar aptal değil beyler onlarda neyin ne olduğunu biliyor. Kampanya harici dönemde günde 3 müşteri bu işlemi yaparken neden kampanya döneminde onlarca kişi yapıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: caq0

Müşteri hizmetleri ile görüştüm eğer parayı EFT şeklinde değil de pttmatik veya başka bir bankamatikten direk para yatırma şeklinde yaptıysanız çekebilirsiniz dedi.

Onlara güvenme sen yinede.

• quote:

Orijinalden alıntı: KEOPS_2

quote:

Orijinalden alıntı: getz63

Altungold nasıldır arkadaşlar güvenilir mi?Ziraate sadece o gönderiyor gakiba.

Altın transferi Garanti Bankası ve TEB altın hesaplarına yapılmaktadır

altın hesabımızdaki altını nasıl satıyoruz peki?
  • 2. Denemde 76 olan geldi. Bu iş saçma herkese eşit olmalı. Birde piyango gibi son haneyi tutturmaya çalış.

• Neoya sanal kart açılıyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: ktdgvr

Arkadaşlar kampanya ay sonuna kadar. İhtiyacı olmayanlar acele etmesin bence. FIRSAT kampanyası ya da başka bir şeyle kombo şansı doğabilir. Kombo olmasa da bekleyince kaybedeceğiniz bir şey yok, sadece puan için işlem yapıyorsanız.

Yılsonu fırsatları Neo karta geliyor kredi kartıyla birleşmiyor genelde.

• nirvanha kullanıcısına yanıt
    Hocam bu kampanyaya neo da dahil. Dediginiz gibi olursa son alışverişler neoya bırakılabilir.

• Bana ilk sanal kart son haneleri 89 geldi.

Hiç kasmasam mı?

Diğer bankaların sanal kart aç kapat çok hızlı.

AKBANK a bu iletilmeli.

Açıyorsam hemen kapatmalıyım!

• quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

Bana ilk sanal kart son haneleri 89 geldi.

Hiç kasmasam mı?

Diğer bankaların sanal kart aç kapat çok hızlı.

AKBANK a bu iletilmeli.

Açıyorsam hemen kapatmalıyım!

Bende geçen sefer denemelerimde 76 gelmişti. Bırakmıştım. Dün tekrar denedim. 20 sefer 50 ve altında gelmiştir. En sonunda 90 geldi. Bıraktım bende denemeyi. Şansa kalmış.
  • SANAL KART AÇ KAPA İLE UĞRAŞMAYIN. GİDİN BİR AKBANK ŞUBESİNE. HAZIR NEO KART İSTEYİN. SON RAKAMI EN YÜKSEK OLANI İSTİYORUM DEYİN. ZARFIN ÜSTÜNDEKİ BARKODDA SON RAKAMLAR VAR.
  • 550 TL'lik bir sigorta ödemesi yaptım ama uygulamada 2 işlem yapmışım 3 tane kaldı yazıyo.
  • Yahu her başlık altında çıkar kendini zeki bankayı gerizekalı zannedenler.
    Ondan sonra burada millete
    Yok niye arıyonuz
    yok adamları uyandırmayın
    yok burada da konuşmayın
    yok açığı söylemeyin

gibi.

Adamalar istatistik tutarlar. Neyin ne olduğunu emin ol senden benden iyi biliyorlar.
    Yukarıda bir arkadaşın dediği gibi sanal kart kapatmak isteyenlerin sayısı kampanyadan sonra çok arttı
    Peki bu kapattıran adam açmış mı yeniden
    %99 açmış
    Bunu kampanyadan olduğunu bilemeyecek kadar gerizekalı mı
    Neymiş te bilirse bir daha kampanya yapmazmış da bu günleri ararmışız kulaklar çınlarmış

Bırakın millete gerizekalımısın ne arıyon ben zekiyim bak arıyor muyum tavırlarını
  • quote:

Orijinalden alıntı: _MedicuS_

Yahu her başlık altında çıkar kendini zeki bankayı gerizekalı zannedenler.
    Ondan sonra burada millete
    Yok niye arıyonuz
    yok adamları uyandırmayın
    yok burada da konuşmayın
    yok açığı söylemeyin

gibi.

Adamalar istatistik tutarlar. Neyin ne olduğunu emin ol senden benden iyi biliyorlar.
    Yukarıda bir arkadaşın dediği gibi sanal kart kapatmak isteyenlerin sayısı kampanyadan sonra çok arttı
    Peki bu kapattıran adam açmış mı yeniden
    %99 açmış
    Bunu kampanyadan olduğunu bilemeyecek kadar gerizekalı mı
    Neymiş te bilirse bir daha kampanya yapmazmış da bu günleri ararmışız kulaklar çınlarmış

Bırakın millete gerizekalımısın ne arıyon ben zekiyim bak arıyor muyum tavırlarını

Bilmiş bilmiş mesaj yazmayla olmuyor o işler.

Daha önce benzer durumlar oldu. Bankanın kabul ettiği işlem tipini sizin gibiler yüzünden kampanya şartlarından kaldırdığı oldu. Sadece akbank ile alakalı değil. Her platformda bu böyle. Düşünemedikleri bi durum oluyor engellemiyolar sonraki kampanyalarda dikkate alıp ona göre şartlar sunuyolar.

Sizin savunduğunuz gibi yapınca ne geçiyor elinize? Fazladan puan mı alıyosunuz? Bu kadar insan konuşulmasın diyorsa vardır herhalde bi bidliği. Herkes gerizekalı bi siz mi akıllsınız ki sanal kart kapatma sebebi olarak son hanesi düşük diyebilme gibi bi akla sahipsiniz? Ordaki sorular istatistiki bilgiler. Sebebi yok desen bile yine kapanacak o kart zaten. Bu sebebi saymıyoruz deme lüksleri yok.

Bi garipsiniz yemin ediyorum.

Kimi gelir böyle bi aklı savunur. Kimi gider bankayı arar böyle böyle oluyomuş doğru mu diye sorar.

Allah akıl fikir versin ne diyim. Bildiğiniz gibi devam edin. Nasılsa sizin gibilerin sayısı hiç azalmicak.

• quote:

Orijinalden alıntı: atom-karınca

550 TL'lik bir sigorta ödemesi yaptım ama uygulamada 2 işlem yapmışım 3 tane kaldı yazıyo.

Sorun nerde hocam? 550 yi 2 işlem olarak mı gördü sistem? Eğer öyleyse ne güzel işte :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: atom-karınca

550 TL'lik bir sigorta ödemesi yaptım ama uygulamada 2 işlem yapmışım 3 tane kaldı yazıyo.

Geçen ay 500tl bende sigorta ödemesi yaptım. 4x100 kampanyasına katılmıştım. sigortacı 500 tek değil 2 bölümde (166 ve 334) çekince bende de 2 işlem yapılmış ve 2 işlem daha yapmam gerektiği yazıyordu.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.