Şimdi Ara

AXESS İNTERNET BANKACILIĞI %10 CHIP PARA (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
507
Cevap
3
Favori
31.423
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ucuz_uçuran

quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

300 TL ye yakın chip param var.

Kişiye özel 50 TL dışında bütün chip para kampanyalarına dahilim.

Chip parayı 500 e tamlayıp vurucam kırbacı

Bende FISH Black var, o kadar puanım olsa direk bir avrupa veya amerika bileti alırdım. Fish Black 2 ile çarpıyor uçak biletini ayrıca avans chip para ile bilet de alabiliyorsunuz.

O işi Adios la yapıyorum zaten hocam

Bu puanları kontör yada elektronik eşya alarak nakite çeviririm büyük ihtimal

• hızlı aldan altın aldım umarım hem %10 tutar hemde 50 tl gelir birde alışverişi sanal kart ile yaptım.Hızlıal da Sevgililer günü için tanımlı 70 tl üzeri 10 hediye puanı kullanamadım ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloves

hızlı aldan altın aldım umarım hem %10 tutar hemde 50 tl gelir birde alışverişi sanal kart ile yaptım.Hızlıal da Sevgililer günü için tanımlı 70 tl üzeri 10 hediye puanı kullanamadım ama.

Hocam puanın yüklenip yüklenmediğini yazarsanız foruma sevinirim benim gibi altın alacak alacak arkadaşlara fikir verebilir.
  • Sanalkart kampanyalarından geçen faydalanamadım. Bu kez faydalanmayı düşünüyorum.
  • Vingste oluyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmm1983

quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

quote:

Orijinalden alıntı: The_MAD

Axess fena uçmaya başladı.Bunun şartları ne acaba altın alsak sayılır mı?

Ben sordum akaryakıt ve market dışında hepsi var. (Sanal poslar dahil) Ancak şart şu: 23-29 Şubat arası Dönem içi hareketlere yansıyan akaryakıt ve market dışı 500 TL alışverişin olacak.

1 Martta da SON yazıp göndereceksin 4566 a ve 50 TL puanı kapacaksın.

M

vergi ve fatura ödemeleri de dahil olsa süper olurmuş aslında.

Acaba int. Den doğalgaz faturamı ödesem %10 cip Para kazanbilirmiym deneyen arkdş. Burada paylaşırsa faydali olur ;)

• O fatura sonuçta ödenmeyecek mi ha internette ha dışarıda şubede, deneyip siz paylaşsanız:)
  • Axess puandan faydalanıp biraz altın alacağıım,

Altının alımında eski-yeni tarih olmasının ne farkı var arkadaşlar bozdururken veya satın alırken?
  • quote:

quote:

SON DAKİKA 23-29 Şubat arası akaryakıt ve market dışında toplam 500 tl harca ,1 Martda SON yaz 05327524566 ya gönder 50 tl chip-para kazan.
    SMS gelen oldumu internet %10 ile birleşirse güzel olur.

1 Martda SON yazıp 4566 ya göderdim talebiniz geçersiz dedi SON yazıp yolladım yine aynı şey. Ne göndermek gerekiyor, SMS içeriğini aynen yazar mısınız?

Akşam akşam güldürdünüz beni Sadece SON yazıp gönderin ama "Sadece SON" değil "SON" yazıp gönderin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freefalcon -- 23 Şubat 2012; 20:01:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

quote:

SON DAKİKA 23-29 Şubat arası akaryakıt ve market dışında toplam 500 tl harca ,1 Martda SON yaz 05327524566 ya gönder 50 tl chip-para kazan.
    SMS gelen oldumu internet %10 ile birleşirse güzel olur.

1 Martda SON yazıp 4566 ya göderdim talebiniz geçersiz dedi SON yazıp yolladım yine aynı şey. Ne göndermek gerekiyor, SMS içeriğini aynen yazar mısınız?

Akşam akşam güldürdünüz beni Sadece SON yazıp gönderin ama "Sadece SON" değil "SON" yazıp gönderin

Suan göndermeyin 1 Martta gonderin diye mesaj aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: medicus07
    Suan göndermeyin 1 Martta gonderin diye mesaj aldım

Aynen ben de denedim meraktan, şu anda kapalıyız açılış 1 Martta dediler
  • * 23-29 Şubat arası akaryakıt-market harici herhangi bir sektörden, pos bağımsız, toplamda 500 TL harcamaya 50 TL chip para
    * 22 Şubat-15 Mart arası 100 TL ve üzeri internet harcamalarında %10 chip-para (en fazla 50 tl)

Birisi 444 25 25 müşteri hizmetlerini arayıp bu ikisi birleşiyor mu diye sorabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

* 23-29 Şubat arası akaryakıt-market harici herhangi bir sektörden, pos bağımsız, toplamda 500 TL harcamaya 50 TL chip para
    * 22 Şubat-15 Mart arası 100 TL ve üzeri internet harcamalarında %10 chip-para (en fazla 50 tl)

Birisi 444 25 25 müşteri hizmetlerini arayıp bu ikisi birleşiyor mu diye sorabilir mi?

Ben sordum donecekler.Beklemedeyım.500 Tl lık ınternet alışverişimi ayarladım.Onayı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: medicus07

quote:

Orijinalden alıntı: thundere

* 23-29 Şubat arası akaryakıt-market harici herhangi bir sektörden, pos bağımsız, toplamda 500 TL harcamaya 50 TL chip para

Ben sordum donecekler.Beklemedeyım.500 Tl lık ınternet alışverişimi ayarladım.Onayı bekliyorum

Kart yolda ortalık karışmadan elime ulaşşsa bari.Cevap gelirse hemen yaz dostum

• en zararsız altını nerden alabiliriz arkadaşlar.. taksiti bol ?
    23-29 arası olan 500 ü de internetten alsak oluyor mu ?
  • Bu SON kampanyaya 1 martta kaydoluyoruz yani. Daha öncesinde bir yerlere sms göndermemiz gerekmiyor değil mi ?

SMS i alan bir arkadaş sms in tamamını yazabilirse iyi olur..
  • İyi akşamlar arkadaşlar.

Onay mesajı hemen geliyor mu?Bir kaç kez "NET" yazarak gönderdim ama cevap gelmedi.Az önce 100 tl üzeri harcadım fakat internet şubesinden baktığımda bekleyen provizyonlardan düşmediğinden bir şey belli olmuyor.Ayrıca cep telefonuna da herhangi bir mesaj gelmedi %10 indirim kazandınız falan diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingcobra33 -- 23 Şubat 2012; 23:01:21 >
  • Hepsiburada çek ve banka kampanyası yapsa felaket bir şeyler olabilirdi ama yok.
  • son dakikanın mesajı bana geldi ve kayıt oldum. akşamda 500'tllik kontor aldım 4 tl kargo ve 51,45 den kontor parası ödedim toplam karım 81 tl numaramı Turkcell'e taşıyıp 500'tllik kontoru nakden hesaba alıp chip paraylada beğendiğim ceketi özdilekten almayı planlıyorum.
    Bilsem wın için 500tl lik kontor daha alırdım:)
    Bu arada bana GOLD kart göndermişler bu 2.ay kartta ve bu ay 65TL'lik kart ücreti yansıtılır dedi MH harcama tahhaudu ve THH'ye gitmeden nasıl geri alırız fikri olan PM'de atabilir:) TŞKLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyeniceli -- 23 Şubat 2012; 23:34:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyeniceli

son dakikanın mesajı bana geldi ve kayıt oldum. akşamda 500'tllik kontor aldım 4 tl kargo ve 51,45 den kontor parası ödedim toplam karım 81 tl numaramı Turkcell'e taşıyıp 500'tllik kontoru nakden hesaba alıp chip paraylada beğendiğim ceketi özdilekten almayı planlıyorum.
    Bilsem wın için 500tl lik kontor daha alırdım:)
    Bu arada bana GOLD kart göndermişler bu 2.ay kartta ve bu ay 65TL'lik kart ücreti yansıtılır dedi MH harcama tahhaudu ve THH'ye gitmeden nasıl geri alırız fikri olan PM'de atabilir:) TŞKLER

Kart ücreti olayı için otomatik fatura ödeme talimatı vermekte yeterli oluyordu sanırım. En az 2 tane olmak şartıyla.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.