Şimdi Ara

AXESS İNTERNET BANKACILIĞI %10 CHIP PARA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
508
Cevap
3
Favori
31.418
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün akbanktan mesaj geldi.. 15 Mart'a kadar "NET" yazıp 05327524566 numaraya mesaj atan ve 100 tl ve üzeri internet alışverişi yapan herkes %10 Chip para kazanacakmış.. (Bir müşteri en fazla 50 tl chip para kazanabilir diye de bir not var) İşinize yarayacaktır umarım..

• Evet kayıt oldum. tskler.
  • Kişiye özel galiba bana gelmedi
  • Bana da gelmedi ama ben mesaj atıp kayıt oldum. Teşekkür ederim
  • Axess coştu valla.
    Birleşen kampanyaları da çok.
    Dikkat etmek lazım.
  • Banada gelmedi
  • Bana da geldi zorla alışveriş yaptırıyorlar insana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freefalcon -- 22 Şubat 2012; 19:02:23 >
  • Kişiye özel kampanyamı acaba yoksa herkes yararlanabiliyormu ?
  • banada gelmedi ama mesaj atıp kayıt olduk bakalım

hb bi kampanya yaparsa yada bugün teknosada %10 var mesela

iyi olur
  • peki arkaadasım hemen mi yükleniyor chip yoksa bi tarih vs varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

banada gelmedi ama mesaj atıp kayıt olduk bakalım

iyi olur

hb de maximum a
    teknosa da world e var kampanya

şu an kullanılabilecek yerlerden hizlial var 250 uzerıne 50 lıra hediye çeki veriyor artı 70 lira üzeri 10 lira çek veriyor yuzde %10 da axess chip para bir de axees e mayıs a da taksit erteleme var,ayrıca telefonlarda ve foto makinelerinde bugun biraz indirimler olmuş(yanlış anlaşılmasın hizlial'la hiç alakam yok hatta bazen de sorun yaşadığım bir sitedir.)
  • İnternet alışverişlerinde yurtdışı geçerli mi(ebay) bir de internetten elektronik giyim alışverişleri için başka birleştirilebilecek kampanya var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya güzel acaba kurum fatura ödemelerinde de geçerli mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revenge®

İnternet alışverişlerinde yurtdışı geçerli mi(ebay) bir de internetten elektronik giyim alışverişleri için başka birleştirilebilecek kampanya var mı?

+1?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevmeksucmu

quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

banada gelmedi ama mesaj atıp kayıt olduk bakalım

iyi olur

hb de maximum a
    teknosa da world e var kampanya

şu an kullanılabilecek yerlerden hizlial var 250 uzerıne 50 lıra hediye çeki veriyor artı 70 lira üzeri 10 lira çek veriyor yuzde %10 da axess chip para bir de axees e mayıs a da taksit erteleme var,ayrıca telefonlarda ve foto makinelerinde bugun biraz indirimler olmuş(yanlış anlaşılmasın hizlial'la hiç alakam yok hatta bazen de sorun yaşadığım bir sitedir.)

Hızlı alda 250 tl alt limitte kullanılabiliyor senin çekler bir anlamı yok bence dostum..
  • Ben kayıt oldum az önce alışveriş yaptım mesaj gelmedi şu kadar ship kazandınız diye daha önce kayıt oldugum 50 tl üzeri harcama yap 5 tl chip para kazan geldi ama bu kampanya diğer kampanyalarla mutlaka birleşiyordur 2 gun önceki boş yok ile 50 tl üzeri chip para kazanma sansı aynı anda oluyordu
  • o zaman 15 mart a kadar vatan ın %25 ini unutabilir miyiz?
  • arkadaşlar ben müşteri hizmetlerini aradım kişiye özel kampannyalarımız olabiliyor diliyorsanız kontrol edelim dedi kontrol etti bende görünüyordu geçen seferde bu kampanyadan yapmışlardı ilk ekstede düştü size tavsiyem şu sanalpazar.com dan arkadaşınızla karşılıklı mal alış verişi yapıyor gibi gösterin yüzde beş komisyon alıyorlar 12 taksite bölüyorlar geriye kalan parayı peşin yatırıyorlar 1000 liraya 50tl komisyon alıp 950 yatıyor o 50 tl yi de akbank chip para olarak veriyor zaten size :)
  • Axess in sitesinde böyle bi kampanya göremedim ben yeni bir kampanyamız acaba
  • Geçen sene eylülde sanırım Axess aldım. O zamandan bu zamana kadar kazandığım kampanyaların değeri 500 TL ye yaklaştı. Bundan önce maximum kullanıyordum ki hala kullanıyorum yılda 50 TL koparabilirsen kralsın.

Axess 10 numara müşteri yanlısı. Tebrik ederim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.