Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (805. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
28.013
Cevap
1.063
Favori
2.898.313
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 803804805806807
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Axess ten chip kazanması ölüm gibi. PO kampanyasında hususi 4 kere 200 tl lik alışveriş yaptım gittim PO dan aldım ama bunların 1 tanesi anca görünğyor..

• ercankb kullanıcısına yanıt

Her şehirde öyle mi bilmiyorum ama 2 sene önce Konya'daki PO'lar çok uğraştırmıştı beni. Benim girdiklerimden çoğunun posu akaryakıt istasyonu yerine inşaat, turizm, ticaret vs. firması diye geçiyor, öyle olunca da sayaca işlemiyor. Sizin de öyle olmuş olabilir.

• outofnick O kullanıcısına yanıt
    Bazı akaryakıt bayileri bunu bilerek yapıyor. Bankaya fiş ile bildirmek lazım. Banka güncelliyor. Komisyon oranları farklı çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tonny Stark -- 28 Haziran 2022; 9:41:14 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

%100 doğru. O yüzden bilindik ve adam gibi pos kaydını yapmış istasyonlardan almak gerek.

İstanbulda çok nadir ama anadoluda bu durum tam bi facia. Akaryakıt olarak kaydı olan istasyon çok çok azdır.

• Webdenal elektronik olarak geçiyor sanırım.

Biraz önce eşimin axess kartı ile işlem yaptım, 500tl üstü 40tl chip para veren giyim ve elektronik kampanyasına dahil oldu

@aktasonline

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 28 Haziran 2022; 12:11:22 >

Benimde başıma geçen hafta benzer garip bi durum geldi :

Bonusun shell de 4x200e 50 bonus ve ayrıca 750tl üstüne 50tl veren kampanyası vardı. Teb bonus kartımla 750tl alım yaptım 4x200 deki sayaç işledi onda sorun olmadı ama 750 üstü alım kampanyasında sayaç işlemedi. Mh yi aradım sordum, pos akaryakıt olarak gözükmüyor dedi, kampanya bitiminde bonus gelmezse mail atıcam dahil etmeleri için bakalım

• bdurmus kullanıcısına yanıt

Burda saçmalamışlar hocam.

4x200 de işlerken sorun yokda diğerindemi akaryakıt değilmiş? :D Öbürüne nasıl saydı o zaman?

• Internetten market alisverisinize 150 tl ye 20 veriyorda. Cüzdanı olan bi site varmi suan ihtiyacim yok dursun diye atacagım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • linksiz kullanıcısına yanıt

bim online uygulamadan bakiye yükleyin

• Cep fatura talimatına 75 Chip mesajı geldi bunu daha önceden yapan oldu mu? Ne kadar sürede yatıyor?

• Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt
    Kampanya detayında 20 Temmuz yazıyor hocam

• sukruciger S kullanıcısına yanıt

Teşekkürler görmemiştim. Canlı desteğe sordum 2 gün içinde dedi demek onlar da okumadı benim gibi.  

• DarthWorm kullanıcısına yanıt
    Geri alabiliyoz mu o tutarı? Hb deki gibi

• Mobil ödeme geri gelmiş katıldım.

Akaryakıtta BP demişler ordan patladık :)

• Fr.BJK kullanıcısına yanıt

Ben uygulamada aradım ama bulamadım mobil ödeme avantajını

Siz nerede gördünüz acaba kişiye özel olabilir mi?

• apuskal A kullanıcısına yanıt
    Juzdan da gördüm

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • apuskal A kullanıcısına yanıt
    Mobil ödeme artık kişiye özel tanımlanıyor. Ben de o şekilde çıkıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben de yok mobil ödeme kampanyası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi tekrar baktım arkadaşlar. Mobil Ödeme Bana Özel olarak gelmiş.

• 
Sayfa: önceki 803804805806807
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.