Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (803. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: neonxxl1001 , ilkerbb , centianni , Kobra18 , _uuur_ Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
27.952
Cevap
1.064
Favori
2.890.716
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 801802803804805
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne kadar harcamaya 500tl verecek

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 07ENGİNEER 0 kullanıcısına yanıt
    2500 TL harcamaya, yeni kart çıkaranlara özel kampanya

• euse1474 kullanıcısına yanıt
    Axess kk mi banka kartı çıkarsak olur mu yeni çıkaran herkese mi kampanya içeriği varsa atar mısınız hocam

• 07ENGİNEER 0 kullanıcısına yanıt
    https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/15121/hemen-akbankli-olup-ilk-kez-cebe-inen-axesse-basvuranlar-500-tlye-varan-chip-para-kazaniyor

Buyrun hocam, yeni akbank müşterileri kredi kartı alırsa mı yoksa müşteri eski de olsa ilk defa kredi kartina başvuruyorsa bu kampanya tanımlanıyor bir fikrim yok maalesef

• uygulamadan İstanbul kart yüklemesine Chip para hediyesi var. Burada paylaşıldı mı,bilmiyourm. Bilgisi olmayanlar için hatırlatmak isterim.

Ben 3 farklı günde aynı karta 80 + 100 + 100 yükleme yaptım. 8 10 10 toplam 28 TL chip para geldi. 75 TL ve üzeri yüklemelerde,maksimum 30 TL chip para kazanılabilir.

• cycIone kullanıcısına yanıt
    Bana da bu şekilde geldi yeni teklif için bekliyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mr.isson76 kullanıcısına yanıt

her ay var bu

• euse1474 kullanıcısına yanıt
    Oldu mu

• ferber F kullanıcısına yanıt
    Hayır olmadı, şikayet oluşturdum olumlu yanıt gelmesini beklemiyorum ama denedim şansımı.

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt

önceki aylarda otomatik yükleme talimatları için kampanya var diye biliyordum. bu manuel yüklemeler için. benim kampanya sayfamda otomatik yükleme diye yazıyordu, bu ay manuel yüklemeler.

• Kredi kartı başvurusu ortalama kaç günde onaylanıyor benimki 2 gündür değerlendirme aşamasında

• ktyd kullanıcısına yanıt
    bende başvuru yaptığım gün içerisinde sonuçlandı.

• Free kart ile geçen ay yapmış olduğum 2 akaryakıt, 1 giyim, 1 kontur harcaması 3 taksite otomatik bölünmüştü.

Şimdi ekstreye baktığımda akaryakıt ve kontür diğer iki taksiti de bu aya yazmış.

Bunlar taksitlenemez, yasaklı sektör olduğu için mi bu işlem yapılmış acep.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erka1907 -- 21 Haziran 2022; 15:46:48 >
  • AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK&#39;O)  NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR

Axess limit artırımına %5 chip para şeklinde İnternet şubesinden böyle bir kampanya çıktı bana, kampanyayı kabul ettim. Garanti Bonusumun limitini 3000tl düşürdüm. Axess limitimin artırılmasını bekliyorum. İnternet şubeyi kontrol edelim.

• İnternet bankacılığına ilk kez girdiniz diye size özel 20 havale 2 EFT ücretsiz diye SMS attı. 😐

• Bunu ben yapalı uzun zaman oldu ama diğer kartlarımda limit düşürmeme rağmen axess arttırmadı.

• Fr.BJK kullanıcısına yanıt

Müşteri Hizmetleri, limit düşürün teklifinize karşı düşürmeyin. Bana teklifi geldiğinde red etmiştim, diğer bankalarım limiti yükseltiyor siz yükseltmiyorsunuz dedim. 1-2 ay sonra Axess limitim artış oldu. Bu olay 2021 gibi yıllarımda oldu.

• Aidat yüzünden kredi kartını kapatmak için mh ı aradım. 12 ay 2000 tl harcama sözüne 200 tl chippara yüklendi. Aidatı eylül ayında geri almıştım zaten.

Harcama sözü yerine getirilmeyince 16,66 tl aylık geri alıyorlar. açık kalma taahüdü yok, aidat gelince yine arayabileceğim.

• varolan limitiizden olmayın. AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK&#39;O)  NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR 

• AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK&#39;O)  NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 801802803804805
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.