Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (345. sayfa)

12 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü7 Mobil
5 sn
28.007
Cevap
1.063
Favori
2.897.542
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben açtırayım en iyisi :D
  • Bu akryakıt kampanyalarında 40 lira 50 lira kazanma bana hitap etmiyor neden diyecek olursanız; zaten mazotu ucuzundan alıyorum 3.91 e birde daha yakında olan 4.09 tl ye ee mazot bp de total de ne kadar 4.67 vs 50 lira kazancam diye fazla faxla mazot harcamanın anlamı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkaygen kullanıcısına yanıt
    Şehir içinde uygun yakıt satan istasyon pek olmuyor mecburen 4,50 den,varsa da puan kazandıracak kampanyalardan alım yapıyoruz

• rush10 R kullanıcısına yanıt
    bende kapattım bana da geri dönmediler şaşırdım
  • 3 taksit icin soyle bir link buldum kullanan var mi sadece 1 ay kullanacagim okudugum kadariyla 12.9'a tek ay yararlanirim cikarsam diger aylar alinmayacakmis

http://www.axess.com.tr/axess/sayfa/1/358/taksitli-alisveris-tarifesi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar bu axess internetten ödeme yaparken bkmekspres üzerinden ödeme yapılırsa chip para kazanılıyormu ? Örneğin n.11 üzerinden mesela?
  • barakuda1 kullanıcısına yanıt
    Evet veriyor

• YSNYNR kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Hocam aylik 13 tl x12 ay cok fazla degilmi? Saolsun paraf her ay ucretsiz boluyor hem de 50 tl uzerini. Axessinki gereksiz ve ucreti cok fazla bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: liberty_15

Hocam aylik 13 tl x12 ay cok fazla degilmi? Saolsun paraf her ay ucretsiz boluyor hem de 50 tl uzerini. Axessinki gereksiz ve ucreti cok fazla bence.

Hocam sadece 1 ay kullaniliyor anladigim kadariyla sartlardan okuduklarim 12 ay almak gereksiz zaten.Her zaman tel alinmiyor :)

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Hocam bu Total kampanyası için BKM express ile ödeme yapsak dahil olur mu bir şart yazmamışlar sanırım sorun çıkmaz

• senseman62 kullanıcısına yanıt
    Axess posundan geçmesini istiyor şartta, o problem çıkartabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: 4SP4WN

2 aydır kartı kullanıyorum platinum. Karta aidat yansıtmışlar. VIP müşteri hizmetlerini aradım daha sözümü bitirmeden iade olmaz dedi. Adios var hemen iptal ediyorlar. Şimdi direkt internet bankacılığından yazdım. Yine yatırmazlarsa iptal ettireceğim.

hocam bende aradım iptal olmaz dedi sonra şunu ekledi kapatmayalım bi kaç ay sonra tekrar arayın talep oluşturalım dedi. bende o süre içinde bütün harcamalarımı axess ten yaptım. aradım hemen iptal ettiler..ama benim akbanktakonut kredim de var belki o yüzden iptal etmiş de olabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gecemavisi06

quote:

Orijinalden alıntı: 4SP4WN

2 aydır kartı kullanıyorum platinum. Karta aidat yansıtmışlar. VIP müşteri hizmetlerini aradım daha sözümü bitirmeden iade olmaz dedi. Adios var hemen iptal ediyorlar. Şimdi direkt internet bankacılığından yazdım. Yine yatırmazlarsa iptal ettireceğim.

hocam bende aradım iptal olmaz dedi sonra şunu ekledi kapatmayalım bi kaç ay sonra tekrar arayın talep oluşturalım dedi. bende o süre içinde bütün harcamalarımı axess ten yaptım. aradım hemen iptal ettiler..ama benim akbanktakonut kredim de var belki o yüzden iptal etmiş de olabilirler.

Ben kartı iptal ettirdim. İade etmediler

• Bende aidat gelmeden kartımı iptal ettirdim.

• Banada 119 TL aidat yansitmislar. Akbank maaş müşterisiyim. Geçen sene iade etmişlerdi bu sene nasil bir yol izlemeliyim.

• Aradım iptal etmiyorlar.
  • Saka Maka Axess bayramı bile eş geciyorsa kartları kapatmak en mantiklisi

• türktelekom kredisini akbank ve garanti den almış 4 milyar tl ye yakın kredi ve ödeyemiyor orda işler çok karışık ... akbank bu durumdan kötü etkilenmiş ve her alanda zorlanmaya başlamış anlaşılan....
  • MH aradım, iade etmediler. Dedim kapatın kartı, o zaman 6 ay iptal etmeyin 70 TL yükleyelim dediler kabul etmedim. 85 TL yapalım dediler. Bende çok uzatmadım. Kabul ettim. 34 TL ödeme yapmış olacağım.
  • 
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.