Şimdi Ara

Axess (akaryakit_market) 4x100/40 TL çip para (Axess Mobil 60 TL) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
342
Cevap
20
Favori
28.121
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ali6511

Ben chip para var diyorum kasiyere ama o 2 tl gözüküyor diyor 102tl olması gerekiyor halbüki 2 3 kez hatta normal ödedim kartan chip para olmasına rağamen. Siz diyorsunuz ki chip para var ordan alın diyelim kasiyere. Ama gözükmeyen chip parayı nasıl alacak kasiyer orasını anlamadım.

Bazı poslarda çippara sorgulaması yaptırmanıza rağmen çippara görünmüyorsa şöyle yapılması gerek. önce 50kuruşluk bişey alıp ödemesini kartla yapın. Sonra çippara görünür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav tek tek yukleniyormus bu puanlar. 10 tl yüklenmiş. Toplu yuklnse tek seferde harcardik

• aslanix A kullanıcısına yanıt
    Migrosta ve şok ta ı yöntemi denedim. Önce 1 tl ürün aldım ikincisi alışverişte yine puan gözükmedi. Nasıl iş anlamadim. Puanlar yanacak bu gidişle. Ortak pos mu kullanıyorlar acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: titan1905

Migrosta ve şok ta ı yöntemi denedim. Önce 1 tl ürün aldım ikincisi alışverişte yine puan gözükmedi. Nasıl iş anlamadim. Puanlar yanacak bu gidişle. Ortak pos mu kullanıyorlar acaba

migrosta axess puan kullanamazsın... carrefoursa da kullanabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperixx

quote:

Axess posu olan migroslar var. 1 kasada dahi olsa da olabiliyor.
  • Maaş müşterisi olmam nedeniyle axess kullanmaya başladım.Kampanyalar güzel ama çip paraları kullanmak sıkıntılı gibi.Böyle olunca çip kampanyalarının da pek önemi kalmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezegen64

Maaş müşterisi olmam nedeniyle axess kullanmaya başladım.Kampanyalar güzel ama çip paraları kullanmak sıkıntılı gibi.Böyle olunca çip kampanyalarının da pek önemi kalmıyor.

axess en kolay kazandıran, anında yükleyen ve harcaması en kolay karttır dostum. ileride anlarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperixx

quote:

Migrosta kullanılabiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • birkaç gün önce yüklenen 10 tl chip parayı nasıl kullanayım derken 100 tl lik daha yakıt aldım. Önce 100 lira çektirdim. Ardından anında yüklenen 10 lira ile birlikte 20 lirayı kullandım. Bu şekilde yapmak isteyenler olabilir diye yazıyorum.
  • proferbil kullanıcısına yanıt
    110 TL'lik akaryakıt alıp 10 TL chip paradan ödeyince de 10 TL geliyor mu? Siz 20 TL kullandım demişsiniz ama tekrar akaryakıt alırken mi kullandınız?

• faruk F kullanıcısına yanıt
    Önce 100 çektirdim. 10tl chippara hemen geldi sonra da 20yi çektirdim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4×100 yatim Mobilden katilmama ragmen + 20 tl puan yatmadi bi zamani mi var ???

• şartları okursanız nisanda yatacak +20
  • neo kart çıkarttıram gidem lukoilde flash indirim kartıyla birleştirem toplamda 400'e 80 kazanam
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Selamünaleyküm Peki lukoil nasıl kimi yok filtre de tıkanma yapıyor diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

Selamünaleyküm Peki lukoil nasıl kimi yok filtre de tıkanma yapıyor diyor

benzin kullanıyorum ben hiç sorun yaşamadım kullandığım süre boyunca
  • 2-3 saat içinde sadece market (kuruyemiş) olmak üzere farklı yerlerden rutin alışverişimi yaptım 4x100 lira ve üstü olacak şekilde. Pos'ta şifreyi girince, slibi basmadan daha telefona bildirim geldi; 10 lira chippara yüklendi diye.

Ben bu kampanyayı çok sevdim. Puanları da şok marketlerde kullanabilirsiniz. Yalnız bazen bazı şok marketlerde axess posu olmasına rağmen, chippara gözükmüyor. Başka mekan deneyin. Öyle elli kuruş bir lira alışveriş yapınca da olmuyor. Söylediklerim şok için geçerli. Farklı önerisi olan varsa beklerim.

• gezegen64 kullanıcısına yanıt
    Altungold.com sitesinde altun puan alarak biriktiriyorum bende axess ve bonus puanları altın durumuna göre hesaba altın alarak kullanıyorum az da olsa birikim gibi oluyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: proferbil

Önce 100 çektirdim. 10tl chippara hemen geldi sonra da 20yi çektirdim.

Pes valla, kırk yıl düşünsem aklıma gelmez

• Bende gimsa market alışverişi yaptım 100tl üzeri tutdu ama puan yatmadı. Kayıt açtırdım

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.