Şimdi Ara

Axess (akaryakit_market) 4x100/40 TL çip para (Axess Mobil 60 TL) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
343
Cevap
20
Favori
28.117
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Aynı gün, aynı iş yerinden yapılacak 100 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir. "

Arkadaşlar bugun benzin istasyonundan 100 tl lik benzin aldım. Diğer araca da almak istiyorum yarın da zam geliyormuş zam gelmeden yine bugun farklı bir istasyondan 100 tl lik benzin alsam tekrar 10 chip para gelir mi bugun ?
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    Gelir onemli olan farkli isyeri yazdiginiza gore

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • titan1905 T kullanıcısına yanıt
    Geçen ay bende hem Şokta hem Migrosta puan görülmemişti. İnternet alışverişinde kullanabilmiştim.
  • Alışveriş yapınca SMS bilgilendirmesi yapılıyor mu arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: flintstones

Alışveriş yapınca SMS bilgilendirmesi yapılıyor mu arkadaşlar.

Yapılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: #002#

quote:

Orijinalden alıntı: flintstones

Alışveriş yapınca SMS bilgilendirmesi yapılıyor mu arkadaşlar.

Yapılıyor

Teşekkürler hocam.

• titan1905 T kullanıcısına yanıt
    Çakal ağbi akbank benimde başıma geldi kaç kez chip olmasına rağmen gözükmüyordu. Bende şöyle bir yol buldum ilk başta chip yatınca alışverişten önce 1 tl lik bir ürün alıyorum kart ile sonrasında chip para anında gözüküyor peşindeki alışverişimde. Hatta geçende benzinlikte oldu aynısı 100chip vardı gözükmedi kasiyer elemanı yer mi anadolu çocuğu dedi siz çakalsanız bizde çakalız deyip ilk işlemde gözükmedi chip para kartı çıkarıp chip para sorgulamdan girip sorgulattı ve çıkan slip.te 100chip yazıyodu tekrar işlem yaptı ve 100chip gözüktü anında. Çakal bunlar chip veriyor ama ilk işlemi normal kartan yaptıtıyorlar dikkat edin.

• Axess kullanan arkadaslara bir sorum olacak..genelde world kullaniyorum ama bu kampanya gercekten guzelmis onun icin bir free kart cikartayim diye dusunuyorum..freekart kullananlar akaryakit kampanyalarindan faydalanirken extra bir ucret oduyormu deneyen var mi hic? Yada daha guzel bir fikri olan varmi? Bir free kart cikartip akaryakit kampanyalarinda kullanayim diyorum...malum benzinli arac kullanmak zor bu devirde

Tesekkurler simdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: casus99

Axess kullanan arkadaslara bir sorum olacak..genelde world kullaniyorum ama bu kampanya gercekten guzelmis onun icin bir free kart cikartayim diye dusunuyorum..freekart kullananlar akaryakit kampanyalarindan faydalanirken extra bir ucret oduyormu deneyen var mi hic? Yada daha guzel bir fikri olan varmi? Bir free kart cikartip akaryakit kampanyalarinda kullanayim diyorum...malum benzinli arac kullanmak zor bu devirde

Tesekkurler simdiden

Yararlanıyor, ekstra ücret yok. Tavsiye edilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • casus99 C kullanıcısına yanıt
    Kampanyalar için herhangi bir ücret ödenmiyor axess mobilden ücretsiz katılabiliyorsunuz. Bazı kampanyalarda free dahil olmuyor o da çok nadir oluyor. 1 senedir kullanıyorum 2 kampanyaya katılamadım. Bir ücreti yok çıkarın kampanya olursa kullanırsınız. Kullanmazsanız da kullanın diye güzel kampanyalar veriyor axess.

• quote:

Orijinalden alıntı: MKemalinAskeri

quote:

Orijinalden alıntı: Okan_mersin

Dün büyük market alışverişi yaptım kampanya yok diye, katılım da sağlamadım, şimdi katılım yaptım mobilden, dün aldıklarımı gidip tek tek geri iade etsem sonra tekrar alayım desem iade edemem çocuk gofretlerin yarısını yemiş eşşoleşşek

Geri kalanı iade et hocam. Gofret alsan yerine barkoddan çakozlayabilirler.

Seni hatırladım.

Sen şu powerbank hediyeli mondeo test sürüşünde, hediye powerbankı da sürüş esnasında araçtan şarj etmeyi düşünen büyük üstatsın.daha üstüne gelmedi şu forumda hocam.

hatırladım, aynen hocam, powerbank vermediler ben de sürmedim mondeoyu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: casus99

Axess kullanan arkadaslara bir sorum olacak..genelde world kullaniyorum ama bu kampanya gercekten guzelmis onun icin bir free kart cikartayim diye dusunuyorum..freekart kullananlar akaryakit kampanyalarindan faydalanirken extra bir ucret oduyormu deneyen var mi hic? Yada daha guzel bir fikri olan varmi? Bir free kart cikartip akaryakit kampanyalarinda kullanayim diyorum...malum benzinli arac kullanmak zor bu devirde

Tesekkurler simdiden

Tavsiye ederim, çok memnunum. Nadiren kampanyalarda geçmiyor ancak Garanti'den kat be kat üstün kampanyaları var ve katılımları ücretsiz. Taksitleri bittiğinde Flexi'yi kapattırıp World Eko kart alacağım. İkisi akaryakıt ve market için yeterli olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi werrol -- 21 Mart 2018; 13:41:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

Nisan 2017 de açtırdım en az 1500 chip para kazanmışımdır. Varsın 100 TL alsınlar.

gelen mesaj

Ben sormadım onlar göndermiş..

"Son bir yilda 5165 ile biten Axess kartinizdaki 1194.15 TL chip-para ile bedava alisveris yaptiniz. Axess'i tercih ettiginiz icin tesekkur ederiz. B002"

• quote:

Orijinalden alıntı: ali6511

Çakal ağbi akbank benimde başıma geldi kaç kez chip olmasına rağmen gözükmüyordu. Bende şöyle bir yol buldum ilk başta chip yatınca alışverişten önce 1 tl lik bir ürün alıyorum kart ile sonrasında chip para anında gözüküyor peşindeki alışverişimde. Hatta geçende benzinlikte oldu aynısı 100chip vardı gözükmedi kasiyer elemanı yer mi anadolu çocuğu dedi siz çakalsanız bizde çakalız deyip ilk işlemde gözükmedi chip para kartı çıkarıp chip para sorgulamdan girip sorgulattı ve çıkan slip.te 100chip yazıyodu tekrar işlem yaptı ve 100chip gözüktü anında. Çakal bunlar chip veriyor ama ilk işlemi normal kartan yaptıtıyorlar dikkat edin.

Uğraşmanıza gerek yok hocam. Chip paradan çekme ekranında ne yazdığına bakmadan içinde bildiğiniz chip para tutarını yazın sistem zaten onaylar.

Yani kasada 4 TL chip para çıktı ama aslında kartta 104 TL var olduğunu biliyorsanız 104 TL yazıp onaylayınca zaten çekiyor. Bu akbankta yıllardır böyle olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 21 Mart 2018; 15:38:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

quote:

Nisan 2017 de açtırdım en az 1500 chip para kazanmışımdır. Varsın 100 TL alsınlar.

gelen mesaj

"Son bir yilda 5165 ile biten Axess kartinizdaki 1194.15 TL chip-para ile bedava alisveris yaptiniz. Axess'i tercih ettiginiz icin tesekkur ederiz. B002"

ekstrenize aidat yansıdı mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

quote:

quote:

gelen mesaj

Hep geri ödediler ..

204 TL bu ay

Ek kart ile

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

quote:

quote:

gelen mesaj

Hep geri ödediler ..

204 TL bu ay

Ek kart ile

son bir yılda şu kadar chippara kazandınız mesajını aidat ekstereye yansıtıldığında gönderiyorlar galiba. o sonuca varmaya çalışıyorum da. ondan sordum.
  • Bankaların puan verme olayı tabiki ticari bir kaygının sonucu. Banka alış veriş veriş yapan kişiden kazandığı paranın bir kısmını(kampanya takip edenlere) geri veriyor. Aldığınız ürünün fiyatına, bankaya verilen komisyon satıcı tarafından ekleniyor. Bu puanlar babamızın hayrına değil, hatırlatmak isterim. Kampanyayı kullanmazsan zarar ediyorsun, kullanırsan ödediğin komisyonun büyük kısmını geri alıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: helluri

Bankaların puan verme olayı tabiki ticari bir kaygının sonucu. Banka alış veriş veriş yapan kişiden kazandığı paranın bir kısmını(kampanya takip edenlere) geri veriyor. Aldığınız ürünün fiyatına, bankaya verilen komisyon satıcı tarafından ekleniyor. Bu puanlar babamızın hayrına değil, hatırlatmak isterim. Kampanyayı kullanmazsan zarar ediyorsun, kullanırsan ödediğin komisyonun büyük kısmını geri alıyorsun.

Aldığımız ürünü nakit alırsak daha az para mı ödüyoruz? Hangi market ya da akaryakıt istasyonu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: digiogi

quote:

Orijinalden alıntı: helluri

Bankaların puan verme olayı tabiki ticari bir kaygının sonucu. Banka alış veriş veriş yapan kişiden kazandığı paranın bir kısmını(kampanya takip edenlere) geri veriyor. Aldığınız ürünün fiyatına, bankaya verilen komisyon satıcı tarafından ekleniyor. Bu puanlar babamızın hayrına değil, hatırlatmak isterim. Kampanyayı kullanmazsan zarar ediyorsun, kullanırsan ödediğin komisyonun büyük kısmını geri alıyorsun.

Aldığımız ürünü nakit alırsak daha az para mı ödüyoruz? Hangi market ya da akaryakıt istasyonu?

hayır, nakit fiyata da eklenmiş oluyor
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.