Şimdi Ara

Axess 6 ay kapatmama sözüne 100 TL chip para (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.146
Cevap
54
Favori
50.154
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Borcu olana verirler mi chip para yoksa borcunuz var deyip kapatırlar mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu konu efsane olur,az önce aradım hemen verdiler:)
  • En sonunda akbankıda kart aidatı iade etmeyen bankalar arasına sokacaksınız bu gidişle. geçen ay 86 lira aidat yansıtmışlar aradım aidat yansıtmışsınız dedim daha fazla konuşturmadı tamam beyfendi aidatınız iptal edilmiştir dedi aidat konusunda en sıkıntısız bankadır kendileri ben tekrar arayıp bu blöfü yapamam doğrusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin.K

En sonunda akbankıda kart aidatı iade etmeyen bankalar arasına sokacaksınız bu gidişle. geçen ay 86 lira aidat yansıtmışlar aradım aidat yansıtmışsınız dedim daha fazla konuşturmadı tamam beyfendi aidatınız iptal edilmiştir dedi aidat konusunda en sıkıntısız bankadır kendileri ben tekrar arayıp bu blöfü yapamam doğrusu.

Aynı durumu ben de yaşıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla haber verene teşekkür ederim aslansınız kaplandınız.

• Aradım. 6 ay boyunca her ay 500 tl harcama sözüne 120 chp para dedi yok dedim. Tamam kartınızı kaptıyorum onaylıyormusunuz dedi. Hayır dedim. Bana niye vermedi sirek chip para :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haziranda 75 şimdi 100 tl
    Bereket versin
    Konuyu açan arkadaşa teşekkürler

Teklifler birazda harcamanıza göre sanırsam
    Çünkü düzenli harcama yapan müşterimizsiniz, kaybetmek istemeyiz filan dedi müşteri temsilcisi
  • Kapatıyor kartı puan vermiyor neden acaba?
  • Bende bi kaç sene önce aradım blöf yaptım. Adam direk tamam kapatıyorum kartı onaylıyormusunuz dedi. Suratına kapattım telefonu :D :D Baktım dakikasında aradı geri açmadım bende :D
  • yaklaşık 300 kişi aramıştır ,kota doldu sanırım
  • Ben ilk seferde kartı kapatacaklarına ihmal vermediğim için puan vermeyince rest çekip kapatın demiştim ve kapatmışlardı sonra yeniden açtırdım ve tekrar arayıp kapatın dedim bu sefer 100tl yüklediler tabi bu 30 dk önceydi kota dolmuş olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dragon Fighter -- 12 Ocak 2016; 22:08:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende aldım bi 100'lük
  • 2 dk önce 100 lira chip para hesaba yattı. Konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim

• Engin.K kullanıcısına yanıt
    Hocam bankalar adama günahını vermez normalde bu durum onların işine gelmese sence verirmi binlerce müşteriden haksız yere kart ücreti alıyorlar isteyene geri veriyor istemeyenin parasını yiyorlar bumudur adalet

• ha bi siz akıllısınız bankalar aptal, bankalarla uğraşılmaz sizden misli misli çıkarır o chip parayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: W3BH3LP

ha bi siz akıllısınız bankalar aptal, bankalarla uğraşılmaz sizden misli misli çıkarır o chip parayı

Misli misli çıkarıyorki veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: abu55

Hocam bankalar adama günahını vermez normalde bu durum onların işine gelmese sence verirmi binlerce müşteriden haksız yere kart ücreti alıyorlar isteyene geri veriyor istemeyenin parasını yiyorlar bumudur adalet

İnsanımız aptal olmasın kardeşim arasın o zaman ama biliyorum çevremde de böyle tipler var utanıyor sıkılıyor aramıyor parayı ödüyor banka geri vermez diyor dinletemiyorum.

En somut örneği enpara olayı çevremde neredeyse 100 kişiye anlattım 3 kişiyi ikna edebildim cebinden kuruş çıkmayacak al bu kartı kenarda dursun sen yine kullanma ama elbet bir gün işine yarayacak diyorum yok anlatamıyorum insanlar bankalardan korkmuşlar bedava iş yapmaz diyorlar.
  • W3BH3LP W kullanıcısına yanıt
    2 yıldır axess kart kullanıyorum 2bin liradan fazla puan kaşanmışımdır. Aktif kullandığım 3 kart daha var, onları hesaba katmıyorum bile. Yani kafasını çalıştıran çok güzel fırsatlar yakalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .AnasoN.

Bende aldım bi 100'lük

hızımı alamadım garanti'yi de aradım 45 tl de ordan aldım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.