Şimdi Ara

Axess 6 ay kapatmama sözüne 100 TL chip para (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.145
Cevap
54
Favori
50.155
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kapattıktan kaç gün sonra arıyorlar.Arkadaşın birinin kartını hiçbir teklif vermeden direk kapatmaya çalışmışlar oda onay aşamasında sesiniz gelmiyor diye telefonu kapatmış.Arkasından mh tekrar arayıp işleminiz yarım kaldı deyip kartını kapatmayı onaylayıp onaylamadığını sormuş arkadaşda sinirlenip onaylıyorum demiş ve kartını kapatmışlar. Tekrar ararlar mı umut vadediyor mu sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 aylık free kartım vardı kapattırma için aradım kapatma aşamasında aylık 1500 TL gibi miktar harcama sözüne 200 TL dedi. Kabul etmedim ama harcama sözü olmadan teklifiniz var mı dedim yok dedi
  • babam aradı 2 defa 2 sindede bir şey vermediler maaş müşterisi olduğunda mı acep
  • quote:

Orijinalden alıntı: ea85

2 aylık free kartım vardı kapattırma için aradım kapatma aşamasında aylık 1500 TL gibi miktar harcama sözüne 200 TL dedi. Kabul etmedim ama harcama sözü olmadan teklifiniz var mı dedim yok dedi

Usta benimde kardeşimin kartına buna benzer bi teklif yapmışlardı başta dedim kartın limiti 1500 nereye harcıcaz vs, sonra 100 TL yüklemişti.
  • arkadaşlar bundan 2 ay önce sinirle kartımı kapatın dedim sebebi üyelik ücretini iptal etmemeiş olmalarıydı nasıl sinirlendiysem tekrar söylüyorum kartımı kapatın ve beni birdaha aramayın dedim.70 tl teklif ettiler aynı süreç içersinde şkayetvara da yazmıştım kartım karambole gidip kapatıldı birde ne göreyim üyelik ücretini de geri vermişler.son taksitim bu ay sonlanıyor ne öneririsiniz bana?yani son taksitten sonra kart kapalı olmasına karşın bana yine o 80 kisür tl yi kitlerler mi yoksa son taksitte beni arayıp yeni kart verelim veya açalım derler mi?
  • Deniyorum bendeee birazdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drift34 -- 22 Ocak 2016; 13:39:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Fussy

babam aradı 2 defa 2 sindede bir şey vermediler maaş müşterisi olduğunda mı acep

Bende maaş müşterisiyim ve öyle bişey yok. Aldım bende çipleri.
  • ea85 E kullanıcısına yanıt
    Devamlib arayin elbet veriyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de aldım açın bir telefon alın hemen, durmayın.

• alemci83 A kullanıcısına yanıt
    Arayacağım tekrar. söylemem gereken tam olarak nedir? Ben kampanyalar yetersiz dedim daha 2 ay olmuş deneyebilirsiniz gibi cevap verdi.

• quote:

Arayacağım tekrar. söylemem gereken tam olarak nedir? Ben kampanyalar yetersiz dedim daha 2 ay olmuş deneyebilirsiniz gibi cevap verdi.

Özel bir neden de soramıyorlar

• ben az önce aradım akbankı. kartı 6 ay kapatmama ve aylık 500 küsür tl harcama sözü ile 120 tl chip parayı kaptım.

• Arkadaslar bu kapatmama sozune puan alanlardan kimseye kart aidati geldi mi? Onu da iade ediyorlar mi :) yoksa bi anlami olmuyor

• Free karta bir türlü chip para alamadım en sonunda Kapatın dedim hemen kapattı. Teklif dahi sunmadı. Bakalım geri arayacaklar mı

• konuyu açan arkadaşa teşekkürler , işte sıcak fırsat paylaşım budur.

100 TL yi hemen verdiler 6 ay kapatmamaya...
  • Evet arkadaşlar bende 100 tl çipi aldım konuyu acan arkadaşa teşekkürler. Böyle giderse işten çıkıp sıcak fırsatlar bölümünde evimi geçindirmeyi düşünmeye başladım
  • quote:

Ara kardeşim kart almak kapatma birimine bagla de sonra baska kartlarim var kapatlamk istiyorum de zaten teklifi patlatiyorlar

• Tanidiklarimdan ailemden 100 tlyi almayan yok ona göre...

• bana 75 tl sundular ilginç ama hesap işletim ücretinden dolayı kaparttırmak istediğimi belirtmiştim
  • Akşam ben de halledeyimde uçak bileti param çıksın.
    Edit: Yemedi benim blöfü teklif sunmadılar free verelim mi dediler kapatmaktan vazgeçtim direkten döndüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 22 Ocak 2016; 21:33:53 >
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.