Şimdi Ara

Axess 6 ay kapatmama sözüne 100 TL chip para (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.146
Cevap
54
Favori
50.154
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uNequAL -- 20 Ocak 2016; 15:19:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Axess kartimi kapatmak istiyorum diye aradim. Ilk hanim efendi cikti sebebini sordu. Bende farkli bir kartim daha var, ikisinden birini kapatmak istiyordum, kararim Axess den yana oldu dedim. Tamam deyip baska birine yonlendirdi. Ayni durumu bu beyefendiye de soyledim. Bana 6ay kapatmazsaniz 100tl puan veriyoruz dedi. Bende daha cazip dedim, diger karti kapatirim daha iyi dedim. Tesekkur ettim.100tl puan geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uNequAL

Axess kartimi kapatmak istiyorum diye aradim. Ilk hanim efendi cikti sebebini sordu. Bende farkli bir kartim daha var, ikisinden birini kapatmak istiyordum, kararim Axess den yana oldu dedim. Tamam deyip baska birine yonlendirdi. Ayni durumu bu beyefendiye de soyledim. Bana 6ay kapatmazsaniz 100tl puan veriyoruz dedi. Bende daha cazip dedim, diger karti kapatirim daha iyi dedim. Tesekkur ettim.100tl puan geldi

Kapattırsaydınız 120 alırdınız :) neyse sağlık olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

quote:

Orijinalden alıntı: uNequAL

Axess kartimi kapatmak istiyorum diye aradim. Ilk hanim efendi cikti sebebini sordu. Bende farkli bir kartim daha var, ikisinden birini kapatmak istiyordum, kararim Axess den yana oldu dedim. Tamam deyip baska birine yonlendirdi. Ayni durumu bu beyefendiye de soyledim. Bana 6ay kapatmazsaniz 100tl puan veriyoruz dedi. Bende daha cazip dedim, diger karti kapatirim daha iyi dedim. Tesekkur ettim.100tl puan geldi

Kapattırsaydınız 120 alırdınız :) neyse sağlık olsun

Zaten bir adet kartim var. Formalite icabi aradim

• bende azönce kaptım 100 tlyi ama 1 ay sonra 90 tl kart aidatı var.buna çözüm varmı?yoksa ger, arayıp iptal ettrecem bankalardan tiksinmişim zaten.
  • Bende 120 tl aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat006 -- 21 Ocak 2016; 0:57:01 >
  • Bır kartıma aldım 100 tl
    Dıerıne vermıyor doğrudan karttı kapatmaya gıdıyoruz süreç
    Ne yapmalı.

• asıl kart kapanınca ek kart da kapanıyor değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemirci

asıl kart kapanınca ek kart da kapanıyor değil mi?

Tabiki

• quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

Bır kartıma aldım 100 tl
    Dıerıne vermıyor doğrudan karttı kapatmaya gıdıyoruz süreç
    Ne yapmalı.

Kapat sonra arıyorlar 2 güne 120 teklif ediyorlar

• Arkadaşlar geçenlerde aramıştım 75 tl chip para vermişlerdi 6 ay kapatmama sözüne.. Bugün akbank direkt ten bi baktım 65 tl chip para kalmış hiç kullanmadım..
    Başına böyle bir olay gelen var mı acaba? 10 chip param neden eksilmiş olabilir?
  • Bize de yılsonu kampanyasından dolayı 99 yüklememişlerdi sonra şikayet ettim yüklediler ama 1 hafta sonra bi 99 daha yükledikler aradım Hakkı'mız değil geri Alın diye daha almadılar teşekkür ettiler ama daha Sonuç yok

• Kartımı kapatmışlardı.Hatta kesmemi söylediler ve de kestim.Dün tekrar aradılar.Bu sefer ben kastım.16 dakikada ikna oldum :) Şimdi yeni kart yolluyorlar... 120 TL chip parasıyla...
  • Geçen aramistim free kart için kapatiyorum onayliyirmusunuz dedi ben de kapattim telefonu şimdi yine aradım 75 lira verdi bende okey dedim nasıl yaa zarar mi ettik şimdi?

• quote:

Orijinalden alıntı: quatrros

Geçen aramistim free kart için kapatiyorum onayliyirmusunuz dedi ben de kapattim telefonu şimdi yine aradım 75 lira verdi bende okey dedim nasıl yaa zarar mi ettik şimdi?

Kardan zarar

• quote:

quote:

Geçen aramistim free kart için kapatiyorum onayliyirmusunuz dedi ben de kapattim telefonu şimdi yine aradım 75 lira verdi bende okey dedim nasıl yaa zarar mi ettik şimdi?

Kardan zarar

yani sistem bu kadar verebiliyor size dedi neden ki acep ?
  • Ben de aradım "Dış Hatlar Lounge vs. artık geçerli değil" dedim. Aaa olurmu size 100TL chippara verelim dediler ben de onları kırmadım.

Haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • Teşekkürler arkadaşlar sayenizde 120 TL'lik chip para aldım
  • quote:

quote:

quote:

Kardan zarar

yani sistem bu kadar verebiliyor size dedi neden ki acep ?

müşteri pörtföyleri farklı sanırım limit kullanım vs etkiliyor olabilir.

• babamın kartı içinde 100 tl alındı...
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.