Şimdi Ara

Axen AX32DAB04 82 Ekran Dahili Uydulu HD LED TV 1.900 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: xxpp Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.685
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Axen AX32DAB04 82 Ekran Dahili Uydulu HD LED TV

https://www.migros.com.tr/elektronik/axen-ax32dab04-82-ekran-dahili-uydulu-hd-led-tv-p-2593b0b

• media marktta 1879tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 27 Kasım 2022; 1:48:5 >
  • Arkadaşlar sizce alınır mı yoksa daha yolu var mıdır ?
  • daha geçenlerde arkadaşa smart modelini almıştım. Fiyat olarak pek bir avantajı gözükmüyor. Piyasası öyle hatta daha düşük oluyor bazen

• Uygun diye bir ara axen aldım. garantisi bitmeden 3 kere dahili uydu tamire gitti. bir kere ledleri yandı değiştirildi. garanti bitti yine dahili uydu 2 kere daha bozuldu. uğraşmamak için harici uydu taktım öyle idare ettik. bu sefer de sesi çıkmaz oldu. yine tamire gitti 2 sefere. abartısız diyorum 4 liraya aldıysam bir 4 lira daha harcamışımdır, o kadar eziyeti vb. burnumdan getirdi. halbuki o zaman 4 liraya buna para vereceğime 8 liraya bir lg alsam hem bu kadar para harcamaz hem hem o kadar rezil olmaz üstüne kaliteyi de kullanırdım.

• ŞAKACI kullanıcısına yanıt

Memnun musunuz hocam ?

• qwertyhellriser Q kullanıcısına yanıt

Kullanan ben değilim dediğim gibi arkadaş almıştım alalıda 10 gün falan oldu kullanıyordu bir sıkıntı sorun belirtmedi.

Yani bu elektronik işi birazda şans işi aynı tv den ben ve abime almıştık benimkinde sorun çıkmamıştı abimin ilk geldiğin de kutuda sorun olmamasına rağmen üst kasası ezikti değiştirdik sonrasında da başka sorunları çıktı benim tv de hala bir sorun yok kullanıyoruz şükür.

• amd1985 kullanıcısına yanıt

3 yıl önce amazondan 50 inç güya smart bi tv yi annemlere almıştım ucuz diye. smart zaten direk işe yaramıyordu ses de kötüydü neyse nasılsa annem normal tv seyredecek dedik. geçen gün beni aradı görüntü yok dedi. neyse bir iki baktık falan bizim tanıdık elektronikçi var çağırdık ledler gitmiş dedi.500 600 lira tutar dedi değişecek. yani şöyle diyim daha önce lg sony philips samsung tv ler kullandım tüplü led lcd kaç yıl geçti bi arıza yaşamadım. bunda 3 sene de böyle oldu. yani tabi ne kadar ekmek o kadar köfte. bundan sonra çok ucuz olsa da bildiğim denediğim güvendiğim markaların dışına çıkmam

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    5 yıllık Vestel 49" TV'nin LED barları arızalandı ve tamirci 2150 TL ücret çıkardı. Yani Awox 500-600 TL'ye hallolacaksa şanslısın...
  • glory34 kullanıcısına yanıt

bizim de aynı sorun sanırım. 8 tane bar var dedi bir arızalansa hrepsini değişmek gerekiyo dedi. o da onu değiştirecek sanırım. sanırım vestel led barlar daha phalı ama yine de fazla istemiş gibi https://www.merterelektronik.com/kategori/vestel-led-bar

• ben 4 senedir 3. tv olarak awox (hemen hemen aynı kalite) kullanıyorum bir sorun yaşamadım.

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    İşçilik masrafı diyerek kitliyorlar zaten 2 bin küsur lirayı. Yer mi Anadolu çocuğu, kendim sipariş verip takacağım. Tabi bir de paneli kırarsam iyice çöp olacak TV. :/
  • glory34 kullanıcısına yanıt

youtube da videolar var aslında eliniz yatkınsa denebilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.