Şimdi Ara

Axen 49 inç 124 ekran full hd (979 tl) ekim ayı güncel (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
856
Cevap
20
Favori
63.010
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cevap için teşekkür ederim. Biraz araştırdım, kurulum şartıyla garanti olayı yasal değilmiş. En iyisi hepsiburada.com gibi internet sitelerinden almak olacak. En azından 14 gün boyunca koşulsuz iade etme hakkı var. Yoksa bir sorun çıktığında bu servislerle, müşteri hizmetleriyle uğraşmak çok zor.
  • ebabil__ E kullanıcısına yanıt
    Hocam isik sizmasi kasadan mi oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyazid84 kullanıcısına yanıt
    Sol alt köşede servis çağırmıştım ama iptal edicem galiba kafayı takmazsak olur biter.alttaki resim
    Bu mesaja eklenen görseller:

Axen 49 inç 124 ekran full hd (979 tl) ekim ayı güncel Axen 49 inç 124 ekran full hd (979 tl) ekim ayı güncel Axen 49 inç 124 ekran full hd (979 tl) ekim ayı güncel

• quote:

Orijinalden alıntı: ebabil__

Sol alt köşede servis çağırmıştım ama iptal edicem galiba kafayı takmazsak olur biter.alttaki resim

Axen 49 inç 124 ekran full hd (979 tl) ekim ayı güncel Axen 49 inç 124 ekran full hd (979 tl) ekim ayı güncel Axen 49 inç 124 ekran full hd (979 tl) ekim ayı güncel

Kenarlar haricinde ortadaki pencerenin de kenarlarında ışık sızması var. Eğer o pencerede öyleyse tüm televizyonlarda aynıdır. Diğer alan arkadaşlarda aynı testi yapabilir mi acaba?

Birde önemli olan normal akıcı görüntüler de ışık sızması zaman zaman göze çarpıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ebabil__

Bu resimler arka plan ışık 80 değerinde iken mi çekildi acaba ? Benimki 80 deyken bu kadar belirgin alacalı bulacalı değildi siyahlar. Başka alan biri daha aynı şeyi söylerse değiştirin bence.

• BreakBeaT kullanıcısına yanıt
    80 yada 100 satıcıya mesaj attım servise yönlendirdi uğraşmak lazım. hesabı da başka birinden almıştım

• Ortadaki pencerede de ışık sızmaları görünüyor. Belki de resimde öyle çıkmıştır. Bu ışık sızması önemli markaların çok pahalı TV'lerinde bile var. Normal görüntü izlersen rahatsız etmiyorsa pek kafaya takmamak lazım. Yinede internetten aldıysan onay versen bile iade edip paranı geri alabilirsin. Bu yasal hakkın. Müşteri hizmetlerine mesaj atıp onayı iptal edip, geri iade etmek istiyorum demen yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orbit_34 -- 28 Şubat 2016; 10:17:35 >
  • Kütünün içinden neler çıkıyor ? Kablo falan

• kipa'ya bakmaya gittim seg 49sd6100 de vardi 1399 tl. ben de onu aldim. garantisi vestel ve smart oldugu icin. orda ödemeden sonra kutuyu açıyorlar. beraber kontrol ediliyor video vs oynatiliyor. daha sonra sorun yoksa alip goturuyorsun evde kendin kurup izliyorsun.

kipa mersin bu arada. 2 adet vardi 1 kaldi.

• exorcist33 kullanıcısına yanıt
    ödemeyi yaptıktan sonra cihazı açtırdım kontrolünü bu şekilde yaptım.
  • Sadece 1080p-720p dizi film izlemek için almayı düşünüyorum.125 ekran 1.100 liraya gördüm tavsiye eder misiniz yoksa Lg ve ya samsung mu alayım 4k ?

• http://urun.n11.com/led-tv/axen-49-ilgaz-full-hd-monitor-led-tv-siyah-P100782760

bu satıcıya mesaj attım 1.000 lira ya getirirseniz donanım haber olarak yuklu alım yapacağız die. almak isteyenlerde mesaj atarsa daha etkılı olur.
  • http://m.n11.com/axen-49-ilgaz-full-hd-monitor-led-tv-siyah-P100782760

Linkteki urunu c.tesl aldım. Bugun geldi. Actım kurdum. Arkadsın belirttigi ısık sızması ururunde mevcut. Beni rahstsıZ etmedii. Malzeme kalitesi vasat. Panel gayet guzel. Ses igrenc otesi. Daha oncede sunny kullandıgım icin alıskınım. Bu paraya bu kadar olur. Olsun en azından vestele gitmedi param.

• Ürün gerçekten çok güzel ve ekran boyutu tam istedğim gibi.Alcak olan arkadaşlara tavsiye edebilirim.Tam bir f/p ürünü
  • quote:

Orijinalden alıntı: eto35

http://urun.n11.com/led-tv/axen-49-ilgaz-full-hd-monitor-led-tv-siyah-P100782760

bu satıcıya mesaj attım 1.000 lira ya getirirseniz donanım haber olarak yuklu alım yapacağız die. almak isteyenlerde mesaj atarsa daha etkılı olur.

Msj atildi bende talibim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eto35

http://urun.n11.com/led-tv/axen-49-ilgaz-full-hd-monitor-led-tv-siyah-P100782760

Denemekte fayda var tabi ama mümkün olacağını pek sanmıyorum. Çünkü ödediğiniz paranın en az %10'u n11.com alıyor + ilan parası... 1000 TL olsa satıcının cebine 900 TL girecek. İade kargo olayları da olacak bu risk de çok yüksek. Satıcı kesin olarak zarar eder.

• takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • orbit_34 kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam ama denemekte fayda var. 1000 yaparsa satıcı 111 liralık kupon + Kredi kartına 25-50 tl bonus ile alırım guzel bı combo olur. Ama bu fiyatla alınmaz bence.
  • arkadaşlar bu tv yi optik kabloyla hoparlöre bağladım.ses alıyorum. fakat ses ayarı tv kumanda üzerinden olmuyor?

ses çıkış olarak tv ve amplifikatör var 2sinide seçtim ama yine kumandadan ses ayarı yapılamıyor.

sizce neden olabilir?
  • Optik çıkışın ses gücünü tv değil optik çıkışın bağlı olduğu sistem ayarlar

Yani televizyondan optik çıkışın sesini ayrıca yönetemezsiniz
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.