Şimdi Ara

Axe Türkçe Built

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Axe için türkçe bir built hazırladım, abonesi olup oyun içinde de kullanabilirsiniz.
    rehber

• berserker's call a vermeden axe mı oynanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tasmalı Kedi -- 23 Ağustos 2014; 14:57:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tasmalı Kedi

berserker's call a vermeden axe mı oynanır
    Tank olduğunuzu unutmayın diyorsun berserker's call a 10. levelde veriyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Temet Nosce

Tank olduğunuzu unutmayın diyorsun berserker's call a 10. levelde veriyorsun

Alıntıları Göster
    berserker's call a ilk levellarda en azından 1 kere vermen lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aitheph -- 23 Ağustos 2014; 15:18:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aitheph

berserker's call a ilk levellarda en azından 1 kere vermen lazım

Alıntıları Göster
    hmm ilk levellerde ofansif bir oyun için onu geri planda tuttum zaten görevlerin asıl ön plana çıkacağı zaman verilir diye düşünmüştüm ama uyarılar için teşekkürler, tekrar gözden geçireyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutlik48

hmm ilk levellerde ofansif bir oyun için onu geri planda tuttum zaten görevlerin asıl ön plana çıkacağı zaman verilir diye düşünmüştüm ama uyarılar için teşekkürler, tekrar gözden geçireyim

Alıntıları Göster
    küçük bir oynama yaptım, şu anki hali nasıl.
    bir de itemler hakkında da yorum yaparsanız sevinirim
  • quote:

küçük bir oynama yaptım, şu anki hali nasıl.
    bir de itemler hakkında da yorum yaparsanız sevinirim

Alıntıları Göster
    Halberd Helix skillini engellemiyor. Saldiri aldigin durumlarda Helix calisma ihtimali oluyor, hasar gordugun ve savusturdugun saldirilar olarak ikiye ayrilan durumlar.

Ayria AC'den en cok yararlanacak hero Axe degil ancak bir Shiva cok cok etki ediyor verdigi manasiyla olsun slowlari ile olsun. Ozellikle erken bir Shiva's veya Bloodstone cikildigi zaman defalarca fazladan Hunger ve Culling Blade kullanilabiliyor. Ister creeplere ister herolara, yaraticiligina kalmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tisikkirlir Sipirmin

Halberd Helix skillini engellemiyor. Saldiri aldigin durumlarda Helix calisma ihtimali oluyor, hasar gordugun ve savusturdugun saldirilar olarak ikiye ayrilan durumlar.

Ayria AC'den en cok yararlanacak hero Axe degil ancak bir Shiva cok cok etki ediyor verdigi manasiyla olsun slowlari ile olsun. Ozellikle erken bir Shiva's veya Bloodstone cikildigi zaman defalarca fazladan Hunger ve Culling Blade kullanilabiliyor. Ister creeplere ister herolara, yaraticiligina kalmis.

öncelikle yorum için çok teşekkür ederim. halberd o skilli engellemez ancak sersemleyen düşman bize vuramayacağı için mücadele sırasında helix skillinden mahrum kalırız, bunu belirtmeye çalıştım

zırh konusunda ise zaten 2'sini birden önerdim ancak divine için shiva'dan vazgeçilmesini önermemin nedeni ac'nin verdiği saldırı hızı ve zırh azaltma idi. ama dediklerinizi biraz düşününce sanırım küçük bir oynama yapacağım tekrar. tekrar teşekkür ediyorum ve yeni yorumlarınızı bekliyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tisikkirlir Sipirmin

öncelikle yorum için çok teşekkür ederim. halberd o skilli engellemez ancak sersemleyen düşman bize vuramayacağı için mücadele sırasında helix skillinden mahrum kalırız, bunu belirtmeye çalıştım

zırh konusunda ise zaten 2'sini birden önerdim ancak divine için shiva'dan vazgeçilmesini önermemin nedeni ac'nin verdiği saldırı hızı ve zırh azaltma idi. ama dediklerinizi biraz düşününce sanırım küçük bir oynama yapacağım tekrar. tekrar teşekkür ediyorum ve yeni yorumlarınızı bekliyorum

Alıntıları Göster
    güncel hali için de yorumlarınızı bekliyorum

• quote:

Alıntıları Göster
    Tranquil -> Blink -> Blade Mail -> Luxury // Stational

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasyonal Sosyalist -- 23 Ağustos 2014; 20:39:49 >
  • quote:

Alıntıları Göster
    divine ve aghanim gereksiz o heroya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi z21 -- 23 Ağustos 2014; 20:40:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasyonal Sosyalist

ben de blink'i biraz öne almayı düşünüyordum o yüzden vanguard'ı sona attım, listeden tamamen çıkarmayı da düşünüyorum onun parasıyla oyalanmadan halberd tamamlanıp başka bir luxury'e başlanabilir. soul ring ise başlarda mana için olmazsa olmaz benim için. luxury itemleri için de bir öneriniz varsa zevkle değerlendiririm

quote:

Orijinalden alıntı: Re5PecT

duruma göre koymuştum ama ben de kaldıracağım sanırım, teşekkürler

• quote:

quote:

ben de blink'i biraz öne almayı düşünüyordum o yüzden vanguard'ı sona attım, listeden tamamen çıkarmayı da düşünüyorum onun parasıyla oyalanmadan halberd tamamlanıp başka bir luxury'e başlanabilir. soul ring ise başlarda mana için olmazsa olmaz benim için. luxury itemleri için de bir öneriniz varsa zevkle değerlendiririm

quote:

Orijinalden alıntı: Re5PecT

duruma göre koymuştum ama ben de kaldıracağım sanırım, teşekkürler

Alıntıları Göster
    bu sefer son uyarılar doğrultusunda itemlerde hatırı sayılır değişiklikler yaptım sanırım, göz atarsanız sevinirim

• Rasyonal Sosyalist kullanıcısına yanıt
    Bm den önce vanguard var ;) aynen katılıyorum belkide birde hot
  • Para içinde yuzuyorsan aganim alınır 650 hp de kesin ölüm ama başa baş bir maçta çıkılmaz zaten axe o kadar kasamaz hot duruken
  • mutlik48 M kullanıcısına yanıt
    Başlangıçta çift kalkan + tango daha iyi regen yüksek zaten trang güzel soulu hiç çıkmadım yerine wand yazılmalı bence blink vanguard bm hot bunları çıkan bir axe görevini yapmış sayılır bence üstüne halberd aganim shiva gidilebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickbaron

Axe'a VG almayın lütfen. Gereksiz.
  • Rasyonal Sosyalist kullanıcısına yanıt
    Sebep ? 250 hp %80 engelleme şansı tank için lazım bence ama tercih meselesi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nickbaron

Axe'a VG almayın lütfen. Gereksiz.

oyunu bildiğinden emin misin?
  • mutlik48 M kullanıcısına yanıt
    Ben de tesekkur ederim. Benim Axe oynarken yapmaya calistigim genelde Blink+Call'dan sonra yakaladigim carrye Call'un son anlarina denk gelecek sekilde Halberd atmak. Bu sekilde ne bir Halberd oncesi BKB basma firsati oluyor ne de dps cikarma. Call sonrasinda dusman Axe'a focuslanmaya devam ettigi durumda wipe yemeleri muthemel olacagindan Call'dan cikan elemanlar acele ile skillerini atmak isteyecektir. 3.2 saniyelik o zaman diliminden sonra Halberd'i atmis olmak zararli degil yani bence.

Oyun eger Axe uzerinde bir Divine gerektiriyorsa zaten Shiva, Blink gibi itemlarin cok da bir islevi yok cunku zaten MS buffi veren 2 adet skillimiz var. O durumlarda kesinlikle bahsettiginiz sekilde davranmak mantikli, Phys dps uzerine donulmesi gereken ultra late'e gitmis oyunlar Axe icin genel olarak kayip oyunlar oluyor gerci.

VG icin; VG oyunun erken fazlarinda cok etkili ancak dakikalar ilerledikce etkisi neredeyse 0'a dusen de bir item. Tranq + Blink uzerinizde bulunduktan sonra 3-4 kill aldiysaniz dakika 15 civari VG cikmakta bir sakinca bence yok ama zar zor toparladiginiz parayi BM yerine VG'ye yatirmak deli sacmasi. BM ise VG'ye ters olarak oyun ilerledikce islevi artan bir item. Axe'in mid-game'den sonra oyundan dustugunu dusundugumuzde BM cok cok daha saglikli bir tercih. Axe'in avantaji instant cast ile rakiplerine tepki suresi tanimamasi, ornegin bunu Tide'da goremiyoruz, Blink + Call + BM ile BKB'sini basamayan bir carry size vurdugu kadar kendine de vuracaktir. Call'dan once bir sekilde BKB kullandigini dusunursek de en azindan BKB'den 3 saniye kaybetmis olacak.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.