Şimdi Ara

AWOX U5600STR 4K 140 EKRAN 55 - Android TV'li 55' 2499 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
420
Cevap
17
Favori
91.425
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bugunn bakıcam ram 1,5 gb diye biliyorum bugun bakıcam konumada ekliyecegim ama netfix yourube 1080 açıyor video dada gösterdim zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isa.errcan -- 4 Mart 2019; 13:25:40 >
  • alexxson kullanıcısına yanıt
    Cevaplarınız için çok teşekkürler.
  • %5 indirim ya da çek bekliyorum. Gelirse alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isa.errcan İ kullanıcısına yanıt
    videoyu izledim, tekrar teşekkür ederim. güzel bir bilgilendirme olmuş.
    Kargo bugün tv yi teslim etmiş eve yarın ve ya bir sonraki gün servise kurduracağım bende deneyimlerimi paylaşırım.
    Kutuyu merak edenler için resim ekledim.
    AWOX U5600STR 4K 140 EKRAN 55 - Android TV'li 55" 2499 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: enige

videoyu izledim, tekrar teşekkür ederim. güzel bir bilgilendirme olmuş.
    Kargo bugün tv yi teslim etmiş eve yarın ve ya bir sonraki gün servise kurduracağım bende deneyimlerimi paylaşırım.
    Kutuyu merak edenler için resim ekledim.
    Hocam içinden askı aparatı çıkıp çıkmadığını da bilgilendirebilir misiniz? ben de alıp duvara astırmayı düşünüyorum servise. Burdan bazı kişiler içinden asma aparatı çıkmadı derken satıcı içinde asma aparatı var dedi. Servis gelince içinde asma aparatı çıkmazsa mecbur normal kurulum yaptırmak zorunda kalmayalım.

• Android 7 veya ustune guncelleniyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba dostum

Peki ben D smart kanal sıralamasıyla nasıl kurarım 12 yıldır D smart kullanıyorum onun siralamasina alışkınım nasıl yapıcaz sana zahmet anlatırmısin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexxson -- 4 Mart 2019; 22:11:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dream_m4

Hocam içinden askı aparatı çıkıp çıkmadığını da bilgilendirebilir misiniz? ben de alıp duvara astırmayı düşünüyorum servise. Burdan bazı kişiler içinden asma aparatı çıkmadı derken satıcı içinde asma aparatı var dedi. Servis gelince içinde asma aparatı çıkmazsa mecbur normal kurulum yaptırmak zorunda kalmayalım.

Alıntıları Göster
    Bende satıcıya sordum içinden çıkıyor dedi ama açmak için servisi bekliyoruz mecburen, aslında az çok anlarım bu işlerden izin verseler de kurak isteyen kendi kurabilse en azından kutu açılışı vs video çekerdik kablonet ile nasıl çalıştığını ilk açılışında ve ayarlarını video çekebilseydik. Malum insan bir şey aldığı zaman ilk o açmak ve kurcalamak istiyor :)

• cumhurfatih C kullanıcısına yanıt
    Hiç fikrim yok kendi çabamızla belki root fln atılır çok bilgi sahibi deilim amacım tv tanıtıp insanlar uygunsa alsın ben aldım memnun kaldım boşa başkalrı fazla para vermesin
    Saygılar

• alexxson kullanıcısına yanıt
    Abim bende d Smart kullanıyorum hiç takma kafana kendi sıralaması da onun gibi ATV show fln önde geliyor sonra haberler vs hemen alışırsın tarif ederim ama çok karışık inan ve sonradan kanal sinyali zayıf gelir kanal yok olur yağmur yağar kanal silinir fln ugraşdırır hep tkgs en iyisi bu yüzden yapdılar zaten tv fabrika ayarlarına alırken soruyor kanal nasıl yükliyim diye tkgs dersen bir saniyede herşey hazır yok dersen kanal kurulumu turksat frekans fln girmen lazım sonra 650 kanal bulur orada. Tek tek kanal sıralaması yapıcan iş de iş yani

• dream_m4 D kullanıcısına yanıt
    Askı aparatı çıkmıyor alan birisi olarak söylüyorum hemen netten 20 TL fln alın yada servise sorun uygunsa onlar kazansın

• Yarın satın alayım cihaz güzelmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım bu tv den aldı, sarı renkte sorun yaşıyor, yani sarı renkler hardal rengi gibi gösteriyor, servis menüsünden düzeltmeye çalışmış ama nafile. Varmı renk kalibrasyonu sorunu yaşayan acaba. Bunun bir çözümü var mı?

• FaTeeH kullanıcısına yanıt
  • mmysterious kullanıcısına yanıt

saygılarımla
  • system electronıc kullanıcısına yanıt
    aynı şey benimde gözüme batıyor arkadaşın haklı gibi ama geçen fb maçı izledim gayet sarı lacivertti ama bazı yayınlarda sarı diye bildigim renk hardala kaçıyor gbi servis menüsünden bende ugraşdım yapamadım yapılabilir bişey diye gözüküyor hdr olan cihaz bütün renkler vardır diye düşünüyorum
    ürün 4K değil anladığım kadarıyla ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.