Şimdi Ara

AWOX U5600STR 4K 140 EKRAN 55 - Android TV'li 55' 2499 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
420
Cevap
17
Favori
91.424
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, 55inch android sistemli 55 inch olarak bu fiyat birdaha gelmez.
    Bu Awox'un android sistemlisini kullananlar yorum yapabilirlermi hızı hakkında?
    Link: https://urun.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/awox-u5600str-4k-140-ekran-55-411892973
    _________
    TEKNİK ÖZELLİKLER
    55 INC EKRAN BOYUTU
    3840*2160 UHD ÇÖZÜNÜRLÜK
    SMART TV
    ANDROİD İŞLETİM SİTEMİ
    CI MODÜL GİRİŞ YUVASI
    2*USB GİRİŞİ
    ***HDMI GİRİŞİ
    RJ-45 İNTERNET GİRİŞİ
    2*8 W SES ÇIKIŞ GÜCÜ (STEREO)
    178 DERECE GENİŞ GÖRÜŞ AÇISI
    TELETEXT DESTEĞİ
    ULTRA DİNAMİK KONTRAST
    VİDEO KAYDETME ÖZELLİĞİ
    PROGRAM REHBERİ DESTEĞİ
    MİRACAST ÖZELLİĞİ
    DRB-S2 DAHİLİ UYDU ALICILI
    DVB-T2 KARASAL YAYINLARI ALABİLME
    DVB-C KABLOLU DİGİTAL YAYINLARI ALABİLME
    ÇOKLU DİL DESTEĞİ (AÇILIŞ TÜRKÇE)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyc -- 21 Şubat 2019; 15:3:23 >

• Fikir olması açısından 49’’ için deneyimlerimi yazayım

Yaklaşık 4 yıl oldu annemlere aldım hiremico uydu alıcı ile kullanıyorlar gayet memnunlar görüntü kalitesi vs iyi ölü piksel gölgelenme vs yok ama bu hepsinde olmayacağı anlamına gelmemeli dünya para verilen markalarda bile ortaya çıkabiliyor bu durum
    19.12.2019 tarihi itibari ile awox maceramız sona ermiş oldu. Daha da awox un hiç bir ürününe yaklaşmam.1 ay oldu servise gideli bi kart değiştirip getirmediler.Getirmedikleri gibi adam gibi arayıp bilgi de vermiyorlar.Kendimiz arayıp bilgi almaya çalışıyoruz.Onu da ordan oraya yönlendirip duruyorlar.Tüketici hakem heyetine bugün başvurumu yaptım.Şimdi 2 ay da onun sonuçlanmasını bekleyeceğiz.
  • UYARI LİNK HATALIYMŞ FULLHD'MİŞ
    4K OLARAK GÜNCELLEDİM
  • Yakınlarda olan varsa kemer vestel de iyi indirimli tv Ler vardı bi bakın derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Panel kalitesi hakkında bilgisi olan var mı, Hdr desteği filan yok olaymış iyiymii

• quote:

Orijinalden alıntı: Sismologger

Panel kalitesi hakkında bilgisi olan var mı, Hdr desteği filan yok olaymış iyiymii
    sharp panel diyorlar ama emin değilim. zaten 4k panel üreticisi sayılı sonuçta

edit:
    Panel Tipi : DLED

Panel Üreticisi - Menşei: LG Displays /Güney Kore

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyc -- 21 Şubat 2019; 15:29:29 >
  • Fiyat uygun da markaya güvenemiyor insan ben kullanmayacağım aile kullanacak smartı, uydu alıcısı, WiFi, screen mirror filan sorunsuz olmalı. Regal filan olaydı bari. Canlı inceleyebilsek keşke.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Fiyat uygun da markaya güvenemiyor insan ben kullanmayacağım aile kullanacak smartı, uydu alıcısı, WiFi, screen mirror filan sorunsuz olmalı. Regal filan olaydı bari. Canlı inceleyebilsek keşke.
    Ben aylardır inceliyorum bu Awox'u henüz kötü bir yorumla karşılaşmadım. Ama android sistemi nasıldır bilmiyorum.
  • TV nin fiyatı gayet iyi, arayüz iyi değilse bir TV box herşeyi çözer.

Keşke panel hakkında bişeyler bulabilsek, ölü pixel var mı gölgelenme var mı temel özellikler düzgün olsa yeterli olur bu fiyata bu TV alınır

• quote:

Orijinalden alıntı: Sismologger

TV nin fiyatı gayet iyi, arayüz iyi değilse bir TV box herşeyi çözer.

Keşke panel hakkında bişeyler bulabilsek, ölü pixel var mı gölgelenme var mı temel özellikler düzgün olsa yeterli olur bu fiyata bu TV alınır
    Sitede çok awox konusu var araştırabilirsiniz
    https://www.google.com/search?q=site%3Ahttps%3A%2F%2Fforum.donanimhaber.com%2F+awox+4k&oq=site%3Ahttps%3A%2F%2Fforum.donanimhaber.com%2F+awox+4k&aqs=chrome..69i57j69i58.3047j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

• Fikir olması açısından 49’’ için deneyimlerimi yazayım

Yaklaşık 4 yıl oldu annemlere aldım hiremico uydu alıcı ile kullanıyorlar gayet memnunlar görüntü kalitesi vs iyi ölü piksel gölgelenme vs yok ama bu hepsinde olmayacağı anlamına gelmemeli dünya para verilen markalarda bile ortaya çıkabiliyor bu durum

• Awox yorumları çokta iç açıcı değil ne adam akıllı inceleme var ne servisi hakkında olumlu yorum var. Biri alıp incelemeden almayacağım ben. Kanal geçişleri 4 saniyenin üstündeymiş full HD modelinde bunda da aynıdır muhtemelen. Android tv diyor ama uygulama durumu nedir? Netflix, youtube var mı? Bunlar önemli. Hdr, Dts filan yok sanırım. Tv Box ile kullanacaklar alabilir bence ama benim gibi komplike, sorunsuz 5-10 yıl götürecek cihaz arayacaklar için bence biraz daha bilgi gerekiyor.

• Takipteyim tv lazım
  • Arkadaşlar şu anda 43 inç olanların arasında hangisini tavsiye edersiniz yoksa 2019 da çıkacak Samsung LG nin ürünlerini mi beklemeliyim

• https://forum.donanimhaber.com/awox-android-140-ekran-4k-hdr--137304317#137304317

BEN ALDIM AÇIKLADIM SORU SORUMAK İSTİYENE YARDIMCI OLURUM
  • Sismologger kullanıcısına yanıt
    KİM DİYOR YOK DİYE HEM USB HDR DESTEGİ HEMDE HDMI 1 DEN DESTEGİ VAR PS4 DEN BİZZAT TEST ETTİM
  • isa.errcan İ kullanıcısına yanıt
    4K filmleri oynatırken frame atlama gibi şeyler yok değil mi? USB 3.0 olması şart çünkü. Yazınızı okudum 4K alıcı var demişsiniz 4K yayın olarak deneyimlediniz mi?
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    bana servis geldi 30 dk kurcu ölü pixel testi vs herşeyi yapdı tv youtube netflix vs var google play var 6.0 android var youtube fln çok seri takılmadan gidiyor klavye takmak lazım kumanda yeterli deil

netlik açısından süper sadece renk ile ilgili sıkıntı var bence iyi anlıyan birisi servis menüsünden çözer hdr olan bi panelde renk sorunu olması da garip belki bana öyle geliyordur turuncular ve tonları mesela bende gözüme çok çarpıyor kırmızı mavi süper ama trt4k açıyor kanal geçişleri eh işde tkgs var otomatik sıralı kanallar
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    youtubeden 4k mkv olarak indirdim 60 fps direk açdı iki usb var birinden açıyor digerinden açmıyor menü tuşuna basınca hdr menüsü çıkıyor menüden hdr açılabiliyor
  • Bende aldım gittigidiyor üzerinden. Servis kurmaya geldiği zaman tvye elektrik gelmediğini gördük ve iade ettik. Android olduğu için baya da hevesle beklemiştim açıkçası. Şimdi Philips'e yöneldim tekrar. Eski televizyonumda Philipsti ve oğlan kırana kadar gayet memnunduk. 50pus7303 kovalıcaz artık
  • MDiri kullanıcısına yanıt
    BUGUN VİDEO yayınlıcam bi bakın isterseniz boşuna çok para vermeyin derim amatörde olsa detaylı video çekdim kendi açdıgım konuda yayınlıcam
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.