Şimdi Ara

AWOX 55 inç ANDORİD SMART TV 4K 140 EKRAN 1.999 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
5
Favori
14.474
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar hiçbir satıcı çok kaliteli malını çok ucuza satmaz ,bunu baştan kabul etmek lazım
    ancak ne kadar sıkıntılı o konulara bakacaksınız :)
    bence gençlere hiçbir şekilde hitap etmeyecek ürünler bunlar ,yaşlılar sıkıntı çeker mi asıl onu araştırmak lazım
  • Arkadaşlar bu tv yi alsak tarayıcısından internetten film sitelerinden film izlemek yada youtube üzerinden video izlemek için kullansak memnun kalırmıyız. Tv yayınlarında görüntü kalitesi nasıldır pişman edermi ? Kullanan arkadaşlar varsa yorum yazarlarsa memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenFero

Arkadaşlar bu tv yi alsak tarayıcısından internetten film sitelerinden film izlemek yada youtube üzerinden video izlemek için kullansak memnun kalırmıyız. Tv yayınlarında görüntü kalitesi nasıldır pişman edermi ? Kullanan arkadaşlar varsa yorum yazarlarsa memnun olurum.
    Bende bunu merak ediyorum yotube kanal geçişi önemli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Super Ray kullanıcısına yanıt
    55ud8200 tvyi 1 haftadır kullanıyorum.bende awox 5600str yi çok araştırdım.maalesef hardal sarısı renk sorunu mevcut.servis menü dahil hiç bir ayarla düzelmiyor. vestel 55ud8200 awoxtan çok üstün bir tv.dolby vision ve hdr olması bile fark katıyor.pixellence teknolojiside çok başarılı.full hd yayınlarda karelenme yok.bana lg ips panelli mb130s anakartlı modeli geldi.yan açılarda problem yok.siyah renk başarılı.smart özellikleri güzel.youtube 4k 2160p problemsiz izledim.ayrıca t95z plus tv box ı bağladım.dolby vision ve hdr aktif oldu.4k olarak kullanıyorum tv boxı.tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

55ud8200 tvyi 1 haftadır kullanıyorum.bende awox 5600str yi çok araştırdım.maalesef hardal sarısı renk sorunu mevcut.servis menü dahil hiç bir ayarla düzelmiyor. vestel 55ud8200 awoxtan çok üstün bir tv.dolby vision ve hdr olması bile fark katıyor.pixellence teknolojiside çok başarılı.full hd yayınlarda karelenme yok.bana lg ips panelli mb130s anakartlı modeli geldi.yan açılarda problem yok.siyah renk başarılı.smart özellikleri güzel.youtube 4k 2160p problemsiz izledim.ayrıca t95z plus tv box ı bağladım.dolby vision ve hdr aktif oldu.4k olarak kullanıyorum tv boxı.tavsiye ederim.
    Çok teşekkür ederim hocam. Uzun süre sonra forum anlam kazandı. 2880 liraya geliyor şu anda Gittigidiyor'da Black Friday'i beklemek mantıklı mı yoksa almalı mı?
  • Super Ray kullanıcısına yanıt
    bence fiyat şuan çok iyi. ben 2999 tlye 12 taksit almıştım. n11 11 kasımda bu fiyata ineceğini düşünmüyorum.axess kart ile 75 tl de bonus olması çok iyi. ama tercih sizin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ankarada olupta android tv box ihtiyacı olan arkadaşlar özelden bana ulaşabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaltun kullanıcısına yanıt
    Gerçekten bu awox a 3000 tl verdinmi

• 2000 tl buna vereceğinize 40 inç olsun kaliteli günlük kullanımda uzun seneler dayanabilecek bir panel tv alın, awox bende 49 inç olanı var misafir odasına aldım haftada bir calışıyor günlük kullanımda lg var 6 senedir günde 10 saat acık tv awox günde 10 saat acık olsa 2 yıl garanti süresini bitirir bitirmez dahada dayanmaz malzeme kalitesinden. tv yi sehpa dan alıp duvara asayımdedim tv yi yerinden kaldırdığımda panel cerceveden fırlayıp gidecek neredeyse, ses meselesinden hiç bahsetmiyorum 5+1 ile kullanıyorum ses acığını kapatmak için, vel hasıl kelam günlük kullanımda dayanacağını hiç düşündürmüyor panel kalitesi.

• hunnkaar kullanıcısına yanıt
    siz konuyu yanlış anladınız. alıntı yapılan mesaja baksaydınız aldığım tvnin vestel 55ud8200 olduğunu görürdünüz.

• U5600STR bitmiş sadece RST var artık
  • Bir haftadan fazla oldu kullanalı. Bence bu fiyata daha iyisi yok. Zaten bu fiyata bırak 4K yı HD yada Fullhd herhangi bir 55” tv yok. Ayrıca 5600 modelini almış olmama rağmen inceleme videolarından anladığım kadarıyla 5500 daha sağlam ve ağır bir model. Zaten 5500 daha yeni model. Bence o da gayet alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daywalkerr -- 4 Kasım 2019; 9:4:54 >
  • 40 43 inc arası ne tavsiye edersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunnkaar

2000 tl buna vereceğinize 40 inç olsun kaliteli günlük kullanımda uzun seneler dayanabilecek bir panel tv alın, awox bende 49 inç olanı var misafir odasına aldım haftada bir calışıyor günlük kullanımda lg var 6 senedir günde 10 saat acık tv awox günde 10 saat acık olsa 2 yıl garanti süresini bitirir bitirmez dahada dayanmaz malzeme kalitesinden. tv yi sehpa dan alıp duvara asayımdedim tv yi yerinden kaldırdığımda panel cerceveden fırlayıp gidecek neredeyse, ses meselesinden hiç bahsetmiyorum 5+1 ile kullanıyorum ses acığını kapatmak için, vel hasıl kelam günlük kullanımda dayanacağını hiç düşündürmüyor panel kalitesi.
    Bosch Siemens haric beyaz esya, Samsung LG hariç tv almam kolay kolay. Dandikus markalarda hep problemler var. Evime bugüne kadar Vestel Arçelik Beko vb gibi markalar ve alt markaları girmedi giremeyecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: cevahiroglu

Bosch Siemens haric beyaz esya, Samsung LG hariç tv almam kolay kolay. Dandikus markalarda hep problemler var. Evime bugüne kadar Vestel Arçelik Beko vb gibi markalar ve alt markaları girmedi giremeyecek.

Alıntıları Göster
    bosch çerkezköyde çakma üretiyor, bundan haberin var mıydi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

bosch çerkezköyde çakma üretiyor, bundan haberin var mıydi ?

Alıntıları Göster
    Biliyorum ama yine de mahcup etmedi. Çamaşır makinem almanya üretimi digerleri hepsi çerkezköy üretimi. Sorun yaşamadım.

• hektor20tr H kullanıcısına yanıt
    Hangi modeli

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Türkiyede üretilince çakmamı oluyor size göre ozaman Ford fiat hyundai vb bunlarda çakma araba :)

• quote:

Orijinalden alıntı: konyalım

Türkiyede üretilince çakmamı oluyor size göre ozaman Ford fiat hyundai vb bunlarda çakma araba :)
    tam olarak öyle değil ama parçasıni ucuz, üretim standartlari da düşük olunca, haliyle kalite düşük oluyor. bknz. honda civic tavan eğilmesi

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/18-araliktan-itibaren-tum-magdurlarin-sorunu-cozulecek-gocuk-kalmayacak-40669526

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.