Şimdi Ara

AWOX 55 inç ANDORİD SMART TV 4K 140 EKRAN 1.999 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
5
Favori
14.474
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Hocam mail at. Mailde bir arkadaşım da aynı problemi yaşıyordu yazılımcınız mail atmış deyin. Hemen dönüş yaparlar. Ben bu şekilde çözdüm sorunu.

Alıntıları Göster
    Mail attim,arayin dediler.aradim 22. Siradaydim 3 dakikada 19 oldum,1 saatte anca sira gelirdi.problemin cozumunu bilen yok mu?yada cihaz guncellemesi vs???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayabusaaa

Mail attim,arayin dediler.aradim 22. Siradaydim 3 dakikada 19 oldum,1 saatte anca sira gelirdi.problemin cozumunu bilen yok mu?yada cihaz guncellemesi vs???

Alıntıları Göster
    Hocam bende bir güncelleme var. Ama yazılımcı başkalarına gönderme senin sorunun için bu dedi. Yine de denerim dersen sana gönderebilirim.

• TV kuruldu şuan bir sorun yok ilk izlenim olumlu. Sadece netflix üyeliğim baz pakaetti büyük ekranda görüntü çok bozuldu. Üyelik mi yükseltsem?
    AWOX 55 inç ANDORİD SMART TV 4K 140 EKRAN 1.999 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi educationist -- 13 Kasım 2019; 16:55:34 >
  • educationist E kullanıcısına yanıt
    Hocam TV deki Netflix HD değil diye biliyorum. Root tan sonra eskisini kaldırıp başka APK yükleniyor. TV nin wifisi de yavaşmış ayrıca.kablo ile bağlayın. Ben de almayı düşünüyorum bu TV'den.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.