Şimdi Ara

AWOX 55 inç ANDORİD SMART TV 4K 140 EKRAN 1.999 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
5
Favori
14.474
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba android box için yazmıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BenFero kullanıcısına yanıt
    6/7 ay önce U5600STR modelini 2500₺ ye almıştım. Youtube ta hiç bir sorun yaşamazsın. Hatta 4K video geçişleri bile iyi ama tarayıcıyı ilk aldığımda sevmediğim için hiç kullanmıyorum, yani tarayıcı performansı kötü. Apk sitelerinden iyi bir tarayıcı bulursanız sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Tv de ağırlıklı olarak netflix, youtube ve spotify kullanıyorum. Tv olarak uydunetin uydu alıcısı var onda da sorun yok. şunu bilerek alın fiyat/boyut oranına göre çok iyi bir tv ama malum markalarla kıyaslama yaparsanız o zaman idare eder bir tv tabi ki markalı tvlerin de fiyatları ortada.
  • Ben de alalı 3 ay oldu. Yazılım problemi yaşadım servis çok kötü o konuda. Yani fiziki güç veya fiziki bilgi gerektirecek her şeyi yapıyorlar ama yazılım konusunda bekleyin yeni yazılım gelir demekten başka bir şey yapmıyorlar. Ama awox müşteri hizmetleri çok ilgili. Ben aradıktan sonra beni bir arkadaşa arattılar. Mail verin size bir yazılım göndereceğim dedi. Ben o yazılımı netten buldum denedim işe yaramıyor dedim. Abicim yazılımcı benim sen bi dene dedi Attığı yazılım mis gibi yaptı TV yi. Yani eğer kargodan TV yi sağlam alabilirseniz bir şekilde geri kalan sorunlarınız çözülüyor. Zaten sorun yaşayanlara bakınca hep kargo sorunları. Kırık gelmesi ekrandan ışık gelmesi çoğu sorun kargo kaynaklı. Renk sorunu yaşayanlar da varmış sarı renk gözükmüyor diyorlar ama ben ve eşim hiç farketmedik. Benim gözler çok iyi değil zaten ama eşim full hd görüyor

• 1999 liraya adlık bakalım. Umarım yanlış seri gelmez ve kargo sıkıntı çıkarmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Ben de alalı 3 ay oldu. Yazılım problemi yaşadım servis çok kötü o konuda. Yani fiziki güç veya fiziki bilgi gerektirecek her şeyi yapıyorlar ama yazılım konusunda bekleyin yeni yazılım gelir demekten başka bir şey yapmıyorlar. Ama awox müşteri hizmetleri çok ilgili. Ben aradıktan sonra beni bir arkadaşa arattılar. Mail verin size bir yazılım göndereceğim dedi. Ben o yazılımı netten buldum denedim işe yaramıyor dedim. Abicim yazılımcı benim sen bi dene dedi Attığı yazılım mis gibi yaptı TV yi. Yani eğer kargodan TV yi sağlam alabilirseniz bir şekilde geri kalan sorunlarınız çözülüyor. Zaten sorun yaşayanlara bakınca hep kargo sorunları. Kırık gelmesi ekrandan ışık gelmesi çoğu sorun kargo kaynaklı. Renk sorunu yaşayanlar da varmış sarı renk gözükmüyor diyorlar ama ben ve eşim hiç farketmedik. Benim gözler çok iyi değil zaten ama eşim full hd görüyor
    yazılımı buraya atsanız da başkalarının da televizyonu mis gibi olsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Panamalı Hasta

yazılımı buraya atsanız da başkalarının da televizyonu mis gibi olsa.

Alıntıları Göster
    Herkes çok bilmese keşke :/

Adam benim sorunuma özel bir yazılım verdi. Ben internette yazılım var zaten dediğim zaman da üzerine basa basa belirtti. Siz kesinlikle İnternete koymayın belki onlarda başka sorunlar ortaya çıkarır dedi. Zaten sorununu mail atanlara dönüş yaptığını da söyledi.

• Kargodan teslim aldım bakalım. Yarın servis gelecek.
    AWOX 55 inç ANDORİD SMART TV 4K 140 EKRAN 1.999 TL

• educationist E kullanıcısına yanıt
    Kurulum için servis ücretli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrarif50

Kurulum için servis ücretli mi?
    Servis ücretsiz.panel lg marka ve gerçek 4k.
    Sahte diyenler araştırsın forumu.tv nin panelini anakartının resmini paylaiştıö

• quote:

Orijinalden alıntı: educationist

Kargodan teslim aldım bakalım. Yarın servis gelecek.
    Hani bu model gelmiyordu artık .
    Nereden aldınız ???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ferrarif50 kullanıcısına yanıt
    Ücretli değil hocam. Aradım bugun randevu aldım yalnız servis awox un 20 km mesafe için yol ücreti ödediğini söyledi. Benim ev servise 40 km var 20 lira fark rica etti çok nazik insanlardı sorun etmedim.

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Trendyol dan evkolik isimli mağazadan aldım 1999 yani 2000 TL.

• Benimki her youtube acilisinda guncelleyin diyor.guncelle diosun guncellemiyor.youtube bellegini silip oyle acip kullaniyorum fakat tv kapanip acilinca yine ayni problem.var mi cozumu?

• hayabusaaa H kullanıcısına yanıt
    Bu sorun kronik herhanlde.
    Bı çok kişi şikayetçi. Yazılımla çözülür diye düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayabusaaa

Benimki her youtube acilisinda guncelleyin diyor.guncelle diosun guncellemiyor.youtube bellegini silip oyle acip kullaniyorum fakat tv kapanip acilinca yine ayni problem.var mi cozumu?
    Smartyoutube yükleyin 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: hayabusaaa

Benimki her youtube acilisinda guncelleyin diyor.guncelle diosun guncellemiyor.youtube bellegini silip oyle acip kullaniyorum fakat tv kapanip acilinca yine ayni problem.var mi cozumu?
    Hocam mail at. Mailde bir arkadaşım da aynı problemi yaşıyordu yazılımcınız mail atmış deyin. Hemen dönüş yaparlar. Ben bu şekilde çözdüm sorunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: chaviourknight

Smartyoutube yükleyin 😀

Alıntıları Göster
    yükledim ama sevemedim o programı
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Hocam mail at. Mailde bir arkadaşım da aynı problemi yaşıyordu yazılımcınız mail atmış deyin. Hemen dönüş yaparlar. Ben bu şekilde çözdüm sorunu.

Alıntıları Göster
    mail adresi nedir ? destek@awox.com.tr bu mudur
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaviourknight

Smartyoutube yükleyin 😀

Alıntıları Göster
    Eski YouTube silemedim ki smartyoutube'yi yükleyeyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kapisiz

Eski YouTube silemedim ki smartyoutube'yi yükleyeyim.

Alıntıları Göster
    eskiyi silmene gerek yok root atıyorsun sadece.bende ikiside var
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.