Şimdi Ara

AWOX 55 inç ANDORİD SMART TV 4K 140 EKRAN 1.999 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
5
Favori
14.474
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Anladığım kadarıyla adam rastgele gönderiyor. Kimi alıcı elime 5500rst geçti demiş, kimisi 5600str. Sipariş tarihleri birbirine yakın olmasına rağmen böyle yolladığına göre rastgele gönderim yapıyor olsa gerek.
    Boe ya da lg çok farkı yokki zaten
    adamlar huawei'ye amoled ekran yapıyorlar, Boe markası da piyasada iyi yer edinmiş kendine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• U5600STR kullanıyorum gerçekten fiyat performans ürünü LG panel awoxun aldığı boelerdan daha canlı ve kaliteli k5500rst almamanızı tavsiye ederim hem daha eksi aynı fiyat, bu üründe %4 indirim var kodla birleşmez sadece axess puan alabilirsiniz varsa avantajix vs falan. Geçen seferki %4 indirimde 2096 TLydi + 175 World ile aldım ben şimdi daha da uygun olmuş peşin para indirimi olması nedeniyle. Kurulumu ücretsiz sakın servislerine para vermeyin isteyebiliyorlar. PTT kargo ile geliyor malesef çok geç geliyor 1 haftada ulaştı bana.

https://www.youtube.com/watch?v=GAornbk69uw iki cihazın kıyas videosu kendiniz karar verirsiniz . iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rensjem -- 21 Ekim 2019; 17:54:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://www.gittigidiyor.com/televizyon/vestel-55ud8200_spp_78689?id=431929045#product-cargo-info

uzun süredir bu ürünle arasında gidip geliyorum. Bilgisi olanlar aradaki farka değer mi üstteki? Yoksa alıp geçeyim mi Awox'u?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thall

Kutusundan belli oluyor mu, STR yada RST olduğu?

Alırken satıcı da belirtebiliyor mu, gönderilen ürün STR diye?

Gelelim en can alıcı soruya..

Bu televizyonu almak için N11 11/11'i beklemek gerekir mi? 2250/225 kuponu alabildim tık hızından.. 2000/200 kupon da alabilsem 2149 olan fiyat 1950'ye iniyor şimdi, o zaman ne olur acaba?

Ne diyorsunuz?
    100 tl de bonus düşersen 1850 tl ye gelir n11
  • Super Ray kullanıcısına yanıt
    Samsung LG veya Philips olmayan cihazlardan beklentiniz çok olmasın birbirine denk cihazlar bence

• Şu cihaz da dts kodek olsa da alsak

• Bence iyi fiyat.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rensjem

Samsung LG veya Philips olmayan cihazlardan beklentiniz çok olmasın birbirine denk cihazlar bence
    Sharp????

• Indirim kodu ile alınır iyi fiyat bence

• Mark Selby kullanıcısına yanıt
    Daha önce test etme fırsatım olmadı belki iyidir ama vestel kesinlikle o kadar iyi değil :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Rensjem

Daha önce test etme fırsatım olmadı belki iyidir ama vestel kesinlikle o kadar iyi değil :))
    Sharp TV'lerin kralıdır hocam

• kesin iade tvleri ittiriyorlar :D

• Bu televizyonda ekran yansıtma varmı arkadaşlar
  • hayabusaaa H kullanıcısına yanıt
    Hocam benim android tv box da aynı sorunu yapıyor.tv ile alakası yoktur bence.androidle alakalıdır.

• N11 i mi beklesek bilemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: universty3

Hocam benim android tv box da aynı sorunu yapıyor.tv ile alakası yoktur bence.androidle alakalıdır.
    Fabrika ayarlarina dondursem duzelir mi acaba

• Bunu alın, yanına bir de xiaomi TV box alın. Müthiş. Ben 3 aydır kullanıyorum on numara.

• hayabusaaa H kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam.denemedim.

• Dün satıcıya mesaj atmıştım; U5600STR mi gönderiyorsunuz kesin olarak diye.. hala cevap vermedi. Demek ki rastgele göndermeye devam ediyor. Fiyat düne özel deniliyordu ama hala aynı fiyattan satışta. N11'i bekleyeceğim artık. Ben N11'den de TV katagorisinde bu tv'ye flash kuponsuz indirim yapabilieceğini düşünüyorum.

Tek handikap, n11 garanti bonus dışında kalan mesela ceptetep bonus, şekerbonus kartlara puan vermiyor değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.