Şimdi Ara

Avusturya'da tıp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Avusturya'da tıp okumayı düşünüyorum,Türkiye ile denkliği var mıdır ve fiyatı ne kadardır.(Viyana Tıp Üniversitesi düşünüyorum).

• Ve YGS ve LYS'DEN kaç puan almalıyım?
  • Burdaki üniversitlerden birinde tıp kazanman gerek

Ayrıca başlangıç seviyesi de olsa almanca bilmen lazım diye biliyorum oradaki üniversitelerin %90 ı istiyor.

Sayısal bölümleri avrupada okumak çok çok çok zordur.Orayı anadiliyle okuyanlar bile bırakabiliyo

Fiyatı 1500 euro dönemlik ama asıl para bu değil yaşam masrafı çok pahalı euroya vurunca aylık 800-1000 euroyu gözden çıkarman gerek(3500-4000 tl)

Onun yerine Türkiye'de özel üniversitede okumak daha mantıklıdır gibi geliyo bana
  • Peki hocam burda ozel universite kazanirsak girebilir miyiz?Yoksa devlet mi kazanmaliyiz?

(Hocam parayi pek dert etmiyorum cunku abim basta olmak uzere tum aile fertlerim orada).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtoday -- 8 Mart 2017; 10:6:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet özele de girsen gidebilirsin Türkiyede olması yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hundredeyes -- 8 Mart 2017; 16:41:6 >
  • Kazanmana gerek yok.Sadece Türkiyedeki en düşük tıp puanını alman gerek diye biliyorı.Bu bölümde bir denklik konusu vardı ona bakabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.