Şimdi Ara

**AVUSTRALYA'YA GİDİYORUM** KONU TAŞINMIŞTIR ''

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Burdaki konu adminler tarafından kapatılmıştı. Başka bir sayfada konuyu guncelliyorum. Sayfanın açıldığından haberim bile yok siz mesaj atınca fark ettim alttaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz. Teşekkürler....

https://forum.donanimhaber.com/m_120798006//tm.htm#120798006

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barbaroscakir -- 14 Aralık 2016; 0:45:52 >

• temellimi gidiyorsun tatil amaclimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem1907

temellimi gidiyorsun tatil amaclimi

Eğitim amaçlı gidiyorum hocam, uzun bir süre orada olacağım.
  • Üniversite eğitimimi ? Ve kaç para verdin ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Barbaroscakir kullanıcısına yanıt
    hayirlisi olsun en azindan yurt disi tecrubesi olur hangi bolum yas kac

• quote:

Orijinalden alıntı: reel1010

Üniversite eğitimimi ? Ve kaç para verdin ?

Dil eğitimine gidiyorum 10 ay 18bin tl Vize 1 yıl + yasal çalışma izni
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem1907

hayirlisi olsun en azindan yurt disi tecrubesi olur hangi bolum yas kac

Saolun, yaş 25 dil eğitimine gidiyorum hocam.
  • Zamanında benim çok boş olduğum bir zaman vardı bende çalışmaya gideyim mi diye düşünmüştüm boş boş oturmak yerine. 100 kişiyi falan alıyorlarmış öyle bir program varmış sanırım, neyse gitmeden önce orada yaşayan tanıdıklara bir soru sormuştum ondan vazgeçmiştim. Soru da internette görüyoruz işte evin havuzundan timsah çıkıyor, sokağın ortasında dev anakonda dev yarasa yutuyor gibi görüntüler var bunlar arada bir olan şeyler medya mı abartıyor yoksa sık olan şeyler mi diye. Sık olan şeyler eğer yüksek bir binada oturmuyorsan klozetten bile piton çıkıyor falan demişlerdi. Bundan sonra vazgeçtim Sizin de fikirlerinizi duymak isterim, araştırdınız mı acaba sonuçta belki onların yaşadığı yer ile alakalı bir durum olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2K -- 23 Eylül 2016; 12:10:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Zamanında benim çok boş olduğum bir zaman vardı bende çalışmaya gideyim mi diye düşünmüştüm boş boş oturmak yerine. 100 kişiyi falan alıyorlarmış öyle bir program varmış sanırım, neyse gitmeden önce orada yaşayan tanıdıklara bir soru sormuştum ondan vazgeçmiştim. Soru da internette görüyoruz işte evin havuzundan timsah çıkıyor, sokağın ortasında dev anakonda dev yarasa yutuyor gibi görüntüler var bunlar arada bir olan şeyler medya mı abartıyor yoksa sık olan şeyler mi diye. Sık olan şeyler eğer yüksek bir binada oturmuyorsan klozetten bile piton çıkıyor falan demişlerdi. Bundan sonra vazgeçtim Sizin de fikirlerinizi duymak isterim, araştırdınız mı acaba sonuçta belki onların yaşadığı yer ile alakalı bir durum olabilir.

Söylediğiniz program Work And Holiday 4 ay okuyorsun 8 ay ya oturuyorsun ya da çalışıyorsun. Toplam 1 yıl süren vizesi uzatılamayan program.. Para kazanmak istiyorsan bence mikemmell bir seçim. Anakonda icin vazgeçmezdim hocam.

Avustralya kıtasında deprem sel gibi doğal afetler olmaz. Gelişimini tamamlamış kıta olarak geçer. Bu yûzden bizim bildiğimiz böcek, örümcek, deniz anası... boyutları burdakilerden kat kat büyüktür. Wc den piton çıkma olayına bende takılmıyor değilim =D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barbaroscakir -- 23 Eylül 2016; 13:08:09 >

• Abone oldum hayirli olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: #mosoko

Abone oldum hayirli olsun

Saolun hocam,
  • quote:

Orijinalden alıntı: fat1h_arslan

Hocam biraz detaylı anlatır mısın bende bu tarz bir şey arıyorum. En uygunu nedir nasıl olur (ingilizce sorunum falan yok)

Merhaba hocam, en uygun program Avustralya - work and holiday dir 4 ay okursun 8 ay çalışırsın istersen oturursun.. Tam zamanlı çalışırsın para kazanırsın.
  • Ne demek, her zaman kapım açık hocam
  • Kardeşim youtube kanalının linkini verir misin takip edelim.
  • x_falcon_x X kullanıcısına yanıt
    Buyrun hocam,
    https://www.youtube.com/channel/UCW7x3_iag9hQG3pJzamWyzg

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.