Şimdi Ara

avukatlık için hangi üniversiteyi seçmeliyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar size bir sorum olacaktı ben avukatlık okumayı düşünüyorum benim okul harc ücretleri için yıllık 80.000 tl civarında bütçem var sizce hangi üniversiteyi seçmeliyim

• devlet üniversitesine git 80 bin cebine kalsın

• avukatlık değil hukuk.

Bilkent veya Koç dışında hangisine gidersen git aynı halt.

• Hukuk da özelde bilkent koç devlette galastasaray anlara istanbul gazi deü Marmara
  • istanbul ankara

• kanka sıralaman iyiyse devlete git bence para cebinde kalsın sonra kullanırsın kötüyse istanbul ticaretin hukuk bölümü bayağı iyi ve ucuz bak derim

• Merhaba, Ticaret'i ben de duydum gördüm ama sıralama olarak neyin önüne/arkasına yazsam karar veremedim. Yeditepe, Istanbul Aydın, Altınbaş ve Ticaret için hangi sıralama daha uygundur? 30 küsür bin Ticaret'e vermektense Yeditepe daha mantıklı değil mi?

Son soru: Altınbaş, Doğuş ve Yeni Yüzyıl gibi ünilerde burslu veya Yalova, Tekirdağ gibi devlet okullarında ücretsiz okumaktansa indirimli Yeditepe veya Ticaret'i önerir misiniz? (İstanbul'da ikamet etmekteyim ve ailemden yalnız kalmayı hedefliyorum. Burslu gelirse özel yurt düşünüyoruz ama indirimli gelmesi durumunda mecburen ev.)

Şimdiden teşekkürler  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.