Şimdi Ara

Avrupalı Erkeklerin Vücutlarında Neden Kıl Yok?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
3.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biz Türk Erkekleri maymun gibi kıllıyken adamlarda gram kıl yok neden ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Vücudunda kıl olmayan insan yoktur mutlaka alıyordur.

Almıyorsa tüy vardır ve tüyleri teniyle aynı renktedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avrupalı Erkeklerin Vücutlarında Neden Kıl Yok?
  • Sıcak iklimde yaşayanlar daha kıllı olur.

• İklimsel ayrıca çoğu sarışınin sarı tüyleri var, çok nadiren sarisinlar killi olur diğer türlü sarı tüyleri vardir pek belli olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurcankorkmaz -- 16 Mayıs 2017; 15:9:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Domuz eti yedikleri için öyle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gay misin?

• lafayette1979 L kullanıcısına yanıt
    Hayır ne kızlara ne erkekler karşı hiçbir şey hissetmiyom

• oymakus kullanıcısına yanıt
    Tayland bizden 10 kat daha sıcak ülke ama hepsi kılsız.

Tamamen genetik, atalarımızdan dolayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mark Valley -- 16 Mayıs 2017; 15:28:26 >
  • 3 türk fransaya gitmiştik bir sahile. güneşleniyoruz yanımıza 3-4 kişilik bir grup geldi dikkat ettik adamların bacağını bırakın baldır kısımlarında bile tek kıl yoktu. sahilin en kıllısı açık ara bizdik.bence genetikle veya evrimle alakalı bir durum.
  • Genetik.

• Valla sizi bilmemde ben maymundan geldigimizin kanitiyim.

Darwin filan bilmemne o kafatasini gostereceklerine benim vucudu gosterseler, hastir evrim gercekmis ya lan iste canli kaniti derlerdi...

Kilda keramet olsaydi dotte bitmezdi.

Ama killi erkek merhametli olur ve dogu avrupa ve asya hatunu killi erkek sever. O bakimdan sansiniz bol yolunuz acik olsun yigidolarim!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deniztns -- 16 Mayıs 2017; 15:42:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mark Valley

Tayland bizden 10 kat daha sıcak ülke ama hepsi kılsız.

Tamamen genetik, atalarımızdan dolayı

Dogrudur genetik de onemli faktor.

• Bazıları doğuştan şanslı oluyor işte zencilerde öyle tüy bile yok adamlarda. Araplar ve türklerde oluyo genelde bu kıl olayı bizimde şanssızlığımız ortadoğuda takılıp kalmak zaten
  • Lazer epilasyonu dusunuyorum sirf bu kil olayi yuzunden bacak ve kol haric aldirayim diyorum bacaklarida seyrettirebilirim belki ama cok para be abi. Bacak+kol kalsa diger yerler avuc ici gibi olsa yada %80 seyrelse kotu gozukurmu?

• Genetik.Bizim atalarımız kıllıymış onlarınki kılsız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ölüyen Yürüler -- 16 Mayıs 2017; 16:13:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhodo19

Lazer epilasyonu dusunuyorum sirf bu kil olayi yuzunden bacak ve kol haric aldirayim diyorum bacaklarida seyrettirebilirim belki ama cok para be abi. Bacak+kol kalsa diger yerler avuc ici gibi olsa yada %80 seyrelse kotu gozukurmu?

Boşver kılın önemi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniztns

Valla sizi bilmemde ben maymundan geldigimizin kanitiyim.

Darwin filan bilmemne o kafatasini gostereceklerine benim vucudu gosterseler, hastir evrim gercekmis ya lan iste canli kaniti derlerdi...

Kilda keramet olsaydi dotte bitmezdi.

Ama killi erkek merhametli olur ve dogu avrupa ve asya hatunu killi erkek sever. O bakimdan sansiniz bol yolunuz acik olsun yigidolarim!

MeYmunDan qeLmi0z ki..

• sarışın olduklarından kıllarıda sarı oluyor çoğunun, renkli olmayıncada göze batmıyor. kendimden biliyorum
  • Kıl rengi açık çünkü. Aslında onların sakalları ve kılları Türklerden çok daha gürdür ama renkleri açık olduğu için belli olmuyor diye biliyorum. Türkler yarı köse bir millettir. Yanlışım varsa düzeltebilirsiniz emin değilim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.