Şimdi Ara

Avrupa Ligi H Grubu 3. Maç | Lokomotiv Moscow - Beşiktaş | 22 Ekim 2015 | 20.00 (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
630
Cevap
0
Favori
8.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maç sonu yorumları bulamadım. Tivibu sporda mı yorumladılar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLL_yEAHH!

2 puan kaçtı be ben 1 puana sevinmiyom 2 puana üzülüyorum

Deplasmanda 1 puanda iyidir 0 puandan

İçerdeki maçda elimizden kaçırmayız diye düşünüyorum bu fırsatı

Razgradlımısın bu arada : ))

Samo Ludogorets
  • Golleri genelde Sosa çıkıp Oğuzhan ileri uca geçtikten sonra buluyoruz dikkatini çeken var mı?

Ve de asisti hep o yapıyor.

Satacaktık sene başı bu Sosa denen hergeleyi

Veli kardeşim dönsün de Oğuzhan ofansif oynasın daha güzel olacak inşallah.
  • Bugün 1 puanla dönüp şükür ediyor ve eviniyorsak Sosa'nın gevşekliğindendir yenilen goldeki amatör davranışı profosyonel olan şenol güneş tarafından direk cezalandırıldı. Gökhan Törenin sürekli topu ezip sonuca gitmek yerine çalıma giden tavrı ve takım oynuna zarar vermesi yine Şenol hoca tarafından direk cezalandırıldı.

Şayet haklarını yememek gerekir ki takım çok güzel oynadı şahsen ben çok beğendim dinamik ayağa ve hızlı bir oyunla iyi işler yapmaya çalıştık. L.Moskova toplasan 10 dk etkili oyun sergileyebildi dünün özeti UEFA için umut var inanç şart !
  • Daha bunu kaç defa tekrar edeceğim bilmiyorum!

1- Sahada aynı anda Gökhan ve Q17 asla olmamalı!
    2- Gomez'in her defasına rakip defans arasına kaçmasına rağmen asla top atılmaması!
    3- Kanatlardaki oyuncularımızın sürekli yer değiştirmesi ve daima içeri katetmeleri!

Artık anladığım kadarıyla bu Şenol hocanın net bir şekilde istediği oyun şekli yoksa kanatta Gökhan'ın olması gerektiği yerde sürekli İsmail, Q17'nin olması gerektiği yerde de sürekli Beck olmaz. Bu akşam kanatta bu ikisi mi oynadı yoksa oynaması gerekenler mi anlayamadım gitti!

Gomez'i ara paslar ile beslemedikçe ve adam gibi orta açmadıkça zavallı adam anca kendi başına bir şeyler yaparsa yapıyor. Ona da helal olsun vallahi!

• Gökhan Töre yerine artık Kerim Frei'ya şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Gökhan çok fazla top eziyor, ayrıca çokta bencil. Biraz dinlendirilmesi gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exnuc

Daha bunu kaç defa tekrar edeceğim bilmiyorum!

1- Sahada aynı anda Gökhan ve Q17 asla olmamalı!
    2- Gomez'in her defasına rakip defans arasına kaçmasına rağmen asla top atılmaması!
    3- Kanatlardaki oyuncularımızın sürekli yer değiştirmesi ve daima içeri katetmeleri!

Artık anladığım kadarıyla bu Şenol hocanın net bir şekilde istediği oyun şekli yoksa kanatta Gökhan'ın olması gerektiği yerde sürekli İsmail, Q17'nin olması gerektiği yerde de sürekli Beck olmaz. Bu akşam kanatta bu ikisi mi oynadı yoksa oynaması gerekenler mi anlayamadım gitti!

Gomez'i ara paslar ile beslemedikçe ve adam gibi orta açmadıkça zavallı adam anca kendi başına bir şeyler yaparsa yapıyor. Ona da helal olsun vallahi!

Gomez sürekli Bayern'deki oyunun aynısı diye boşa mı diyor? Bayern'de Robben ve Ribery kanatta mı duruyordu yoksa yer değiştirip içe mi kat ediyorlardı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çerez gibi takımı yenemediler. bir gsli olarak buna üzüldüm. gerçekten rahat bir takımdı. ilk 10dakikayı izlediğimde 2-0 biter tahmin etmiştim. beşiktaş oynamadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadistica

çerez gibi takımı yenemediler. bir gsli olarak buna üzüldüm. gerçekten rahat bir takımdı. ilk 10dakikayı izlediğimde 2-0 biter tahmin etmiştim. beşiktaş oynamadı.

Lokomotiv ve Sporting'in liglerinde ŞL gruplarında ilk sırada yer alan Zenit ve Benfica'dan 5 puan üstte olduğunu biri arkadaşa söylesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ulvi-

Moskoflar harcar bjk yi. Ama bir supriz neden olmasin

daha oglen beşiktaşıma başarılar diye konu açmıştın ne ara mocow lar alır oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeFfAh-1903

quote:

Samo Ludogorets

davai ti si Deliormans :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

Orijinalden alıntı: SeFfAh-1903

quote:

Samo Ludogorets

davai ti si Deliormans :)

ooooooooooo

Dobre dobreee ludorie oleeeeeee

Kaksi brad ( :
  • Gökhan Töre oyundan alındıktan sonra direkt soyunma odasına mı gitti?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

quote:

Orijinalden alıntı: asasdas

Gökhan Töre oyundan alındıktan sonra direkt soyunma odasına mı gitti?

Aynen öyle oldu. Niye acaba

Moskova havası çarpar hastalanmasın diyedir belki

• Oğuzhan 10 top kazanmış 2-3 tane kritik topu aklımda.
    Gökhanda iyice laubali olmaya başladı sosa öyle değil iyi oynamıyor ama laubali değil. Gerekirse kesiceksin adammı yok sanki katkısı olmayan adam yerine başka katkısı olmayan adamıda koyabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

quote:

Orijinalden alıntı: LGBT

10 kişilik takımı yenemeyen beşiktaş

Eskiden sürekli bu tür provokatif yorumlar yapanlar bölümden uzaklaştırılırdı. Kurallar değişti mi?

• beck ile atiba her maç %90 isabetli pas ortalaması ile bazı maçlar en fazla 2-3 tane pas hatası yapan oyuncular bence bizim takımı özel kılanda bu ama onların aksine sosa-töre inanılmaz top kaybediyor.Olcay ne kadar yeteneksizde olsa bu sistemin oyuncusu bence.Beck'e laf atanlar maçı kafede izlerkende rastlıyorum deli misiniz uzun zamandır belkide beşiktaşın uzun yıllar görebileceği en iyi bek.Aslında ortalarırnda sorun yok ceza sahası içine giren adam yok gomez bile çoğu zaman içerde olmuvor.Takıma veli dönünce orta sahada top alamayacak hiç bir takım bizden tiki taka golü bekliyorum hatta Gomezi çok beğeniyorum abi nasıl gol attı öyle adamın hası
  • Beck, Atiba, oğuzhan ve rodolfo iyi diğerleri başlattı. Töre de form dusuklugu var İsmail adam kaçırıyor duracağı yeri bilmiyor. Ersan saatli bomba

• quote:

Orijinalden alıntı: sadistica

çerez gibi takımı yenemediler. bir gsli olarak buna üzüldüm. gerçekten rahat bir takımdı. ilk 10dakikayı izlediğimde 2-0 biter tahmin etmiştim. beşiktaş oynamadı.

Çerez mi ? Abi Gs lilerin hepsi neden böyle ya! Sizde Astana'yı Barça seviyesinde bir takım olduğu için yenemediniz zaten :)

Çoğu Gs linin yorumunu okuduktan sonra size de bir gülme geliyor mu ? Ben nedense çoğunu komik buluyorum.
  • Cenk Tosun son zamanlarda trip yapmaya başladı, Gomez'in attığı golden sonra sinirlenmiş, sinirlenme sebebi tam oyuna girecekken Gomez'in gol atması. Şenol hoca açıklamasında Cenk'i de kırmak istemedim, dışarıda kalırsa iç dünyasında sıkıntılar yaşayabiliyor diye bi açıklama yaptı. Cenk hiç kusura bakmasın, yedek kalması gerekiyorsa kalacaktır, kendini Mario Gomez'le kıyaslayacak kadar tecrübeli değil.

Belki de sırf onun gönlü olsun diye dünkü maçı kazanacağımız halde berabere bitirdik. Cenk'in performansı iyi olabilir ama sıkıntı da Gomez'de değil, maç boyunca Q7, Gökhan, Sosa, Oğuzhan, Beck hiç biri Gomez'i besleyemedi, pas alamayan bir santrafor nasıl gol atsın, buna rağmen o kalabalıkta çalımını atıp ustalık işi gerektiren nefis bir gol attı. Normalde kanat oyuncularının ve orta saha oyuncularının Gomez'i beslemesi gerekiyor ama tam tersi Gomez bu adamları besledi.

Q7 bir iyi bir kötü, bazen krtik maçlarda bir gol atıyor faydalı oluyor ama önemli olan gol bölgelerini iyi beslemesi lazım, adam gibi bir orta açamıyor, aynı şekilde Gökhan da öyle.

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.