Şimdi Ara

Avrupa Ligi 5. Grup Maçımız | Asteras Tripolis - Beşiktaş | 27.11.2014 (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
618
Cevap
2
Favori
9.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beşiktaş iyi oynadı ilk yarı ama ikinci yarı bilic vitesi boşa koydu. Kim bilir 1-2 gol daha da atabilirdi beşiktaş.

Bence beşiktaş çok iyi bu sene ama kötü yönleride var. Çok top kaptırdı bu maç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Avrupa Ligi 5. Grup Maçımız | Asteras Tripolis - Beşiktaş | 27.11.2014

• quote:

Orijinalden alıntı: 3D'ne BANDIM

quote:

Orijinalden alıntı: ByKöpekBalıgı

quote:

Orijinalden alıntı: furkovic

quote:

Orijinalden alıntı: reguse

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kartal0001903

quote:

Orijinalden alıntı: Ayberk.

quote:

Siz uefayı filan alamazsınız üzgünüm gikret orman çıkmış diyor uefayı alacaz filan şu takım yunan liginin gençlerbirliği ayarında bir takım 3 haftadır maç yapmıyolar .. Bunun daha everonu wolsburgu psv si var bu takımları üzgünüm ama şu oyunla eleyemezsiniz ... Bugun şu skorun sorumlularından biriside gökhan töre ilk yarı bencillik yapmasa 4-0 bitecekti

Dostum neden özellikle 4-0 diye düşündün?

[alışkanlık abisi

He tamam ligde 3-4 maç kazandınız diye uefayıda aldınız şampiyonda sizsiniz türkiye kupasıda sizin .. Üzgünüm ama lafla peynir gemisi yürümez... (Fikret ormanın 3 kupa alacağız açıklaması ) Daha yunanistan gibi yoksul bir ülkenin tarihinde ilkkez avrupa kupalarına gitmiş bir takımını yenemediniz ne kendş sahanızda ne deplamanda .. Bu kupada karşınıza wolsburg sevilla everton ve şlden gelecek 8 takım var bunlar çıkacak eleyebilecekmisiniz ? Galatasaray ve Fenerbahçe dışında avrupada başarı sağlayacak klubumuz yok ..
     Avrupa Ligi 5. Grup Maçımız | Asteras Tripolis - Beşiktaş | 27.11.2014

Her takım şanssızlık yaşar, biz sizin gibi karamsar düşünmüyoruz. Uefa Avrupa Ligi'nin favorisi olarak gösterilen Tottenham'a kök söktüren de bu Beşiktaş'tı, size 4 atan ve diğer bir maçta da 4 yediğiniz Dortmund'u 2-0 yenen Arsenal ile de dişe diş oynayan da...

Sen beşiktaşın çok iyi oynadığını filan sanıyorsun herhalde yıllardan beri kötü oynuyorsunuz ki bu normal oyun bile size çok iyiymiş gibi geliyor .. Tottenhama kök söktürmüşler , git bak bakalım totenham kimle oynadı o maçta full yedeklerle adamlar uefayı umursamıyor premier ligde 3. olmak uefa kupasından daha prestijli.. Arsenalde aynı şekilde ilk maç yedeklerle çıktı ve yazın oynana bir maçtı.... ikinci maçta size kök söktürdüler... Fenerbahçe maçında gördük beşiktaşı...

Yav he he kök söktürmüş...

Arsenalin elinden 2 tane kupa almış takımız.

Yıl 2000... AKP'nin bile dutluk olduğu anlar. Hala daha Arsenal'den iki kupa alan takımız diye övünüyorsunuz.

• 5 Maçta 15 gol yeyip uefadan elenen takımın destekçisi burada gelip başka takımı eleştirip kötü yorum yapınca komik oluyor beyler. Bence çok ötmeyin, yarası olan gocunur.
  • Bu takıma ne kaleci ne sağ bek nede başka bir şey lazım adam akıllı stoper getirin.

Ne bu abi bebe gibi bizim stoperler? hele Ersan 89 dk iyi oynar 2 dkda yedirir golü..Adam gibi güven veren tecrübeli biri şart oraya.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Siz uefayı filan alamazsınız üzgünüm gikret orman çıkmış diyor uefayı alacaz filan şu takım yunan liginin gençlerbirliği ayarında bir takım 3 haftadır maç yapmıyolar .. Bunun daha everonu wolsburgu psv si var bu takımları üzgünüm ama şu oyunla eleyemezsiniz ... Bugun şu skorun sorumlularından biriside gökhan töre ilk yarı bencillik yapmasa 4-0 bitecekti

[alışkanlık abisi

He tamam ligde 3-4 maç kazandınız diye uefayıda aldınız şampiyonda sizsiniz türkiye kupasıda sizin .. Üzgünüm ama lafla peynir gemisi yürümez... (Fikret ormanın 3 kupa alacağız açıklaması ) Daha yunanistan gibi yoksul bir ülkenin tarihinde ilkkez avrupa kupalarına gitmiş bir takımını yenemediniz ne kendş sahanızda ne deplamanda .. Bu kupada karşınıza wolsburg sevilla everton ve şlden gelecek 8 takım var bunlar çıkacak eleyebilecekmisiniz ? Galatasaray ve Fenerbahçe dışında avrupada başarı sağlayacak klubumuz yok ..

Her takım şanssızlık yaşar, biz sizin gibi karamsar düşünmüyoruz. Uefa Avrupa Ligi'nin favorisi olarak gösterilen Tottenham'a kök söktüren de bu Beşiktaş'tı, size 4 atan ve diğer bir maçta da 4 yediğiniz Dortmund'u 2-0 yenen Arsenal ile de dişe diş oynayan da...

Sen beşiktaşın çok iyi oynadığını filan sanıyorsun herhalde yıllardan beri kötü oynuyorsunuz ki bu normal oyun bile size çok iyiymiş gibi geliyor .. Tottenhama kök söktürmüşler , git bak bakalım totenham kimle oynadı o maçta full yedeklerle adamlar uefayı umursamıyor premier ligde 3. olmak uefa kupasından daha prestijli.. Arsenalde aynı şekilde ilk maç yedeklerle çıktı ve yazın oynana bir maçtı.... ikinci maçta size kök söktürdüler... Fenerbahçe maçında gördük beşiktaşı...

Ya ben şunu anlamıyorum. Tamam madem yenildiniz kötüsünüz eyvallah ama bu yenilgiyi hazmedip hesabını sormak varken gelip burada ona buna laf atıyorsunuz. Yarışta ikinci oldun diye 1.yi mi suçlarsın sen

• quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

quote:

Orijinalden alıntı: Taner1903BJK

Beşiktaş Taraftarları, deplasmana gittiği ülkede grev var diye, greve katıldı. :))

Halkın takımı <3 !!!!

nerede haksızlıga karşı bir isyan varsa orada mutlaka BEŞİKTAŞ atkısı açan birileri olacaktır.

• 2-2 deplasman karsı beraberlik puanı gayet iyi bence.
    -galatasaraylıyım
  • Katılıyorum. Kerim, Oğuzhan bu sahada ne yapabilir. Olcay oynamadı doğru dürüst. Orta sahaya Necip'i sokup işi bitirecekti. Ama golü yemeyi bekledik yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ganjamastic

5 Maçta 15 gol yeyip uefadan elenen takımın destekçisi burada gelip başka takımı eleştirip kötü yorum yapınca komik oluyor beyler. Bence çok ötmeyin, yarası olan gocunur.

İnan ETRAFIMDAKİ çevremdeki ailemdeki gördüğüm bütün GALATASARAYLILAR

Keşke gs değilde bjk gitseydi bu sene ŞL'ye diyorlar..

+ BJK bu sene bu futbolla şampiyon olmazsa türk futbolu bitmiş demektir..
  • Benim anlamadigim nokta neden 2 fark olunca takım duruyor? Oyna aynen at 3'u sonra ne yaparsan yap. 2 fark kadar sakat bir skor yok, 1 fark gotur daha iyi, basimiza ne geliyorsa 2 farktan sonra durmamiz yüzünden geliyor. Hem de böyle ülke puani icin çok önemli olan ve direk rakibin olan bir ülkenin takimina karsi bu yapilan kabul edilebilir birsey degil.

• FiFAMaster10 kullanıcısına yanıt
    Hocam Avrupa kupası ile Şampiyonlar ligi tamamen farklı. Arada dünya kadar kalite farkı var. Ha şu bir gerçek ciddi manada kötü top oynuyorsunuz. Kadro kalitesi olarak Trabzon'u da sayıyorum en kötü biziz. Ama koşup mücadele ediyorlar. Demba Ba diye bir de golcü aldık adam atıyor.

Gruptaki tek ciddi takım Tottenham. İlk maç ta değişik bir kadro ile çıktılar, dünya pozisyona girdik 1 puan alabildik. Şimdi iç saha maçında her şey ortaya çıkacak. Turdan sonra karşılaşacağımız takımlar bir gömlek üstün olacak. O zaman göreceğiz. Ve de bu futbol ile şampiyon olamazsa demişsin. Biz 2 senedir derbi almadık daha. Bu sene de ilk derbi gerek dış etkenler gerek hakemler yine mağlubiyet. Bu tarz konuşmak için henüz erken.

Futbol takımı oyunu, bizimkiler bunu başarıyor. Koşup savaşıp mücadele ediyorlar. Karşımıza ciddi bir rakip çıktığı vakit merak ediyorum ben ne olacak.

• gruptan 1. yada 2. çıkmanın farkı var mı ?
    Üst turda çapraz eşleşmemi yapılıyor?
  • Bir Febnerbahçeli olarak Beşiktaşın Avrupadaki başarısını kutluyorum
  • Son dakikalar...elektroşok...

• neden takımlarımız grup birinciliği veya ikinciliği için işini son maça bırakır?? bize bu heyecanı neden her seferinde yaşatmak istiyorlar? buna milli takım dahil. Kalbi olan insanları hiç mi düşünmezler :p
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Hocam Avrupa kupası ile Şampiyonlar ligi tamamen farklı. Arada dünya kadar kalite farkı var. Ha şu bir gerçek ciddi manada kötü top oynuyorsunuz. Kadro kalitesi olarak Trabzon'u da sayıyorum en kötü biziz. Ama koşup mücadele ediyorlar. Demba Ba diye bir de golcü aldık adam atıyor.

Gruptaki tek ciddi takım Tottenham. İlk maç ta değişik bir kadro ile çıktılar, dünya pozisyona girdik 1 puan alabildik. Şimdi iç saha maçında her şey ortaya çıkacak. Turdan sonra karşılaşacağımız takımlar bir gömlek üstün olacak. O zaman göreceğiz. Ve de bu futbol ile şampiyon olamazsa demişsin. Biz 2 senedir derbi almadık daha. Bu sene de ilk derbi gerek dış etkenler gerek hakemler yine mağlubiyet. Bu tarz konuşmak için henüz erken.

Futbol takımı oyunu, bizimkiler bunu başarıyor. Koşup savaşıp mücadele ediyorlar. Karşımıza ciddi bir rakip çıktığı vakit merak ediyorum ben ne olacak.

Beşiktaş koşup savaşıyor zaten fubolu güzel yapan takımı başarılı yapanda bu gs'de bu yok..

Ben bu sene sadece bjk maçlarından zevk alıorum ve sadece bjk'yi izliyorum.

Aldıkları her kuruş helal olsun.

• aldığı maçı berabere bıraktı ya
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

[alışkanlık abisi

Olsun sizin Uefa kupanız var

• her şey iyi güzelde gol yeme sorununa çare bulmak lazım
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.