Şimdi Ara

Avrupa Ligi 5. Grup Maçımız | Asteras Tripolis - Beşiktaş | 27.11.2014

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
618
Cevap
2
Favori
9.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Avrupa Ligi 5. Grup Maçımız | Asteras Tripolis - Beşiktaş | 27.11.2014

• 1-3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada zor kurtuldular orada dağıtırız Allah'ın izniyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zamanlama Manidar

Burada zor kurtuldular orada dağıtırız Allah'ın izniyle

Bu konuyu kapatsinlar sen konu ac kardesim

• quote:

Orijinalden alıntı: MinH

quote:

Orijinalden alıntı: Zamanlama Manidar

Burada zor kurtuldular orada dağıtırız Allah'ın izniyle

Bu konuyu kapatsinlar sen konu ac kardesim

Avrupa da Nike açsın konuları. Lige bakıyorum ben
  • Maçı Star Tv veriyor
  • Siyah-beyazlı takımda sakatlıkları devam eden Tolga, Sivok ve Uğur kafilede yer alamayacaklar. Tedavisi tamamlanan İsmail Köybaşı 18 kişilik maç kadrosuna dahil edilecek.

Teknik direktör Slaven Bilic, Asteras maçını ilk 11'ini belirlemeye başladı. Siyah beyazlı takımın son oynadığı Kasımpaşa maçında cezası nedeniyle forma giyemeyen Franco, yeniden ilk 11'deki yerini alacak. Kerim Frei'in maça yedek kulübesinde başlaması tahmin edilirken, Demba Ba'nın arkasındaki üçlü hücum hattının Olcay-Sosa-Gökhan'dan oluşması bekleniyor.

Tolga'nın yokluğunda Siyah-beyazlı takımın kalesini yine cenk gönen koruyacak.
  • İLK 11

Avrupa Ligi 5. Grup Maçımız | Asteras Tripolis - Beşiktaş | 27.11.2014
  • zor maç..
  • Pektemek- Cenk T.
    Olcay- Sosa-Atiba-Gökhan
    İsmail- Ersan-Pedro-Serdar

İçimden böyle geçiyor ama alakasız olur muhtemelen
  • İnşallah galibiyetle döneceğiz.
  • Fenerbahçeli olarak bugün hem Trabzon'a hemde Beşiktaş'a gönülden başarılar.batmakta olan ülke puanını sizlerin arttıracağını umuyoruz.inşAllah güzel sonuçlar alırsınız.Demba'ba ve Cardozoyla coşacağız bu akşam inşAllah.
  • 1 baba, 1 olcay diyorum. hadi bakalım.
  • Ülke futbolunun rezil, kepaze olduğu günlerde Beşiktaş ve Trabzonspor'dan gelecek iyi sonuçlarla birazda olsa teselli, mutlu olacağız umarım.

Vurduğunuz gol olsun Kara Kartal'lar!
  • Aynı futbol devam ederse ve şanslı olursak ben bi çeyrek final ya da yarı final göreceğimizi düşünüyorum. İnşallah..
  • partizan deplasmanı gibi işi bitirip 2.yarı önemli futbolcularımızı çıkarmamız lazım özellikle demba ba ve atiba
    atiba sezon başından beri ilk arsenal maçı hariç bütün maçlarda 90 dakika oynadı
  • demba ba oynamıyormu
  • İlk yarıda gol buluruz da inşallah ba'nın 90 dakika oynamasına gerek kalmaz. Lig maçlarıda çok önemli sonuçta.
  • Aksam isteyim :((((

• Çok rahat kazanacağımızı düşünüyorum ilk maçta 2.golü bulamadık ve her zaman ki gibi olmazsa olmazımız olan son gollerden birini yedik şanssızdık . Bu maçta ilk yarıdan fişi çekeceğiz İnşAllah .
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.