Şimdi Ara

Avrupa Ligi 3. Grup Maçı | Partizan Belgrade - Beşiktaş | 23.10.2014 (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
783
Cevap
3
Favori
15.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi hoş beşiktaş güzel kazandı galatasaray da dağıldı da biri 2 sene önce şampiyonlar ligi finalisti şampiyonlar liginin en güçlü takımlarından almanya ikincisi, diğeri de partizan, beşiktaş biraz daha iyi durumda olabilir ama şampiyonlar ligi üst seviyesindeki her takım bizimkileri dağıtır
  • Abartmakta üstümüze yok. Partizan'ı yendik diye Dortmund ve Partizan'ı kıyaslamak nedir ya. Kendinize gelin. böyle sıradan zaferlerle sarhoş olmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaSaTuRa.

iyi hoş beşiktaş güzel kazandı galatasaray da dağıldı da biri 2 sene önce şampiyonlar ligi finalisti şampiyonlar liginin en güçlü takımlarından almanya ikincisi, diğeri de partizan, beşiktaş biraz daha iyi durumda olabilir ama şampiyonlar ligi üst seviyesindeki her takım bizimkileri dağıtır

Bir zahmet Beşiktaş - Arsenal ve Beşiktaş - Tothenam maçlarını izleyin.
    Galatasaray'ı kevgire çeviren Arsenal'i Beşiktaş elinden kaçırdı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

BEŞİKTAŞ şampiyonlar liginde olmalıydı. son 2 senedir şampiyonlar ligine yolladığımız takım 6-1 ve 4:0 lık yenilgiler alıyor kendi sahasında.

Galatasaraylıyım ve bjkyı tebrık ederım ıyı top oynuyorlar helal. Ama su adamın yaptıgı gıbı terbıyesızlıklerı gorunce delırıyorum. 3 senedır bızım sayemızde sampıyonlar lıgı ızleyen adam daha bu sene ıkıncı kupada sacma bır takımı yendı dıye neler soyluyor. Bızım 6-1 4-0 yenıldıgımız macları hatırlar. Manchesterı realı juventusu yendıgımız deplasmanda juventus ve manchesterla dıse dıs oynadıgımız macları hatırlamaz. 2 senedır tek bız temsıl edıyoruz farkında degıl adam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: Coldwalker

az biraz futboldan anlıyorsam beşiktaş bu akşam fark yer,en iyi ihtimalle iki farklı yenilir.

evet ..

@coldwalker sen bi daha buradaki konulara uğrama baksana futboldan anladiğin yok

Partizan 0 - 4 Beşiktaş fark atan biz olduk

• quote:

Orijinalden alıntı: konuşantahta

quote:

Orijinalden alıntı: PedroFranco

ben maçı farklı yenileceğimizi düşünüyorum

Partizanliysan hislerin normal

Bir arkadas daha vardi fark yeriz diyen. o nerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonuç olarak bir galibiyet ben de çok fazla abartılmaması taraftarıyım ama partizan kendi liginde 8 de 8 yapmış, sırbistanın lokomotif takımıdır. avrupada her takımın çekineceği bir deplasmandır. tottenham gol atamadı mesela partizana orda. çok büyütmemek lazım ama partizan kim ne var bunda bu kadar abartacak da dememek lazım. galatasarayın şu anki durumuyla ilgili de yorum yapmaya gerek yok ortada zaten herşey. avrupada türk futbolu denince akla hala galatasaray geliyor. bu durum bir iki maçlık veya bir iki sezonluk başarıyla değişecek bir durum değil. aynı şekilde devam etmeliyiz yolumuza. kendi başarımızı onların başarısızlığıyla yüceltmeye çalışmak doğru değil.
  • helal olsun beşiktaşımıza... taşı gediğin oturtturdu

• Adamlardaki rahatlığa bak. (Olcay Şahan'dan muhabirlik içerir)
  • son 20 dakika pası bırakıp keşke gol aramaya devam etdeydik suan çok daha farklı sonuçlar olabilirdi.Keşke gökhan 90 dakikayı rahatça çıkarsa demba ba formunu yakalasa tottenham 5 atmış üzdü beni Asteras 89da atmasa 5-0 ..
  • Günlük başarılara takılmayın. Sezon sonu bi bakalım. Kaç derbi kazandın ? 3 kulvardan hangi kupaları aldın ? Gol kralı senden mi ? Asist kralı senden mi ? AL grubu geç elen, ligi 3. bitir, TK nı alama, derbi alama. Onun için erken havaya giren üzülür, hüsrana uğrar, mahçup olur. Kazanılmış elde tutulur bir başarı yok. Büyük takım büyük maç alır, derbi alır, kupa alır. Arsenal ve Totthenam'ı yenebildin mi ? Yok
    Devre sonuna kadar içerde bütün derbileri ve Totthenam'ı yenersen başarı budur. Küçük ve günlük düşünmeyin, yaşamayın.
  • kardeşim harbi anlıyormuşsun. bu ne futbol bilgisi. Fatih Terim misin bee :Dd
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Raider

quote:

Orijinalden alıntı: Ratumix

quote:

Orijinalden alıntı: PedroFranco

/>

Veli'mi Sneider mi? diyip ortalığı karıştırasım var :D :D :D

yav bu veliden sürekli şikayet eden bunu niye oynatıyor diyen sizler değilmisiniz hani saç baş yoldurtuyordu.. adam bi gol attı altın çocuk mu oldu yani :D bi de sneijder ile karşılaştırıyorsun. gs deki tek iyi oyuncu o zaten ama o da mevkisinde tr liginin en iyisi..

espriydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: KaSaTuRa.

iyi hoş beşiktaş güzel kazandı galatasaray da dağıldı da biri 2 sene önce şampiyonlar ligi finalisti şampiyonlar liginin en güçlü takımlarından almanya ikincisi, diğeri de partizan, beşiktaş biraz daha iyi durumda olabilir ama şampiyonlar ligi üst seviyesindeki her takım bizimkileri dağıtır

Besiktasi dagitamazlar turkiyede hakemler yuzunden yillardir eziliyor besiktas avrupada her sey yapabilcek seviyede bkz.arsenal . tothenam bunlarin ikisinide yenebilirdik arsenal bala yendi 1-0 ayrica takim genc yillarca sampiyon olacak insallah besiktasimiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala_

Abartmakta üstümüze yok. Partizan'ı yendik diye Dortmund ve Partizan'ı kıyaslamak nedir ya. Kendinize gelin. böyle sıradan zaferlerle sarhoş olmayın.

Önemli olan ne karşıdaki takım ne de attığımız gollerdir . Ortadaki organizasyon ve gollerin kalitesi Türkiyedeki bütün takımlara taş çıkartacak cinstendi . Özellikle futbolcuların anlaşması var ki ; artık bu takım bozulursa kolay kolay toparlayamaz . Çünkü adeta bir aile havası esiyor takım içinde . Bu da senin insiyatifine göre takdir edilesi bir şeydi , ha ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dependet
    Önemli olan ne karşıdaki takım ne de attığımız gollerdir . Ortadaki organizasyon ve gollerin kalitesi Türkiyedeki bütün takımlara taş çıkartacak cinstendi . Özellikle futbolcuların anlaşması var ki ; artık bu takım bozulursa kolay kolay toparlayamaz . Çünkü adeta bir aile havası esiyor takım içinde . Bu da senin insiyatifine göre takdir edilesi bir şeydi , ha ?

Takdir etmeyin mi dedim ? ha ? edilesi br şeydi ha derken? bi ara takdir edilesiydi de sonradan mı takdir edilemeyesi oldu ha ?

Büyütmeyin dedim. Yendiğin Partizan'ın UEFA sıralamasındaki yeri ne? Senin yerin ne ? Beşiktaş 66.sırada Partizan 124.sırada. Burada büyütülecek ne var ?
    Klasik hastalığımız.. Açılan konulara bak anlarsın. Yok Uefa Şampiyonu Beşiktaş, yok Şampiyon Beşiktaş..Geçen her iki senede de ilk 4 hafta 4 galibiyet alıp sonradan tepe taklak olan da biziz. Bu sene her zamankinden daha iyi olduğumuz bir gerçek ama başarı, sürdürülebilir olursa başarıdır. Bugün Partizan'a 4 attık velev ki Fenerbahçe'den 3 gol yedik. Ne olacak o zaman? Sonra takım liderliği kaybetse ?

Demem odur ki konuşmak için çok erken. Sevineceğiz tabii ki de abartmaycağız. Benim için ha Karabükspor'a böyle şık goller atmışsın ha Partizan'a önemi yok. Bu golleri FB,GS,Tottenham veya UEFA Çeyrek finalinde bilmemkime atarsak sevinirim.

Baz aldığınız takıma bakın yahu.Partizan..sonra vizyon nerede diye kavga eder millet burada.

• Dostum, bir galatasaraylı olarak hiçbir maçını izlemek istemiyorum gs'ın. Borissa dortmund zor bir takım anladım ama galatasarayda 1 tane adam varmıydı sağ derinlikten düzgün orta açabilen çalımı attıktan sonra pası verebilen? Açılan atakların %90'ı bitirilemedi. Ya top kaybı ya da aut. Diyecek bir şeyim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coldwalker

az biraz futboldan anlıyorsam beşiktaş bu akşam fark yer,en iyi ihtimalle iki farklı yenilir.

kapak böle bişey olsa gerek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zifiri34

Bir Aziz Yıldırım'a bakıyorum bir Fikret Orman'a
    Bir İsmail Kartal'a bakıyorum bir Biliç'e
    Bir Kuyt'a bakıyorum bir Gökhan Töre'ye
    Bir Emenike'ye bakıyorum bir Ba'ya

Sonra diyorum ki adamlar hak ediyor birader.

herşey tamamda kuyt daha ne yapsın
  • Beşiktaş bu sene final oynar kimsenin ağzı açık kalmasın yani öyle birşey olursa,trabzon ve galatasarayımdan umudum yok ama beşiktaş iş yapar bu sene en kötü yarı finale kadar gelirler bu futbolla tebrik ediyorum beşiktaşlı arkadaşları
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.