Şimdi Ara

Avrupa Ligi 3. Grup Maçı | Partizan Belgrade - Beşiktaş | 23.10.2014 (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
783
Cevap
3
Favori
15.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galatasaraylıyım ama slaven blic İ cok beğeniyorum bjk çok iyi teknik direktör buldu. Kesinlikle uzun vadeli calışmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coldwalker

az biraz futboldan anlıyorsam beşiktaş bu akşam fark yer,en iyi ihtimalle iki farklı yenilir.

Cibili cibili şak şak şak aniiyaaaa

• Kane ne gol yemiş lan oyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Arkadaşlar şimdi grupdan birinci veya ikinci çıkmanım bir farkı var mı

sıralamana göre torbaya alınıyorsun cl den düşenler ve 2. ler bir torbaya birinciler bir torbaya konuluyor yalnız cl de juve gibi sürpriz bir düşüş olursa 1. olmak bazen kötü olabiliyor
  • Helal olsun her iki ligde lideriz
    #GURURLAN

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç gündür moralim bozuktu keyfim yoktu bu gece kartalım sayesinde keyfim yerine geldi inş hep böyle sevindirir bizi

• Tebrikler arkadaşlar. Gollerde ciddi manada mutlu oldum. Ülke puanı adına kritik bir galibiyetti. Beşiktaş son yıllarda ilk defa bu kadar etkili oynuyor...
  • gurur point received
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

Turkiye'de de Avrupa'da da lideriz.

Kuzen şiir gibi oynuyoruz tesadüf değil.
  • Inanilmaz mutluyum seriye baglayalim ligi avrupayi paket edelim.
  • partizan basit takımdı ama iyi oyundu. ben tottenhamdaki maçtaki beşiktaşı ayakta alkışladım.
  • GS maçı sonrası ÜLKE puanı için trabzondan sonra iyi oldu :) eee ne diyoruzz DİSCO DİSCO PARTİZANİİ!!! :D
  • işte böyle tebrik ederiz arkadaşlar
  • Tebrikler GS maçını izlemedim fanatik bir gs taraftarı olmama rağmen ama bjk maçlarını izliyorum .

BJKli taraftarlara birşey soracağım bu Oğuzhanın maçta bi vurdumduymazlığı "amaan banane " gibi bir oyunumu vardı bana mı öyle geldi ?
  • beşiktaşı tebrik ediyorum.güzel bir galibiyet.takım olmuşlar.

enteresan bişeyde ilk 11 de türkiyede yetişmiş sadece tolga ve zorunluluktan oynayan necip vardı.2 yerli ile oynadı aslında beşiktaş.yabancı sınırlamasında doğru tercihler yaptılar gurbetçi oyuncularda.

demba ba nokta atışı.biz galatasaray ise milyonlarca avro harcanıp burak ve umut a mahkum edildik maalesef.

fikret orman gibi doğru başkanlar olmalı türk futbolunda.

atiba 1 milyon avro
    veli 600 bin avro ya oynuyor.

galatasarayda ise melo 3.1 milyon avro
    selçuk ise 2.75 milyon avro.

bu işte bi terslik var aga.
  • Arkadaşlar, izlediniz mi bilmiyorum ama Tottenham'ın Asteras'a attığı 2.golü bi izleyin gelin bişe denicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçan tekme

beşiktaşı tebrik ediyorum.güzel bir galibiyet.takım olmuşlar.

enteresan bişeyde ilk 11 de türkiyede yetişmiş sadece tolga ve zorunluluktan oynayan necip vardı.2 yerli ile oynadı aslında beşiktaş.yabancı sınırlamasında doğru tercihler yaptılar gurbetçi oyuncularda.

demba ba nokta atışı.biz galatasaray ise milyonlarca avro harcanıp burak ve umut a mahkum edildik maalesef.

atiba 1 milyon avro

Kardeşim, görende Galatasaray bu sene dışındada aynı zannetcek. Son 3 senedir avrupa'da olsun ligde olsun ülkeyi gururlandıran kimdi ?

Ne yazık ki geçen seneden beri beceriksiz İtalyanlar yüzünden Galatasaray düşüşe geçti. Bir sezon kötü geçiriyor diye Galatasaray ile karşılaştırma yapmak garip ve saçma olur. Beşiktaş'ın başarısı ayrıdır Galatasaray'ın yıllardır ortaya koyduğu şeyler ayrıdır. Bunları karşılaştırmayın saçma olur. Şuan Beşiktaş çok formda ve Galatasaray'dan daha iyi oynuyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: uçan tekme

beşiktaşı tebrik ediyorum.güzel bir galibiyet.takım olmuşlar.

atiba 1 milyon avro

Galatasaray 1-2 seneye kalmaz batacak Ünal Aysal elindeli tüm parayı saçtı 850 milyon borcu var muhtemelen gs de fb ve bjk gibi 2 sene avrupa kupalarına gidemeyecek

•  Avrupa Ligi 3. Grup Maçı | Partizan Belgrade - Beşiktaş | 23.10.2014
  • Şu anda sadece iyi oynuyoruz. Kazanılmış birşey yok. Onun için abartmaya da gerek yok. En önemli maçları, derbileri, kupaları alırsan başarılı olursun. Yoksa ben tatmin olmam.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.