Şimdi Ara

Avrupa Ligi 3. Grup Maçı | Partizan Belgrade - Beşiktaş | 23.10.2014 (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
783
Cevap
3
Favori
15.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az degıl hıc anlamıyormussunuz Siz en ıyısı basketbol fealn baska bır sporla ılgılenın
  • quote:

Orijinalden alıntı: PedroFranco

/>

Veli'mi Sneider mi? diyip ortalığı karıştırasım var :D :D :D
  • spiker iyi demiş valla tarih böyle yazılır 4-0 die :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Agger

Avrupa Ligi 3. Grup Maçı | Partizan Belgrade - Beşiktaş | 23.10.2014

Ligde daha 2 farklı galibiyet alamadık,hatta ilk defa sivas maçında 1 golden fazla attık ayrıca uefa avrupa liginde ilk galibiyetimizi aldık ve ilk defa 1'den fazla gol attık o yüzden genel olarak o kadar da rahat değiliz Ama şu var sivas ve partizan maçlarından görüldüğü kadarıyla takımın ivmesi artıyor,zaman geçtikçe takım sürekli üzerine koyuyor

• Bunun arkası gelecek, gruptan 1. Çıkacağız, bizimle eşleşen takım korkacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fullflavor1977

Valla helal olsun, avrupa ligi çok önemli olmasada, böyle bir skora şapka çıkartılır.

Valla haklısın.. Takımlar bazında dünyanın ikinci büyük organizasyonu ama çokta önemli değil.. Hangi takımlısın kardeş?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coldwalker

az biraz futboldan anlıyorsam beşiktaş bu akşam fark yer,en iyi ihtimalle iki farklı yenilir.

• Ratumix kullanıcısına yanıt
    Aman hocam sneijder deme öok hassas arkadaşlar var o konuda :) geçen olcay konusunda resitaller yazılmıştı :)

• Güzel maç oldu Beşiktaş bu işi biliyor :) .. Tebrikler ..
  • Ligdeki Sivas ve bugünkü maç gösterdi ki artık gol yollarında etkili olmaya başladık. Hatta bugün Olcay daha etkili olsaydı çok daha farklı bir skor alabilirdik. Bu ivme ile gidersek fener ve Olimpiyattaki partizan maçlarını rahat geçeriz. Biz de rahatlarız artık.
  • Beşiktaş çok iyi futbol oynuyor. Gelecek haftalarda ne sonuç alırlarsa alsınlar sabır gösterilmeli. Ben Galatasaraylıyım ama taktirle takip ediyorum adamları...
  • Beşiktaş hakkettiğini alıyor vallahi helal olsun

Düzgün yönetilen bir klüp , Düzgün çalıştırılan bir takım , istekli , hırslı futbolcular umarım stad bitince doldurur beşiktaş taraftarı , geriye tek şey kalıyor ama o da zaten beşiktaş taraftarında var sabır Başarılarınız umarım devam eder dostlar
  • Tebrikler BEŞİKTAŞ'IM
    Allah yolumuzu açık etsin
    darısı lig maçlarına da inşallah

bu arada tartışma vs çıkarmak istemiyorum ama bazı tv kanallarında BEŞİKTAŞ'I ŞAMPİYON YAPACAKLAR!
    diyen şahıs avrupa'da kim şampiyon yapacak onunda ismini ver de rahatlayalım
  • Bir Aziz Yıldırım'a bakıyorum bir Fikret Orman'a
    Bir İsmail Kartal'a bakıyorum bir Biliç'e
    Bir Kuyt'a bakıyorum bir Gökhan Töre'ye
    Bir Emenike'ye bakıyorum bir Ba'ya

Sonra diyorum ki adamlar hak ediyor birader.
  • rebel poet kullanıcısına yanıt
    Bu haftadan mı bahsediyorsun?Geçmiş zamanlardan mı?
  • Ne koyduk be : D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikovac

quote:

Orijinalden alıntı: Coldwalker

az biraz futboldan anlıyorsam beşiktaş bu akşam fark yer,en iyi ihtimalle iki farklı yenilir.

Sen futbolu bırak

• quote:

Orijinalden alıntı: PedroFranco

/>

oFF gole bak ve abi:seneler once robertonun fransaya attigı golu anımsattı bana

• Helal olsun Beşiktaş ! Süper oyunuyla galibiyeti hak etti bizi gururlandırdı Gs ve Fbyi kıskandırdıNot gsliyim Burak rahat bırak artık bizi
  • Veli napmis lan oyle

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.