Şimdi Ara

!!! AVRUPA FENERBAHÇEYİ KONUŞUYOR !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

FENERBAHÇE'NİN SEVİLLA ZAFERİ AVRUPA'DA GENİŞ YANKI UYANDIRDI, MAÇ MANŞETLERE TAŞINDI

Saracoğlu kanunu!
    İspanyol Marca Gazetesi, "Sevilla cesaretinin bedelini ağır ödedi" başlığını kullanırken, İtalyan Corriere Dello Sport, "Fenerbahçe, Avrupalı rakiplerini ezme alışkanlığını yine sürdürdü. Şükrü Saracoğlu kanunu yine can yaktı. Zico yasasından kurtuluş yok" yorumunda bulundu

!!! AVRUPA FENERBAHÇEYİ KONUŞUYOR !!!

İSPANYOL BASINI
    Marca Gazetesi

"Kaybediyor ama iz bırakıyor. Sevilla cesaretinin bedelini sonda ödedi. İstanbul'da altın değerinde hatalar."

AS Gazetesi

"Defans kendi kendini yıktı. Sahanın en iyi oyuncusu Lugano idi. Carlos gününde değildi. Sevilla, Brezilyalı oyuncuya şans getirmiyor."

Diario de Mallorca

"Sevilla, Fenerbahçe'yi affetti. Fenerbahçe'den üstün olmasına rağmen defans hataları ile karşılaşmayı kaybetti."

La Nueva Espana

"Sevilla hatalarının kurbanı oldu. Teknik olarak üstündü ama defansta bocalayınca ortaya bu sonuç çıktı."

Libero Gazetesi

"Sevilla'ya Türk banyosu. Şampiyonlar Ligi'nde evinde hiç kaybetmeyen Türkler, Sevilla önünde de geleneği bozmadılar."

Diario de Sevilla

"Risk bazen pahalıya patlar. Sevilla camiası 3-2 kazanmayı düşünürken yenilgi geldi. Fenerbahçeliler unutmasın ki, rövanş onlara cehennem gibi olacak."

Sport Gazetesi

"Sevilla kafaların kurbanı oldu. Hava toplarına önlem alamayan Sevilla en zayıf tarafından goller yedi."

Diarioas Gazetesi

"Kendi kendini yok eden defans. Sevilla cehennemden galibiyetle ayrılmayı düşünürken yaralı çıktı. Herşey 15 gün sonra belli olacak."

Elmundo Deportivo

"Tur Sevilla'nın ayağına kadar gelmişti. Hava toplarına önlem alamayınca sahadan mağlubiyetle ayrıldı."

İTALYAN BASINI
    La Gazzetta dello Sport

"Şükrü Saracoğlu seyirlik bir maça sahne oldu. Zico'dan oyuncu değişikliğinde tam isabet. Şentürk girdi, galibiyeti getirdi. Sevilla eşitlik yakalayıcısı, Fenerbahçe ise muzaffer. CSKA Moskova, PSV ve Inter de İstanbul'dan yenilgiyle ayrılmıştı. Heyecanlı ve tempolu maçta savunma hataları sonucu belirledi."

Corriere dello Sport

"Fenerbahçe bu sezon sahasında Avrupalı rakiplerini ezme alışkanlığını korudu. Zico yasasından Sevilla da kurtulamadı. Şükrü Saracoğlu kanunu yine can yaktı. İstanbul'da tam beş gol. İspanyollar yenilseler de umutlarını korumaları mümkün. Fenerbahçe, 87. dakikada bayram ederek, beş maçın beşincisini de almış oldu. Zico'nun cambazane fikri neticesinde, Semih Şentürk oyuna girdikten üç dakika sonra attığı golle, Türklerin başarı hayallerine hayat suyu verdi."

Tuttosport

"Semih, maçın bitimine 3 dakika kala Türklerin hayallerini ateşledi. Heyecan dolu karşılaşmada mutlu sonu Fenerbahçe yaşadı."

• Helal olsun.
  • Merak ediyorum onlar da "Türk basınında Sevilla" diye haberler yapıyorlar mı acaba.
    Övülmeyi çok seven bir milletiz sanırım.
  • Hocam İspanyol basını pek de övmüş sayılmaz. Genelde galibiyeti Sevilla'nın hakettiğini söyler gibi yorumlar yapmışlar. İtalyan basını ise yenilen takım kendi takımları olmadığı için biraz övmüş.

Övülmeyi seven bir milletiz bu konuda haklısın basında bizim bu özelliğimizi rating' e çevirip kendine yarar sağlamaya çlaışıyor.

quote:

Orjinalden alıntı: alpyanar

Merak ediyorum onlar da "Türk basınında Sevilla" diye haberler yapıyorlar mı acaba.
  • quote:

Orjinalden alıntı: alpyanar

Merak ediyorum onlar da "Türk basınında Sevilla" diye haberler yapıyorlar mı acaba.

Bu Türkiye gündeminde her konu için geçerli..Medya olayları okadar çok saptırıyorki insanları fazla gaza getirebiliyor.Önemli olan Futbolcuların gaza gelmemeleri.
  • abartmaya gerek yok oraya gidip turu geçelim ozaman abartsınlar bizi sadece ilk yarıyıgalip kapattık. zico nun bu huyunu seviyorum takımı dışardan havalandırsalarda o içeride temkinli davranılmasını sağlıyor. buda başarılı olunmasını sağlıyor.

ve sevilla bizden çok çok daha iyi top oynadı... bir ara resmen ağzım açık adamların topla hücuma çıkışlarını izledim. ve benle birlikte futbolcularda izledi top bize geçince onların yaptığı gibi tek toplarla çıkmaya çalıştılar ama ortasahayı geçemedik ,,,
  • Diario de Mallorca

"Sevilla, Fenerbahçe'yi affetti. Fenerbahçe'den üstün olmasına rağmen defans hataları ile karşılaşmayı kaybetti."

kim kimi affetti acaba.bir de maç boyunca üstün taraf sevilla demezler mi!! uyuz oluyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: y@siR

Diario de Mallorca

kim kimi affetti acaba.bir de maç boyunca üstün taraf sevilla demezler mi!! uyuz oluyorum

maç boyunca üstün olan takım fener miydi sence??? istersen istatiskleri aç bak bakalım topa sahip olma oranları neydi.... onlar daha iyi oynadı ama şansızlardı ..... ve ben sevilla yı bir daha hiç bir takımın bu şekilde yakalayabileceğini düşünmüyorum ...... ordaki maçda fenerbahçe cidden sırf defans yapmalı .... galatasaray gibi saçma sapan oynarsa bi şokda fenerbahçe yaşar..........

• 1.Edunun hatası olmasa ne tribün susardı.Ne de motivasyon kaybolurdu.Ben bile oturduğum yerde 20 dk kalakaldım.
    2.Fenerbahçe istediği topları ilk yarıda yapamasada ikinci yarı çok fazla ve çok iyi kullandı.
    3.Sevilla kaleciside Volkanda günündeydi.
    4.Gerçek şuki tek topta çok üstündüler.Neyseki mücadele ve inanç kazandı.
    4.Ben asıl bu performanslardan sonra dikkat çeken futbolculara gelecek teklifleri merak ediyorum.Bu aslında dezavantaj.
    5.Artık sevilla düşünsün.Her beraberlik te bizim.

• gerçekten bu muhteşem skorla avrupa sarsılmış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.

gerçekten bu muhteşem skorla avrupa sarsılmış.

5-1 ile mi?
  • quote:

haklısın avrupa bunla sarsılmadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: subsonic

quote:

5-1 ile mi?

Yok Galatasaray'ın fark yiyeceği belliydi onla sarsılmamıştır
    Bi de hajı senin ismin niye mavi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: senfield25

quote:

Orjinalden alıntı: y@siR

Diario de Mallorca

maç boyunca üstün olan takım fener miydi sence??? istersen istatiskleri aç bak bakalım topa sahip olma oranları neydi.... onlar daha iyi oynadı ama şansızlardı ..... ve ben sevilla yı bir daha hiç bir takımın bu şekilde yakalayabileceğini düşünmüyorum ...... ordaki maçda fenerbahçe cidden sırf defans yapmalı .... galatasaray gibi saçma sapan oynarsa bi şokda fenerbahçe yaşar..........

onlar oynadı biz ataklarında gerildik ama pozisyonları yok volkanın çıkardığı kaç şut var ? ayrıca attıkları goller de hızlı hücum iyi paslaşma falan değil çok şansa goller. bizim kaçırdıklarımız onların kaçırdıklarından baya fazla e attıklarımız da daha fazla. üstelik hangi üstün takım 2-1 yenikken süreye oynar 2-2 yken de oynadılar, hem de cılkını çıkardılar. sevilla şanssız değildi aksine şanslıydı. deplasmanda sırf defans yaparsak 5den aşşa yemeyiz herhalde uzaktan vuruyolar hava hakimiyetleri var baskıyı kabul ederek nasıl dayancaz? daniel alves gibi yerde kıvranarak olabilir ama.

• quote:

Orjinalden alıntı: senfield25

1) Sana göre topa daha fazla sahip olan iyi mi oynamış oluyor

2) Sevilla şanssız demişsin , gollere bak bi istersen herifler abuk subuk goller attılar şansa birde sevilla şanssız diyorsun

3) Zaten biz avrupada oynadığımız her maçta rakipi kötü anında yakalıyoruz dimi

4) Leverkusen maçının acısı var heralde

• quote:

Orjinalden alıntı: .Zlatan.

quote:

Orjinalden alıntı: subsonic

quote:

5-1 ile mi?

Yok Galatasaray'ın fark yiyeceği belliydi onla sarsılmamıştır
    Bi de hajı senin ismin niye mavi?

benimmi

• profile tıklanan isim mavi olur

• quote:

Orjinalden alıntı: BRKYPNR

1.Edunun hatası olmasa ne tribün susardı.Ne de motivasyon kaybolurdu.Ben bile oturduğum yerde 20 dk kalakaldım.
    2.Fenerbahçe istediği topları ilk yarıda yapamasada ikinci yarı çok fazla ve çok iyi kullandı.
    4.Ben asıl bu performanslardan sonra dikkat çeken futbolculara gelecek teklifleri merak ediyorum.Bu aslında dezavantaj.

tribün dediğin işte o zaman susmaz destek verir!

• Galibiyeti Zicoya çıkarmışlar gibime geldi.Zicodan ziyade Semihin sakatlıktan çıkar çıkmaz boylesine onemli bir gol atması alkıslanacak bir durum.Zico çok iyi olsaydı devre arasında Edu nun yerine çok daha kaliteli bir oyuncu,sağ kanadar deividden daha faydalı ve daha hızlı mucadele eden bir oyuncu ve forvete de çok kaliteli bir adam isterdi.Ayrıca bu maçta inanın gözlerim appiah ı çok aradı.Appiah ın yoklugu Fenerbahcenin orta sahası için büyük bir kayıp.
  • quote:

Orjinalden alıntı: be cool

quote:

Orjinalden alıntı: BRKYPNR

1.Edunun hatası olmasa ne tribün susardı.Ne de motivasyon kaybolurdu.Ben bile oturduğum yerde 20 dk kalakaldım.

Ben Antalyada kalakaldım.Tribün ne yapsın.Başına gelmeden bilemezsin..

• quote:

Orjinalden alıntı: be cool

Dinime küfreden müslüman olsa
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.